Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

EAE Business School specjalizuje się w szkolnictwie wyższym, z programami nauczania obejmującymi Executive MBA, Masters i Bachelor Degrees, z 60-letnim doświadczeniem w szkoleniu profesjonalistów. Ponad 73 000 dyrektorów i dyrektorów szkoliło się w EAE.

Nasza kluczowa misja w szkoleniu profesjonalistów i liderów krajowych i międzynarodowych firm z programami i mistrzami cechującymi się dużą dawką praktycznych, zorientowanych na studentów treści. Sukces EAE Business School opiera się na ciągłej komunikacji ze studentami, nauczycielami i partnerami na całym świecie, umożliwiając szkole zagwarantowanie rygorystycznego poziomu jakości edukacji.106806_4.jpg

EAE Business School: Jakość na studiach magisterskich i podyplomowych

Wysokie standardy jakości, które wdrażamy w EAE Business School, zdobyły uznanie w najbardziej prestiżowych krajowych i międzynarodowych rankingach. EAE jest członkiem najbardziej szanowanych krajowych i międzynarodowych organizacji rankingowych, takich jak AACSB (Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business), EFMD (Europejska Fundacja Rozwoju Zarządzania), CLADEA (Latin American Council of Administration Schools), EBEN (European Business Ethics Network) i EMBAC (Executive MBA Council). Ponadto nasze programy są certyfikowane przez PMI (Project Management Institute) i CSCMP (Council of Supply Chain Professionals), a także przez ANECA i AQU.

Naszym najbardziej palącym, a zarazem najbardziej motywującym wyzwaniem jest kontynuowanie działalności jako międzynarodowa szkoła biznesu zdolna do szkolenia profesjonalistów, którzy są w stanie prowadzić zrównoważony rozwój organizacji. EAE obejmuje swoje zaangażowanie społeczne, aby nadal pokonywać wyzwania w zakresie szkolenia osobistego i kadry kierowniczej.


Krajowy i międzynarodowy EAE

EAE podpisało umowy o partnerstwie akademickim i instytucjonalnym z 65 szkołami biznesu i uniwersytetami. Nasi partnerzy działają w 22 krajach. Ponadto Szkoła posiada ponad 3500 umów partnerskich z firmami hiszpańskimi i międzynarodowymi, co umożliwia naszym studentom skorzystanie z prestiżowej giełdy pracy po zakończeniu studiów. Po ukończeniu studiów licencjackich lub magisterskich jest bardzo wskazane, aby odbyć praktykę wewnątrz firmy, aby zastosować zdobytą wiedzę. Mając to na uwadze, EAE daje swoim studentom dostęp do możliwości odbycia stażu po zakończeniu studiów.

W 2016 r. Szkoła przyjęła uczniów ze 102 różnych krajów ze wszystkich 5 kontynentów. Ponadto 37% wydziału akademickiego EAE ma charakter międzynarodowy. Ze względu na globalny charakter studiów biznesowych, coraz większa liczba EAE Masters jest prowadzona w języku angielskim. Nasze umowy z uniwersytetami takimi jak Pace University New York, Amsterdam University of Applied Sciences oraz Universidad Anáhuac Mayab de México dają nam jeszcze bliższe kontakty z zagranicznymi studentami.

W tym roku EAE podtrzymuje swoje zdecydowane zaangażowanie w badania. Nasi nauczyciele osiągnęli wysoki wynik w zakresie badań akademickich, artykułów, studiów przypadku, książek i artykułów na temat rozpowszechniania, wnosząc do społeczności wiedzę o zarządzaniu. Ponadto braliśmy udział w kilku międzynarodowych konferencjach, na których podzieliliśmy się tą wiedzą.106807_6.jpg

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Język hiszpański

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

EAE Global

Globalny Executive MBA jest nauczany w kampusie w Madrycie, a także ma hybrydowy tryb studiów. Zwiększa możliwości ekspansji granic działających na zglobalizowanym rynku ... [+]

Ciągłe procesy zmian, globalizacja, wschodzące rynki i zwiększona konkurencja to kilka cech charakteryzujących obecne zachowania gospodarki. Z drugiej strony obecny kryzys gospodarczy jest dla wielu firm okazją do ponownego odkrycia. Firma przyszłości będzie działać na zglobalizowanym rynku klientów, konkurencji i dostawców, gdzie możliwości mogą być w innej części naszej planety.

W tym kontekście menedżerowie i dyrektorzy generalni muszą nieustannie aktualizować swoją wiedzę i umiejętności, aby połączyć swoją solidną wiedzę biznesową z globalną wizją biznesu, ponieważ tylko w ten sposób będą w stanie skutecznie sprostać wyzwaniom narzuconym dziś przez rynki i projektować globalna strategia biznesowa, która dostosowuje się do zmieniających się warunków środowiskowych.... [-]

Hiszpania Madrid
Październik 2019
W pełnym wymiarze godzin
12 miesięcy
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku

EAE in figures | Graduation 2016 EAE Business School

EAE en cifras 2017 | EAE Business School