ESDEN Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Esden Business School została założona w 1996 roku z misją zaoferować jakość kształcenia podyplomowego, z najwyższą dyscypliny akademickiej i od koncepcji osoby i społeczeństwa głębokie korzenie etyczne. Dzięki innowacyjnej metodologii naukowej i zawsze blisko do świata biznesu, ponad 7000 uczniów zostali przeszkoleni w naszych klasach zdobywają umiejętności potrzebne, by stać się liderami przyszłych możliwości.

WARTOŚCI Dzielimy wartości szkół biznesu międzynarodowego odniesienia do szkolenia najnowocześniejszych, promocja talentów, rozwój krytycznego i twórczego myślenia, a zwłaszcza, duch przedsiębiorczości, chcemy być styl zarządzania, który uczymy naszych studentów ,

OBOK świecie biznesu Naszym celem jest rozwój w pełni profesjonalna naszych uczniów, albo poprzez ich przedsięwzięcia, jako istotna część wzrostu innych organizacji. Ten aspekt wymaga od nas, aby utrzymać tętno z liderami rynku, wiedząc, że stawia się potrzeby i wymagania istnieją w zakresie umiejętności, wiedzy i umiejętności. Mamy ułatwianie rozwoju praktyk zawodowych dla studentów, którzy rozpoczynają karierę lub zmiany ich działalności, a także pracę w ruchu ciągłym dla naszych studentów i absolwentów.

WYDZIAŁ Nie ulega wątpliwości, że grupa profesjonalistów, którzy tworzą wydział Esden Business School jest jedną z głównych filarów, które są podstawą naszego sukcesu i naszych studentów. Wszyscy nauczyciele są wielkimi ekspertami w dziedzinie przedmiotów uczą, ich wiedza pochodzi z doświadczenia zawodowego związanego ze światem biznesu, a ostatecznie do ich codziennego życia, prawdziwe przypadki, które przekazują z pasją i wykazać umiejętności dydaktycznych dla uczniów w klasach.

UMOWY MIĘDZYNARODOWE Charakter międzynarodowy jest jedną z charakterystycznych cech naszej szkole biznesu od samego początku. Takie rozumienie nauczania obejmuje promowanie mobilności i internacjonalizacji, zarówno uczniów jak i nauczycieli. Esden Business School posiada umowy z dwóch wiodących Najwyższych Organów Kontroli, które istnieją dziś na całym świecie: London School of Economics (LSE) (Londyn) oraz Istituto Marangoni School of Fashion (Milan). Dzięki umowie między Esden Business School oraz tych dwóch renomowanych instytucji, nasi studenci mają dostęp do szkoleń na najwyższym poziomie uznanym na całym świecie, prowadzone przez nauczycieli i rozwijana w centrali mają w Anglii i Włochy, a na pewno jest to wyjątkowe doświadczenie w ich karierze. Ponadto, mając na celu rozszerzenie możliwości akademickich Esden Business School podpisał umowy z renomowanymi uczelniami takimi jak Uniwersytet Anahuac i Uniwersytetu Tec de Monterrey w Meksyku lub Uczelni Externado i Jorge Tadeo Lozano Uniwersytetu Kolumbii.

AKADEMICKI METODOLOGIA Od momentu narodzin, Esden Business School zyskał jako Business School z innowacyjnej metodologii naukowej. My oparte na odwrotnej metody Aulas zainwestowanych w Esden Business School, wykorzystujemy nowe technologie, tak aby nasi studenci mogą maksymalizować swój czas i zaangażowanie, używamy mediów online, filmy, notatki techniczne oraz bibliografię indywidualnej pracy uczniów i przydzielają godziny kontaktu na wykładach, pracy zespołowej, sprawa dyskusji i kursach mistrzowskich naszych nauczycieli. Student nabywa niezbędne umiejętności i zdolności w zakresie, osiągając swoje cele kierowanych przez pracowników naukowych Szkoły.

MULTINATIONAL Business School

Esden Business School jest aktualnie obecny w 4 krajach z 6 kampusu.

Mamy kampusy w Madrycie (Hiszpania), Barcelona (Hiszpania), Bilbao (Hiszpania), Meksyk (miasto) i Bogota (Kolumbia).

GLOBAL NETWORK ALUMNI W Alumni Network, EsdenAlumni z Esden Business School znajdziesz najświeższe informacje, przydatne informacje, szkolenia ... i co najważniejsze: skontaktuje się ze wszystkimi uczniami, którzy przechodzą przez naszych klasach, absolwentów i oczywiście, specjalistów ze wszystkich sektorów.

Ludzie, którzy przechodzą przez naszych klasach uzyskać status absolwentów i po jej zakończeniu ich Magister lub MBA, Esden Business School, towarzyszy wszystkim absolwentów w całej swojej kariery, oferując seminaria, programy specjalizacji, sieci i ułatwianie relacji wśród nich wszystkich. Ponadto Esden Business School zarządza dynamiczną torbę współpraca z kluczowymi firmami partnerskimi i bezpośrednio związane z ofertą akademickich.

ZWIĄZKI Esden Business School należy do głównych stowarzyszeniach szkół biznesu w różnych dziedzinach, w których prowadzi działalność.

Esden Business School jest członkiem: Rady latynoamerykańskiej Szkół Zarządzania (CLADEA) hiszpański Association of Business Schools (AEEN)

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język hiszpański

Widzieć Global MBAs » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Global MBA

Globalny MBA

Łączone online i stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 9 miesięcy November 2018 Hiszpania Madrid Bilbao Barcelona + 2 więcej

W tym programie chcemy dodać wartość do swojej karierze (komunikacji, pracy zespołowej, raportowanie, analityczne podejście, prezentacje publiczne, zawodowe dojrzałość, itp) i zamierzamy rozwijać swój talent przedsiębiorczości, zarówno do stosowania jej w rozpoczęciu się nowych projektów biznesowych, dzięki czemu staje się unikalny styl zarządzania ... [+]

W tym programie chcemy dodać wartość do swojej karierze (komunikacji, pracy zespołowej, raportowanie, analityczne podejście, prezentacje publiczne, zawodowe dojrzałość, itp) i zamierzamy rozwijać swój talent przedsiębiorczości, zarówno do stosowania jej w rozpoczęciu się nowych projektów biznesowych, tak że staje się unikalny styl zarządzania.

PUBLICZNOŚCI

MBA jest skierowany do specjalistów z doświadczeniem do udowodnienia, stara się poprawić swoje habilididades poza danym obszarze wiedzy, rozszerza możliwości kariery i zdobyć uznanie w środowisku biznesowym coraz bardziej konkurencyjnym.

Program dopasowuje się do cech tego społeczeństwa poprzez tryb MBA Globalnego.... [-]