ESP - School of Communication & Marketing

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

ESP (Ecole supérieure de Publicité) jest szkołą wyższego wykształcenia w dziedzinie reklamy, komunikacji, marketingu i zarządzania - z siedzibą w Paryżu. Od 1927 roku: ESP szkoli doświadczonych specjalistów w tych dziedzinach i aktywnie uczestniczy w agencjach komunikacyjnych, mediach i reklamodawcach. Pionierska szkoła z doświadczeniem (prawie 90 lat!), ESP jest dumna ze swojej uznanej wiedzy:

ESP JEST NAJSTARSZĄ SZKOŁĄ KOMUNIKACJI WE FRANCJI

Szybka historia ESP: Na początku XX wieku Stany Zjednoczone wymyśliły reklamę. Następnie grupa francuskich profesjonalistów połączyła siły, aby rozwinąć know-how w zakresie reklamy we Francji. W tym czasie: - PUBLICIS, pierwsza francuska agencja reklamowa, powstała w 1926 roku. - ESP, pionierska szkoła reklamy we Francji, powstała w 1927 roku.

CERTYFIKATY ESP

Certyfikacja krajowa: ESP jest prywatną szkołą wyższego wykształcenia technicznego, certyfikowaną przez rząd francuski. ESP zapewnia stopnie "profesjonalizacji", które zapewniają szkolenie dla określonych umiejętności zawodowych. W związku z tym te stopnie naukowe (licencjaci i mistrzowie) są certyfikowani przez organizację rządową RNCP (Krajowy Rejestr Certyfikacji Zawodowej). Certyfikacja IAA: Międzynarodowe uznanie, wydane przez IAA po szczegółowym przeglądzie kursów («Każdy kurs jest akredytowany i oceniany indywidualnie, poprzez rygorystyczny, benchmarked proces Rady ds. Edukacji IAA, zapewniający międzynarodową uznaną jakość nauczania wymaganą przez globalną branżę komunikacyjną dla przyszłych studentów i młodych profesjonalistów »). ESP JEST PIERWSZĄ PARYSKIEJ PRYWATNEJ SZKOŁY [SMBG EDUNIVERSAL RANKING] Od 1927 roku ESP utrzymuje swoją pozycję lidera, będąc w rankingu "top prywatnej szkoły w Paryżu" przez SMBG EDUNIVERSAL (2013/2014). Klasyfikacja ta opiera się na trzech podstawowych kryteriach: doskonałości szkolenia, początkowym wynagrodzeniu (absolwentów) i poziomie zadowolenia uczniów.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Francuski

Widzieć Roczne MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Roczne MBA

MBA - Marketing i komunikacja międzynarodowa strategia z naciskiem na luksusowym branży

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 rok September 2019 Francja Paris

Luksusowe marki komunikacji szybko się zmieniają i tak się zmieniają umiejętności potrzebne w tych branżach: inwestować w nowe technologie w celu poprawy doświadczenia marki, zastosowanie najwłaściwszej segmentacji, i korzystać z cyfrowych [+]

Luksusowe marki komunikacji szybko się zmieniają i tak się zmieniają umiejętności potrzebne w tych branżach: inwestować w nowe technologie w celu poprawy doświadczenia marki, zastosowanie najwłaściwszej segmentacji i korzystania z mediów cyfrowych i społecznych interakcji z klientami.

Cele programu Skutecznego komunikowania się w różnych kulturach w coraz bardziej zglobalizowanym rynku Pomyśl i budować innowacyjne komunikacji Zrozumieć istotę luksusu Budowanie unikalne doświadczenie marki Interakcja z klientami NAJWAŻNIEJSZE PUNKTY i WARTOŚCI dodanej Innovation Award (Od SMBG-EDUNIVERSAL) 12 miesięcy Programów MBA - dwa ujęcia: Jesień / Wiosna Alternatywny rytm: Staż szkoleniowy / Program studiów Kursy w języku angielskim przez wyspecjalizowanych i doświadczonych wykładowców Ekskluzywny parternships i wizyty firmowe Francuska kultura i ekspozycji Europejskiej Silne indywidualne szkolenia Możliwości kariery International Marketing / Communication Manager Global Communication Manager, Globalny Media Manager Międzynarodowy Account Manager Market Research Manager, międzynarodowa Międzynarodowy Brand Manager Przedsiębiorca Wymagania wstępne Studia licencjackie (4 lata) lub Master Degree (mgr, Mistrz 1 Bac +4, Master 2 Bac 5) w zakresie zarządzania, marketingu, komunikacji, prawa, nauk społecznych, humanistycznych ... Lub 3 lata doświadczenia zawodowego w stanowisku kierowniczym Minimalny poziom języka angielskiego: TOEIC wynik 750 punktów lub 6 punktów na IELTS (International English Language Testing System) lub wynik z 75 na TOEFL iBT [-]

Filmy

Video de Présentation de l'école ESP

Kontakt
Adres lokalizacji
Ecole Supérieure de Publicité, de Communication et de Marketing
9 RUE LÉO-DELIBES

Paris, Île-de-France, 75116 FR