ESEM

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Meet ESEM

ESEM, jest to szkoła biznesu z międzynarodowych programów biznesowych. Został on założony w Madrycie w 1968 roku w celu utworzenia akademickiej w obszarach marketingu, zarządzania, administracji i zarządzania, specjalistów w stanie zaspokoić obecne i przyszłe potrzeby firmy i rynku.

Mamy następujący program edukacyjny:

  • Magister Zarządzania i Master in Sports Sports Coaching
  • MBA w zarządzanie, administrację i zarządzanie (DAGE)
  • Magister Zarządzania i Marketingu Handlowego (mm)
  • Higher Diploma in Marketing i Zarządzanie sprzedażą
  • Executive MBA w Business Management (EXE)
  • MBA w specjalności Zarządzania w branży zdrowia i farmaceutyczny (FARMA)

centrum

Od 1968 roku z powodzeniem ESEM warunkiem wyspecjalizowane kadry z odpowiednim kariery i młodych ludzi, którzy rozpoczęli szkolenie pracy. Ponad 40.000 międzynarodowych specjalistów przeszły przez naszych klasach, gdzie oprócz ich szkolenia, które osiągnęły wymianę wiedzy praktycznej, spełniając w ten sposób naszą filozofię ... „learning by doing”

Celem tych programów jest trening we wszystkich praktycznych narzędzi i elementów potrzebnych do Handlowych Marketing Management, zarządzanie sprzedażą, zarządzanie finansami, zarządzanie zasobami ludzkimi i General Zarządzania międzynarodowej firmie. Programy i ich zawartość są wybitnie praktyczne.

Spać i wyzwanie wszystkim profesjonalny, zostanie pomyślnie zakończona z tych wszystkich programów, bo jak profilem studentów i doradzi dlaczego warto wybrać program.

Nie wahaj się, wzywam wszystkie kursy ESEM i programów oraz ich profesjonalizm i nasz trening, możemy podzielić się doświadczeniami ze sobą i zdolność do planowania MBA do potrzeb klienta.

Czekamy.

Przyjdź Francisca Aliaga

Lokalizacje

Madryt

Ex'pression College

Address
Avd. de los Madroños, 55 (Parque Conde Orgaz)
28043 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania
Telefon
+1 510-654-2934