Przeczytaj oficjalny opis

Nasz projekt

Idealnie usytuowany w sercu biznesowej dzielnicy La Défense, Pôle Universitaire Léonard De Vinci zrzesza ponad 5500 uczniów w czterech szkołach, które zapewniają stopnie uznawane przez pracodawców: The Graduate School of Engineering (ESILV), The Management School (EMLV) , Instytut Internetu

Unikalna metoda poprzeczna

Szkoły w Pôle Universitaire Léonard de Vinci opracowały przekrojowe podejście pedagogiczne, które łączy różne specjalizacje, umożliwiając studentom pracę w interdyscyplinarnych zespołach (menedżerowie, inżynierowie, projektanci), jednocześnie rozwijając swoje studia i zdobywając cyfrową wiedzę. Ta organizacja wspierana przez inkubator wielokulturowy prowadzi do możliwości podwójnych dyplomów z zakresu przedsiębiorczości, finansów i marketingu cyfrowego.

Położone w sercu największej dzielnicy biznesowej w Europie, szkoły Léonard de Vinci kładą nacisk na profesjonalizację, a ich głównym celem jest udana integracja zawodowa studentów.

Otwartość społeczna i różnorodność profili

Otwartość społeczna, sport i kultura dla wszystkich są jednymi z założycieli Pôle. Wartości te są przestrzegane zarówno w programach, jak i podczas procedur przyjmowania. Pôle przyjmuje i pomaga uczniom niepełnosprawnym w naszych programach.

Usługi studenckie

Pôle Léonard de Vinci ma wyjątkowe możliwości pedagogiczne, które przyczyniają się do ambicji uczniów. Studenci korzystają również z poradnictwa podczas zajęć pedagogicznych i pozalekcyjnych w środowisku osobistym.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Roczne MBA

Leonard de Vinci Group

Strategia MBA w marketingu cyfrowym ma na celu dostarczenie studentom umiejętności niezbędnych do osiągnięcia udanej kariery w sektorze cyfrowym. Kursy podstawowe MBA kon ... [+]

Strategia MBA w marketingu cyfrowym ma na celu dostarczenie studentom umiejętności niezbędnych do osiągnięcia udanej kariery w sektorze cyfrowym. Kursy podstawowe MBA koncentrują się na marketingu i komunikacji cyfrowej: strategii marketingowej mediów cyfrowych i społecznościowych, marketingu internetowym, marketingu kanałowym, komunikacji cyfrowej, e-biznesie Internetu rzeczy.

Czytaj więcej na stronie internetowej szkoły:

Cel ogólny

Absolwenci MBA dziś priorytetem różnorodność zadań, wyzwanie intelektualne i równowagi między życiem zawodowym i prywatnym w swojej karierze.

MBA w cyfrowej strategii marketingowej ma na celu dostarczenie studentom niezbędnych umiejętności, aby znaleźć drogę do udanej kariery w sektorze cyfrowym... [-]

Francja Paryż
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Pôle Universitaire Léonard de Vinci
Address
12 avenue Léonard de Vinci, Courbevoie
92400 Paryż, Île-de-France, Francja
Witryna
Telefon
+33 1 41 16 70 86