emlyon business school MBA programs

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

AACSB Accredited

EMLYON jest globalnym, cyfrowe i przedsiębiorczy wiodącym Business School z potrójną akredytację (AMBA, EQUIS, AACSB).

EMLYON to pouczające doświadczenie jak żadna inna. Przez ponad 140 lat wyposażamy naszych studentów z przedsiębiorczych umiejętności, wartości i postaw, których potrzebują, aby odnieść sukces jako liderów w dzisiejszym wymagającym środowisku globalnym.

Nasza misja jest zwiększenie menedżerów i liderów biznesu na całym świecie, dzięki wydajności rozwiązań i rozwoju innowacyjnych i efektywnych rozwiązań kompetencjami szkoleniowych.

Doświadczenie EML śledzić program szkolenia w rozwijaniu kompetencji jest doświadczenie pedagogiczne, a także okazją do wprowadzenia w piaście informacyjnego, gdzie konferencje, warsztaty, spotkania z liderami, debaty z nauczycielami są oferowane na stałe ..., które są okazją do poszerzenia wiedzy oraz do wzbogacają wizję kariery.

Aby zaprojektować i wdrożyć twórczych doświadczeń pedagogicznych dla menedżerów i liderów

Naszą misją jest stworzenie sprawnych i niezawodnych menedżerów w zmieniającym się świecie pozytywny wpływ na działalność przedsiębiorstwa oraz na ekosystem na poziomie międzynarodowym:

który jest oparty na EMLYON dyscypliny akademickiej, w bezpośrednim kontakcie z realiami biznesowymi oraz tradycji innowacji pedagogicznej i przedsiębiorcze podejście do zarządzania. poparte ambitnej strategii rozwoju zwanego «Nouveaux Territoires 2020» ( "Nowe terytoria 2020"), zgodnie z aktualnymi / przyszłych potrzeb uczestników oraz firm.

Globalne i Innowacyjne rozwiązania

EMLYON wyróżnia się oferując wyjątkową program MBA z międzynarodowymi orientacjach. Nasze MBA jest dostarczany w 2 utwory: Executive MBA oraz w pełnym wymiarze czasu MBA. Nasze programy korzystają z postępującej uogólnienia Blended Learning oraz integracji nowych metod pedagogicznych opartych na działania Learning and design thinking.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć EMBA » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

Executive MBA

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 10 - 20 miesięcy September 2019 Francja Écully Paris Maroko Casablanca Chiny Shanghai Lyon + 7 więcej

Korzyści dla Ciebie

 • Przygotuj się na stanowisku kierowniczym (VP, SVP, C-suite).
 • Zdobyć strategicznej wizji zagadnień korporacyjnych wzmocnić możliwości podejmowania decyzji sprawnie
 • przyspieszyć swoją karierę
 • [+]

  Step up jako lidera przedsiębiorczości dla organizacji

  Executive MBA odnieść sukces jako liderów w dzisiejszym wymagającym środowisku globalnym.

  Korzyści dla Ciebie

  Przygotuj się na stanowisku kierowniczym (VP, SVP, C-suite). Zdobyć strategicznej wizji zagadnień korporacyjnych wzmocnienie podejmowaniu decyzji sprawnie przyspieszyć swoją karierę Rozwijać swoje kompetencje w zgodzie z oczekiwaniami dane osobowe oraz spółki Zdobądź MBA z wiodących szkół biznesu w Europie Skonfrontować i dzielić się swoimi pomysłami i praktyki innych.

  Naszej oferty:

  Program realizacji zorientowane, że skupia się na przekształcanie pomysłów w czyn. Najnowocześniejsze prawo badania do użytku. Duch EMLYON, stan umysłu w oparciu o istotnych wartościach: serdeczność, otwartość, bliskość. Światowa sieć ponad 26.000 absolwentów. Dynamiczny Campus w Paryżu i Lyonie, na skrzyżowaniu Europy. Szkoła biznesu znany jako europejskiego lidera w dziedzinie przedsiębiorczości korporacyjnej. [-]

MBA

International MBA

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy September 2019 Francja Lyon Écully Paris Chiny Shanghai Maroko Casablanca + 6 więcej

A 12 miesiącu program MBA w pełnym wymiarze godzin w języku angielskim. Poprzez zintegrowanie wymagań, oczekiwań i potrzeb społeczności biznesowej EMLYON oferuje unikalną International MBA, które aktywnie rozwija swoje umiejętności przedsiębiorczych przywództwa i zarządzania. [+]

international MBA

Jesteś przedsiębiorcą na sercu? Oto prawo MBA dla Ciebie!

Według naszych uczestników, jest to kombinacja silny nacisk na przedsiębiorczość, projektu konsultingowej całorocznego i dużej różnorodności w studentów i wykładowców, który sprawia, że nasz 12-miesięcznego programu International MBA tak wyjątkowo dopasowanego do ich potrzeb.

Weź swoją karierę na wyższy poziom i korzystać z:

metoda projektów z Przedsiębiorczej Project Leadership Poszukiwanie alternatywnych modeli biznesowych poprzez kształcenie Trips Specjalizacja przemysł (Luxury Business lub Innovation in Life Sciences) lub według typu firmy (MNE lub nowych przedsięwzięć) Lekcje z intrapreneurs korporacyjnych i społecznych, a także od przedsiębiorców, którzy rozpoczęli własne firmy Mały rozmiar kohorta / duża różnorodność kohorty Wyraźny nacisk kariery poprzez ciągłe Careers Services Szeroka gama zajęć fakultatywnych dostosowanych do Twoich potrzeb Międzynarodowe możliwości wymiany ... [-]