IEMI International Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

IEMI - Międzynarodowa Szkoła Biznesu Trenuje młodych profesjonalistów i przedsiębiorców w International Business Management, aby zaspokoić potrzeby firm w poszukiwaniu doświadczonych, operacyjnych profesjonalistów z prawdziwym międzynarodowym myśleniem i możliwością adaptacji.

Globalizacja i silna konkurencja z całego świata prowadzą do nowego MBA Podejście skupiało się na uzyskaniu wszechstronnej i strategicznej wizji, umiejętności technicznych i technologicznych.

Musimy mieć możliwość przewidywania, planowania i podejmowania właściwych decyzji we właściwym czasie! Naucz się reagować i proaktywnie.

W wielokulturowym środowisku z Studenci z 41 krajów, Wykwalifikowani nauczyciele z dobrze znanych szkół biznesu i uniwersytetów, profesjonaliści i eksperci wysokiego szczebla, zapewniają uczniom odpowiednią wiedzę, aby stawić czoła światowi biznesu.

Nasze programy są dwujęzyczne, Nauczane w języku francuskim i angielskim, Lub międzynarodowy, nauczany całkowicie po angielsku.

Ceremonia wręczenia nagród IEMI / CMH 2016

Ceremonia ukończenia IEMI / CMH odbyła się w piątek, 29 kwietnia 2016 r. W Salons Hoche, Paryż.

Uroczystość przewodniczył Alain Hermelin, prezes i założyciel IEMI / CMH. Kilku akademickich i profesjonalnych wykładowców było obecnych.

Ukończenie studiów IEMI / CMH w 2016 r. Obchodziło ukończenie MBA International Hospitality i Luxury Brand Management, Bachelor of Science w Międzynarodowym Zarządzaniu Szpitalnictwem i European Bachelor w Międzynarodowym Zarządzaniu Hotelarstwem i Turystyką.

Karine Fleury - Dyrektor Programu IEMI / CMH przyznała nagrodę ACBSP "Najlepsza Nagroda Kierownicza" i "wybitne przywództwo" Violetta, studentowi MBA i Florentowi Nadal BSC, zarówno dla ich przykładowego rozwoju akademickiego, jak i zawodowego!

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć EMBA » Widzieć Online MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

Executive MBA specialized in Luxury Brands Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 - 18 miesięcy September 2019 Francja Paris + 1 więcej

[+]

Cele Kursy podstawowe Zarząd Międzynarodowy projekt Corporate finance Ekonomia Międzynarodowa Międzynarodowe prawo gospodarcze Strategiczne Zarządzanie Zasobami Ludzkimi TOEFL [-]