Przeczytaj oficjalny opis

Meet ESEM

ESEM, jest to szkoła biznesu z międzynarodowych programów biznesowych. Został on założony w Madrycie w 1968 roku w celu utworzenia akademickiej w obszarach marketingu, zarządzania, administracji i zarządzania, specjalistów w stanie zaspokoić obecne i przyszłe potrzeby firmy i rynku.

Mamy następujący program edukacyjny:

  • Magister Zarządzania i Master in Sports Sports Coaching
  • MBA w zarządzanie, administrację i zarządzanie (DAGE)
  • Magister Zarządzania i Marketingu Handlowego (mm)
  • Higher Diploma in Marketing i Zarządzanie sprzedażą
  • Executive MBA w Business Management (EXE)
  • MBA w specjalności Zarządzania w branży zdrowia i farmaceutyczny (FARMA)

centrum

Od 1968 roku z powodzeniem ESEM warunkiem wyspecjalizowane kadry z odpowiednim kariery i młodych ludzi, którzy rozpoczęli szkolenie pracy. Ponad 40.000 międzynarodowych specjalistów przeszły przez naszych klasach, gdzie oprócz ich szkolenia, które osiągnęły wymianę wiedzy praktycznej, spełniając w ten sposób naszą filozofię ... „learning by doing”

Celem tych programów jest trening we wszystkich praktycznych narzędzi i elementów potrzebnych do Handlowych Marketing Management, zarządzanie sprzedażą, zarządzanie finansami, zarządzanie zasobami ludzkimi i General Zarządzania międzynarodowej firmie. Programy i ich zawartość są wybitnie praktyczne.

Spać i wyzwanie wszystkim profesjonalny, zostanie pomyślnie zakończona z tych wszystkich programów, bo jak profilem studentów i doradzi dlaczego warto wybrać program.

Nie wahaj się, wzywam wszystkie kursy ESEM i programów oraz ich profesjonalizm i nasz trening, możemy podzielić się doświadczeniami ze sobą i zdolność do planowania MBA do potrzeb klienta.

Czekamy.

Przyjdź Francisca Aliaga

Programy prowadzone przez:
  • Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

MBA

ESEM

Z tego kursu student nabędzie zaawansowane szkolenie Coaching Biznes Absolwent wykonawczego. Otrzymasz wiedzę niezbędną do rozwijania ich praktyki zawodowej oraz zachęcan ... [+]

Celem kursu

Celem programu jest:

Zdobywania wiedzy, kwalifikacji i umiejętności niezbędnych do praktyki coachingu na poziomie przedsiębiorstw Pobudzanie rozwoju wykonawczą i biznesowych poprzez wykorzystanie technik coachingu organizacyjnego i konsultacji pole. Promowanie rozwoju i przywództwa w biznesie, w kierunku stanu równowagi samowiedzy i praxis.

Z tego kursu student nabędzie zaawansowane szkolenie Coaching Biznes Absolwent wykonawczego. Otrzymasz wiedzę niezbędną do rozwijania ich praktyki zawodowej oraz zachęcanie do rozwoju osobistego i zawodowego kadry, handlowych, kierowników średniego szczebla i kadry kierowniczej.

Dlatego od początku International School of Business Management (ESEM), wielkim wyzwaniem było opracowanie modelu edukacyjnego dla naszych programów, które łączy ścisły związek teorii, metodologii i praktyki, podsycane przez trwających badań ,... [-]

Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESEM

Z teoretycznego metodologii - ESEM praktyce student będzie pod warunkiem dostosowania się do nowych technologii, w miarę potrzeby i zażądał dziś na stanowisko dyrektora g ... [+]

Absolwent Międzynarodowy profesjonalny poziom. Skierowana jest do osób, które posiadają lub są powołani do zajmowania stanowisk i funkcji handlowych i marketingowych dyrektorów lub prezesów.

ESEM z 47 lat działalności i rozwoju, jest szkoła biznesu specjalizujący się w obszarach działalności handlowych i marketingowych, Zarządzania i Administracji z ujęcia w krajowych i międzynarodowych firm.

Według naszych klasach i programów minęło więcej niż 20.000 studentów na pięciu kontynentach.

Celem kursu

Zapewnienie narzędzi niezbędnych dla rozwoju gospodarki. Narzędzia te odgrywają potrójną rolę: Sprzedaż i Marketing Management, zarządzanie i Business Administration.... [-]

Hiszpania Madrid
Wrzesień 2019
Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku