ILCI Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

ILCI

Institut de Langues et de Commerce International (ILCI) jest prywatną instytucją szkolnictwa wyższego.

Institut de Langues et de Commerce International to założona w 2004 r. Międzynarodowa Szkoła Biznesu i Instytut Językowy oferujący szeroki zakres specjalistycznych programów z zakresu ogólnego zarządzania, międzynarodowego biznesu, marketingu, komunikacji i języków za 3 lub 5 lat.

ILCI to szkoła biznesu, która przyjmuje zróżnicowane profile w międzynarodowym środowisku skoncentrowanym na biznesie, innowacjach i komunikacji. Naszym celem jest również, aby nasi uczniowie doskonalili swoje umiejętności językowe w języku francuskim, angielskim lub chińskim, aby stać się liderami biznesu, którzy podejmują inicjatywy i mogą pracować w zespołach wielokulturowych.

121320_pexels-photo-1374542.jpeg

Studia w ILCI zapewnią ci możliwość osiągnięcia osobistych celów i celów zawodowych.

  • Cele zespołu edukacyjnego mają na celu wykorzystanie istniejących umiejętności w celu poprawy obecnych wyników i rozwijania umiejętności do przyszłego rozwoju osobistego i zawodowego. Naszym głównym celem jest pomoc uczniom w osiągnięciu celów zawodowych, poprawie umiejętności zarządzania firmą oraz zdobyciu umiejętności i wiedzy związanych z głównymi innowacjami cyfrowymi.
  • ILCI znajduje się w Paryżu (13. dzielnica), w pobliżu jednej z największych bibliotek w mieście. Wszystkie nasze sale lekcyjne są wyposażone w interaktywne tablice wprowadzające najnowocześniejszą technologię w kursach, aby uczynić naukę bardziej wydajną, a nasze budynki są dostępne przez Wi-Fi, dzięki czemu uczniowie mają bezpłatny dostęp do Internetu, samokształcenia i dodatkowej praktyki.
  • Międzynarodowe środowisko w ILCI promuje pozytywne środowisko uczenia się, które pomaga zaangażować każdego ucznia, wzmacnia i nagradza zachowania, które prowadzą do sukcesu akademickiego i budowania charakteru. Nasi nauczyciele zapewniają pielęgnujące, pozytywne środowisko wielokulturowe, w którym nasze ciało studenckie czuje się zmotywowane do nauki i rozwoju.

Wiadomość od naszego dyrektora

Naszym głównym celem jest zapewnienie naszym uczniom najlepszego środowiska do nauki, aby mogli „dobrze się bawić” podczas nauki.

Misją ILCI jest zapewnienie, aby każdy uczeń osiągał optymalny potencjał akademicki i osobisty.

W stale zmieniającym się środowisku pracy aktualność w zakresie technologii jest niezbędna do osiągnięcia celów akademickich i kariery zawodowej.

121321_pexels-photo-739407.jpeg

Certyfikaty uznawane w całej Francji

ILCI oferuje programy zarejestrowane na poziomie I i II przez RNCP. RNCP - Répertoire National des Certifications Professionnelles - certyfikacja daje gwarancję jakości szkolenia i stopni przyznawanych przez instytut.

MBA Affaires Internationales, tytuł „Manager du développement d'affaires internationales”, zarejestrowany na poziomie I przez RNCP, równoważny BAC 5.

Licencjat Marketing Touristique, tytuł „Responsable du Marketing Touristique”, zarejestrowany przez RNCP poziom II, równoważny BAC 3, z naszym partnerem: EFHT.

La CNCP: Komisja nationale de la certyfikacja profesjonalista

Krajowy komitet ds. Certyfikacji zawodowej ustanowiony na mocy francuskiej ustawy o modernizacji społecznej nr 2002–73 z dnia 17 stycznia 2002 r. Podlega francuskiemu ministrowi odpowiedzialnemu za kształcenie zawodowe.

Jego misją jest:

  • Wymień ofertę certyfikatów zawodowych (krajowy rejestr certyfikatów zawodowych),
  • Poinformuj osoby i firmy o certyfikatach wymienionych w rejestrze krajowym oraz o certyfikatach uznawanych w państwach członkowskich Unii Europejskiej,
  • Sprawdź spójność, komplementarność i odnawianie dyplomów i dokumentów kwalifikacyjnych, wraz z ich dostosowaniem do ewolucji kwalifikacji i organizacji pracy.

Dlaczego warto wybrać ILCI

„Zdecydowanie międzynarodowa, nasza szkoła wspiera Twój projekt we Francji i za granicą, poprzez kursy, staże, wizyty biznesowe… Wzywamy wykwalifikowanych interesariuszy, aby dokładnie przeszkolili Cię w profesjonalnym projekcie.

ILCI oferuje intensywne wsparcie i porady w celu zapewnienia sprawnego i pomyślnego odbycia studiów i staży. Jesteśmy profesjonalistami i zarejestrowani w RNCP. ”

Lokalizacje

Paryż

Address
77 rue Dunois
75013 Paryż, Île-de-France, Francja

Paryż

Address
4 rue Véronèse
75013 Paryż, Île-de-France, Francja

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium