Przeczytaj oficjalny opis

Naszą misją przedefiniować wyższe wykształcenie

Mamy prawie 25 lat oferując bardziej globalne doświadczenie i innowacyjne nauki możliwe, stale bada tradycyjny model szkolnictwa wyższego w licencjackich i magisterskich; chcemy, aby ją poprawić i za to, że okresowy przegląd wszystkich naszych programów, które są oparte na prawdziwej wizji rynku i mamy najbardziej doświadczonych specjalistów, którzy wprowadzają innowacyjne podejście i wartość doskonałości i przedsiębiorczości. A w dziedzinie edukacji różnimy się na innowacji i adaptacji do zmian. CESINE na czele edukacji.

Edukacja Innowacje

Dostosować się do zmian w świecie nie wystarczy. Aby doprowadzić do pozytywnych zmian, musimy znaleźć nowe i lepsze sposoby robienia rzeczy. Jesteśmy jednym z pierwszych uniwersytetów na świecie, aby zjednoczyć się w jednym miejscu najwięcej twórczych umysłów, najbardziej znanych projektantów i Tastemakers przyszłości z przyszłych liderów biznesu, komunikacji i marketingu.

Inna absolwentka

Nasi absolwenci czyni nas tym, kim jesteśmy. Są to nasz produkt i definiujemy sukces. liderzy biznesu, zarządzania, projektowania i komunikacji w obszarze technologicznym, wszystkie z nich w stanie stawić czoła przyszłości zawodowej z ufnością; kierując swoją wiedzę do licencjackich i magisterskich najwyższej jakości.

Plasuje się wśród najlepszych

Obecność Cesine wśród najlepszych pozycji w rankingach międzynarodowych odzwierciedla dążenie do doskonałości, a zwłaszcza zdolność do przystosowywania się do zmian i pomóc osobom i organizacjom osiągnąć ich wyników. Tak bardzo, że mamy umieszczone w górnej części czterdzieści trzy hiszpańskich uniwersytetów, ranking przygotowany przez I2N i Edukacji PricewaterhouseCoopers First, który mierzy poziom języka angielskiego uczniów i stopień umiędzynarodowienia instytucji, On stoi za University of Navarra San Pablo CEU i. Poza Cesine uzyskał najwyższy wynik w nauczaniu, zatrudnienia, udogodnień i zaangażowania społecznego w prestiżowym rankingu "QS Stars".

Okresy "Erasmus" gwarantowana

Alianse strategiczne z wielu renomowanych uczelni, szkół biznesu i międzynarodowej pomocy zapewnienie wszystkim uczniom projektowania Okresy stypendia "Erasmus" w różnych krajach i gwarantowane najlepsze praktyki w firmach hiszpańskich, a także w Nowym Jorku, San Francisco, Boston, Toronto i Paryżu.

Zobowiązuje się do zatrudnienia i przedsiębiorczości

Jesteśmy uniwersytet prowadzony przez ludzi, teraz, to oznacza, że ​​słuchać pracodawców z zapewnieniem, że stale ewoluują, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Mierzymy wydajność naszych 3 Szkół biznesu i komunikacji Projektowanie i sukces programów, które oferujemy, na podstawie ocen 360 studentów, zarówno studentów, jak i nauczycieli. I świadectwo naszych ponad 9000 absolwentów potwierdzone.

Jesteśmy hiszpańska instytucja najbardziej oddani zatrudnienia i przedsiębiorczości. Mamy podpisane umowy z ponad 1100 firm, udało nam 15.500 studentów uprawiania różnych programów studiów licencjackich i magisterskich i około 2500 miejsc pracy. Organizuje również coroczne Targi Pracy i Networking i zorganizowaliśmy Forum Przedsiębiorczości, pionierską inicjatywę, która zachęca do przedsiębiorczości wśród studentów dwudziestu lat.

Programy prowadzone przez:
Spanish (Spain)

Ta szkoła oferuje również:

Roczne EMBA

CESINE Centro Universitario

Świadomy konieczności przeszkolenia ludzi, którzy będą prowadzić te zmiany, Szkoła CESINE firm Executive MBA opracowała program we współpracy z wiodących firm w dzisiejsz ... [+]

Program miejscowego

Przedsiębiorcy działają obecnie w warunkach niepewności, które zmieniają się szybko. W związku z globalizacją rynków, szanse i zagrożenia dla naszych firm pojawiają się zawsze i wszędzie na świecie, a nawet w oddali, może mieć natychmiastowy wpływ na naszych rynkach.

We wszystkich kluczowych aspektach zarządzania korporacyjnego są bardzo istotne zmiany, które wymagają dyrektorów odpowiedzialnych za każdym solidnej wiedzy obszaru w celu wywarcia wpływu na rozwój mocnych i odporności ich organizacji.

Świadomy konieczności przeszkolenia ludzi, którzy będą prowadzić te zmiany, Szkoła CESINE firm Executive MBA opracowała program we współpracy z wiodących firm w dzisiejszych rynków, których doświadczenie i tła wzbogacić zawartość mistrza. Ponadto w ramach umów z firmami i organizacjami, CESINE Business School jest gotów zagwarantować 100% młodych absolwentów bez doświadczenia, praktyki są nieodpłatne. Nasza propozycja przynosi, więc zróżnicowanie w pełni praktyczny wymiar.... [-]

Hiszpania Santander
Wrzesień 2019
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku