Graduate School of Management in Barcelona (GSMB)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Graduate School of Management jest ambitny, kosmopolityczne, innowacyjny projekt, odzwierciedlając kluczowe wyzwania i podstawowe wartości związane z dzisiejszym świecie.

Szkoła biznesu opiera się jako paneuropejskich instytucji o uczelniach partnerskich w Europie Wschodniej i Zachodniej dzielących ideał nieustannego dążenia do doskonałości szkolnictwa wyższego i badań, i jest napędzany przez światowej klasy naukowców w wydziale ekonomii i finansów. Szkoła ma do zaoferowania szeroki wachlarz zawodowo i naukowo zorientowanych stopni w zarządzaniu i biznesie dla absolwentów idei zrozumienia złożonych procesów społecznych, ekonomicznych i finansowych coraz bardziej globalnym społeczeństwie. Poza ofertą trudnych studiów magisterskich, szkoła promuje doskonałość w biznesie i badaniach organizacyjnej w ścisłej współpracy z trzech założycieli instytucji akademickich i szerszym sieci partnerów międzynarodowych.

Misja

Funkcja rdzenia Graduate School of Management w Barcelonie umieszcza je w czołówce najnowszych i najlepszych praktyk w ramach szkolnictwa wyższego poprzez łącząc innowacyjną doskonałość świata akademickiego z praktycznym doświadczeniem w świecie biznesu i społecznego zaangażowania organizacji państwowych.

Podejście

Student jest "siła napędową" w Graduate School of Management w Barcelonie. Oznacza to, jesteśmy zobowiązani do zaspokajania potrzeb uczniów poprzez optymalizację procesu uczenia się i tworzenia zrozumienie tego, co jest właściwe w środowisku uczenia się przez całe życie, aby sprostać zmieniającym się wyzwaniom życia w ramach coraz bardziej zintegrowanym świecie market.Our nauki jest pragmatyczne podejście, łącząc zarówno intelektualnej i empirycznej nauki, rozwijanie wiedzy i umiejętności oraz bazy wiedzy poprzez rozwój indywidualnej i zespołowej.

Nasza historia

Graduate School of Management jest ambitny, kosmopolityczne, innowacyjny projekt, odzwierciedlając kluczowe wyzwania i podstawowe wartości związane z dzisiejszym świecie. GSM Barcelona została założona jako paneuropejskich instytucji o uczelniach partnerskich w Europie Wschodniej i Zachodniej, powiązanych razem w nieustające dążenie do doskonałości w zakresie szkolnictwa wyższego i badań najwyższej jakości i jest napędzany przez światowej klasy wykładowców naukowców w dziedzinie ekonomii i finansów , Szkoła ma do zaoferowania szeroką gamę profesjonalnie i akademickich stopni w zarządzaniu i biznesie dla absolwentów idei zrozumienia złożonych procesów społecznych, ekonomicznych i finansowych coraz bardziej globalnym społeczeństwie. Poza ofertą trudnych studiów magisterskich, szkoła promuje doskonałość w biznesie i badaniach organizacyjnej w ścisłej współpracy z trzech założycieli instytucji akademickich i szerszym sieci partnerów międzynarodowych.

Kampus GSMB: przystosowana do najnowszych trendów w Kształcenia Podyplomowego

Pojęcie kampusu zmieniła się dramatycznie w ostatnich latach, a koncepcja będzie nadal się rozwijać w nadchodzących latach. W odpowiedzi, Graduate School of Management w Barcelonie opracowała własny wzór, przez które do asymilacji wiele sił w grze. Głównym celem modelu jest zapewnienie studentom GSMB z wysokiej jakości zasobów i doświadczeń w celu przygotowania ich do roli lidera w dziedzinie zarządzania. Model ten opiera się na czterech filarach:

Najbliższe otoczenie fizyczne - Barcelona, ​​Hiszpania, Europa Pośrednie środowisko wirtualne - nowoczesna technologia i moduły internetowych Ramy koncepcyjne i nauczanie model - praktyczna walizka metodyka Połączone doświadczenie z trzech elementów powyżej

Model ten ma istotne znaczenie dla wszystkich aspektów nauczania i uczenia się, ale chyba najważniejsze to zmienia relacje między instytucją i studentów. Odpowiedź GSMB do tych zmian przyczyniają zapotrzebowanie na coraz więcej programów akademickich rozłożone w ciągu roku szkolnego i latem.

Z samej natury zmiany edukacji, jest oczywiste, że nowe sposoby myślenia, nowych form współpracy i nowych podejść do życia kampusu są konieczne. GSMB rozpoznaje tę rzeczywistość i zareagowała w wyjątkowo cenny sposób. Zrobiliśmy europejskie studia podyplomowe dostępne dla milionów uczniów z każdego zakątka naszej planety.

Dlaczego GSM Barcelona

GSM Barcelona ma cechy, które odróżniają go od innych szkół biznesu poprzez dodanie dodatkowej wartości do uczniów: - szeroka sieć kontaktów na całym świecie.

Udział 96 uczelni w tworzeniu tego ambitnego projektu.

  • Uzyskanie doświadczenie zawodowe i przyszłość pracy w Barcelonie.

2000 Firmy zapewniają staż do GSM Barcelona studentów.

  • Jakość mistrzowie z międzynarodowym skupić naszą MBA zwiększa prawdopodobieństwo sukcesu w coraz bardziej zglobalizowanym świecie.

  • Wydział edukacji na wysokim poziomie i dużym doświadczeniem międzynarodowym
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Roczne MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Roczne MBA

MBA

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok February 2019 Hiszpania Barcelona

Studenci, którzy nie są absolwenci szkół wyższych mogą być przyjęci na tych kursach. Ci studenci będą kwalifikowały się do certyfikatu uniwersytet rozszerzenie kursu. Informacje na temat warunków wjazdu w tym przypadku można uzyskać od koordynatorów kursów. [+]

Master in Business Administration i Marketingu. cyfrowa Era

Informacje ogólne Przyznawane kwalifikacje: Master (Stopień GSMB) Zarządzanie: Kompaniets Tatiana, Jaume Juni Liczba punktów: 60,00 Długość kursu (w latach akademickich): 1 Tryb dostawy (face-to-face / mieszana / odległość): Blended Centrum odpowiedzialna: GSMB W firmach placement (s): TAK Wpisowe: 5.800,00 € (+ 200 € dodatkowe opłaty) Opłata rejestracyjna - 350 € Opłaty bankowe - 50 € Usługi pocztowe - 50 € Wloty zacząć: luty 2017, wrzesień 2017 Wyspecjalizowany w: Global Business, Marketing międzynarodowy, International Finance, Praktyka w zakresie: Marketing i PR, Ekonomia / Finanse, Medycyna / Farmacja, Prawo międzynarodowe, Turystyka i hotelarstwo, zarządzanie, Administracja Zasobów Naturalnych - Gas Oil /, IT, mass media, Filologia i językoznawstwo, Zasoby ludzkie, Projektowanie / Architektura. Cele i wstęp Wstęp dla wnioskodawców nie posiadających stopień kwalifikacji: Studenci, którzy nie są absolwentami uczelni może być dopuszczona na tych kursach. Ci studenci będą kwalifikowały się do certyfikatu uniwersytet rozszerzenie kursu. Informacje na temat warunków wjazdu w tym przypadku można uzyskać od koordynatorów kursów. [-]