Przeczytaj oficjalny opis

Historia

Szkoła ma swoje korzenie w sztandarowym centrum szkoleniowym Ghany Telecom , które było jedyne w Afryce Zachodniej. Został po raz pierwszy użyty jako szkoła szkolenia Royal Air Force (RAF) podczas II wojny światowej, a następnie przekazał Cable and Wireless do szkolenia techników telekomunikacyjnych dla brytyjskich krajów Afryki Zachodniej (tj. Ghana, Nigeria, Sierra Leone i Gambii).

Centrum szkoleniowe szybko rozwijało się poprzez deregulację i prywatyzację, stając się głównym źródłem nauczania i certyfikacji w Inżynierii Telekomunikacji dla pracowników Ghana Telecom, a także innych instytucji w Ghanie i Afryce Zachodniej.

W 2005 r. Zarządzanie Ghana Telecom zmodernizowało infrastrukturę i sprzęt zgodnie z nowoczesnymi standardami w ramach przygotowań do przekształcenia centrum szkoleniowego w uniwersytet dla telekomunikacji i inżynierii multimedialnej

Misja

GTUC jest ośrodkiem doskonałości akademickiej, zapewniającym sprzyjające warunki dla wysokiej jakości nauczania i uczenia się, badań, twórczości intelektualnej, innowacji i usług dla społeczności. Uczelnia będzie promowała odpowiednie nowatorskie technologie, rozwój przywództwa i kulturę przedsiębiorstwa, aby zapewnić wartość Ghanie i światu.

Badania

W swojej roli uniwersytetu badawczego, GTUC sprzyja odkrywaniu i badaniu krytycznych problemów w obszarach akademickich i zawodowych. Rygorystyczne oceny i przeglądy mają kluczowe znaczenie dla rozwoju programów badawczych i działań twórczych, podobnie jak udział i przywództwo w krajowych i międzynarodowych dyscyplinach akademickich.

Zaangażowanie publiczne

W swojej roli jako uczestnika życia publicznego, GTUC sprzyja refleksji nad wartościami i celami społeczeństwa. Uczelnia wzbogaca własne programy i wzbogaca większą społeczność o biblioteki, ekspertyzy, udogodnienia i inne działania.

Wydział, pracownicy i studenci uniwersytetu są zachęcani do wnoszenia wkładu czasu i wiedzy specjalistycznej do społeczności i profesjonalnej obsługi.

Wizja

GTUC dąży do tego, aby stać się światowej klasy uczelnią promującą innowacyjne badania naukowe, najnowocześniejsze technologie, przedsiębiorczość oraz rozwój wybitnych studentów i pracowników na rzecz rozwoju krajowego i globalnego.

Podstawowe wartości

GTUC opiera się na podstawowym zaangażowaniu w uczenie się, uczenie się, obsługę i szacunek dla wszystkich osób. Jesteśmy dumni z naszych wartości i długoterminowego zaangażowania w:

  • Doskonałość
  • Student-Centered
  • Akademicka wolność
  • Innowacja
  • Integralność
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Ghana Technology University College

Program MBA International ma na celu zapewnienie studentom możliwości kariery w kontekście międzynarodowym. Zapewnia to również, że uczniowie mają kontakt z biznesem międ ... [+]

Program MBA International ma na celu zapewnienie studentom możliwości kariery w kontekście międzynarodowym. Zapewnia również, że uczniowie mają kontakt z międzynarodowym biznesem poprzez intensywny kurs zarządzania strategicznego, który ostatecznie zwiększa rozwój osobisty i karierę. Aby to ułatwić, uczniowie będą używać, dzielić się i zastanawiać nad swoimi doświadczeniami wraz z innymi w swoich Zespołach ds. Uczenia się.

Zawartość kursu

MBA International zapewnia studentom dogłębną wiedzę w zakresie zarządzania międzynarodowego poprzez integrację głównych obszarów funkcjonalnych biznesu poprzez zastosowanie globalnego zarządzania strategicznego.... [-]

Ghana Accra
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku