Leonard de Vinci Group

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Leonard de Vinci Group

Grupa Léonard de Vinci to ciesząca się dużą renomą prywatna uczelnia wyższa z siedzibą w Paryżu. De Vinci składa się z trzech szkół, które przyznają wysokiej jakości akredytowane stopnie: EMLV (Business School), ESILV (Graduate School of Engineering) i IIM (School of Web Design and Multimedia). Unikalny zakres przedmiotów nauczanych w tym kampusie tworzy stymulującą interdyscyplinarną i międzykulturową atmosferę.

Obóz

Położone w sercu największej dzielnicy biznesowej w Europie, szkoły Léonard de Vinci kładą nacisk na profesjonalizację, a ich głównym celem jest udana integracja zawodowa studentów.

Ten nowoczesny kampus znajduje się w pobliżu Grande Arche, w sercu największej dzielnicy biznesowej w Europie - La Défense. Zlokalizowany w tętniącym życiem centrum miasta kampus de Vinci jest wyjątkowy, ponieważ zapewnia bliskie połączenie ze światem korporacyjnym. Kampus otoczony jest wieloma atrakcjami, w tym nowoczesnymi rzeźbami, centrami handlowymi, kinami, kawiarniami i restauracjami. Budynki są bezpieczne i dobrze zabezpieczone. Kampus jest przede wszystkim optymalnym miejscem do nauki dzięki połączeniu nowoczesnych zasobów technologicznych (kursy online, bazy danych, Wi-Fi) oraz tradycyjnych sal wykładowych i klas, a także dostępu do centrum edukacyjnego, FabLab, sal sportowych, restauracji i licznych obiektów rekreacyjnych obszary.

Otwartość społeczna i różnorodność profili

Otwartość społeczna, sport i kultura dla wszystkich są jednymi z założycieli Pôle. Wartości te są przestrzegane zarówno w programach, jak i podczas procedur przyjmowania. Pôle przyjmuje i pomaga uczniom niepełnosprawnym w naszych programach.

Usługi studenckie

Pôle Léonard de Vinci ma wyjątkowe możliwości pedagogiczne, które przyczyniają się do ambicji uczniów. Studenci korzystają również z poradnictwa podczas zajęć pedagogicznych i pozalekcyjnych w środowisku osobistym.

Unikalna metoda poprzeczna

Szkoły w Pôle Universitaire Léonard de Vinci opracowały przekrojowe podejście pedagogiczne, które łączy różne specjalizacje, umożliwiając studentom pracę w interdyscyplinarnych zespołach (menedżerowie, inżynierowie, projektanci), jednocześnie rozwijając swoje studia i zdobywając cyfrową wiedzę. Ta organizacja wspierana przez inkubator wielokulturowy prowadzi do możliwości podwójnych dyplomów z zakresu przedsiębiorczości, finansów i marketingu cyfrowego.

Lokalizacje

Paryż

Pôle Universitaire Léonard de Vinci

Address
12 avenue Léonard de Vinci, Courbevoie
92400 Paryż, Île-de-France, Francja
Telefon
+33 1 41 16 70 86

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium