Ilia State University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego Ilia State University ?

Ilia State University przyjmuje każdego roku około 5 000 świeżaków na wszystkich poziomach szkolnictwa wyższego. ISU stara się zaspokoić potrzeby każdego ucznia i pomóc im w osiągnięciu ich potencjału. Ilia State University wyposaża studentów w wszechstronne doświadczenie, aby zapewnić im niezbędną wiedzę, umiejętności i pewność, aby osiągnąć przyszłe cele zawodowe. ISU zapewnia zaawansowaną i zaangażowaną społeczność akademicką, w której uczniowie mogą uczyć się od ekspertów i zdobywać kwalifikacje, których szukają.

Oferujemy:

Nauczanie skoncentrowane na uczniu - Wibrujące relacje między profesorami i studentami przyczyniają się do ożywionej współpracy akademickiej i debat. Studenci są zachęcani i wspierani przez wydział, aby znaleźć swoje indywidualne zainteresowania badawcze podczas studiów.

Program nauczania oparty na praktyce - ISU współpracuje z organami rządowymi i organizacjami międzynarodowymi, a także podmiotami publicznymi i prywatnymi, stwarzając studentom możliwość integracji wiedzy teoretycznej ze światem lub pracą.

Możliwości programu wymiany i podwójnego dyplomu - Od 2012 r. ISU oferuje programy wymiany dla studentów i pracowników wielu międzynarodowych instytucji szkolnictwa wyższego. ISU oferuje swoim studentom wyjątkową możliwość uzyskania dyplomu podwójnego dyplomu z różnymi uniwersytetami austriackimi i amerykańskimi.

Konkurencyjne czesne - ISU oferuje najwyższej klasy edukację z konkurencyjnym czesnym i elastycznymi opcjami płatności w kraju i regionie.

Niezapomniana studencka, przyjazna, przyjazna społeczność, w której studenci mogą angażować się w różnorodne zajęcia naukowe, społeczne i kulturalne.

Dołącz do Ilia State University i rozpocznij z nami niesamowitą przygodę!

Ilia State University IN NUTSHELL

  • Założona: 2006
  • Lokalizacja: Tbilisi, Gruzja
  • Pracownicy: 301 profesorów i ponad 1000 nauczycieli, badaczy i innych pracowników.
  • 4 szkoły: Szkoła Sztuki i Nauki, Szkoła Przyrodniczo-Naukowa, Szkoła Biznesu, Szkoła Prawa
  • Studenci: 15 763
  • Programy studiów: do 80 akredytowanych programów na studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie. poziomy
  • Ośrodki badawcze i edukacyjne w wielu regionach Gruzji
  • School of Business: pierwsze miejsce wśród gruzińskich pierwszoklasistów od 2015 roku

ILIAUNI.edu.ge/uploads/photo/original/36/36946.png?w=836&f=png?w=753&" alt="" />

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MBA » Widzieć Bachelor of Business Administration » Widzieć Studia licencjackie » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Master of Business Administration

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 semestry Otwarta rekrutacja Gruzja Tbilisi

Celem programu studiów magisterskich w Business Administration jest przygotowanie specjalistę, który może pracować w szybko zmieniającym się międzynarodowym środowisku biznesowym; jest konkurencyjne na lokalnym, jak i globalnym rynku. Szczegółowe informacje na temat procedur stosowanych jest dostępna tutaj: szanse http://iliauni.edu.ge/en/international/HOWTOAPPLY struktura opłat i stypendium można uzyskać tutaj: http://iliauni.edu.ge/en/international/tuition- opłaty-i-stypendia [+]

Dlaczego wybrać Master of Business Administration na Uniwersytecie Stanowym Ilia?

Ilia State University School of Business jest nr 1 studium przeznaczenia gruzińskich pierwszaków od 2015 roku możliwości stażu w różnych podmiotów publicznych i prywatnych przedsiębiorstw Studenci stają się ekspertami w dziedzinie zarządzania strategicznego spółki Ilia State University oferuje nowoczesne udogodnienia, doskonałą bibliotekę i tętniącego życiem studenta Nasi studenci mają możliwość spędzenia semestru wymiany w ponad 30 europejskich uczelni w ramach programu Erasmus +.

Opis: Celem programu studiów magisterskich w Business Administration jest przygotowanie specjalistę, który może pracować w szybko zmieniającym się międzynarodowym środowisku biznesowym; jest konkurencyjne na lokalnym, jak i globalnym rynku. Po przejęciu głęboką i wszechstronną wiedzę teoretyczną, empiryczne i praktyczne w zakresie zarządzania, absolwent będzie w stanie działać jako wiarygodnego, niezależnego eksperta w procesie opracowywania strategii firmy / organizacji, jej oceny i rozwoju; identyfikowania problemów przy użyciu instrumentów decyzyjnych i skutecznie rozwiązywać je; stać się efektywnym członkiem zespołu organizacji / firmy; dostać skutecznie opierała / współpracy w multidyscyplinarnym środowisku opartym na strategii firmy / organizacji; uczestniczyć w zawodowych i akademickich debatach i zwolennikiem strategii / decyzji w spółce.... [-]


Filmy

Welcome to Ilia State University

Kontakt

Ilia State University

Adres Kakutsa Cholokashvili Ave 3/5
0162 Tbilisi, Tbilisi, Gruzja
Strona internetowa http://iliauni.edu.ge/en/iliauni/AcademicDepartments/biznesis-skola-268
Telefon +995 322 20 00 09