EIML Paris Ecole Internationale de Marketing du Luxe

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EIML Paris Ecole Internationale de Marketing du Luxe jest wyjątkowa szkoła własnych we Francji, która oferuje program edukacji pięć lat wyższy od Bachelor do poziomu Mistrza. Stworzony we współpracy z największych podmiotów gospodarczych w sektorze towarów luksusowych, program oferowane w EIML Paryżu szkoli menedżerów być i jest szczególnie odpowiedni dla osób poszukujących karierę z wysokich kompetencji w różnych sektorach:

* Przy zakupie: Surowiec Kupujący, merchandiser Products Manager Operator detaliczny ...

* Marketing: Product Manager, Survey Marketing Consultant, projektów e-Marketingu, Category Manager, ...

* Komunikacja: Prasa i media Officer, Event Communication Manager, Public Relations Officer, Planowanie mediów ...


EIML Paris Program jest dwojaki:

Trzy-letni program Bachelor
Program koncentruje się na nauczaniu podstaw luksusowego przez wiele i na różne wykłady na następujące tematy: kultura, sztuka i Cywilizacji, marketingu i komunikacji, rynki luksusu.
Pod koniec trzeciego roku studenci uzyskać licencjat w marketingu marek luksusowych

Dwuletni Program Master:
W ciągu tych dwóch lat studiów, studenci pogłębiają swoją wiedzę o rynku dóbr luksusowych i rozwijać swoje umiejętności w zakresie zarządzania.
Program oferuje możliwość dla studentów do pracy w niepełnym wymiarze godzin (3 dni w tygodniu) w jednym z wielu branż luksusowych i marek. Ponadto, na piątym roku studenci mają do sfinalizowania ich stopień od stażu od 6 do 9 miesięcy.
Pod koniec piątego roku studenci otrzymują tytuł MBA z marketingu marek luksusowych, który jest certyfikowany przez państwo stopień
W światowej stolicy przemysłu stylu, Paryż, uczniowie zrozumieją, że luksus jest przede wszystkim unikalna sztuka know-how i detalicznej produktów i usług luksusowych wymaga głębokiej wiedzy na temat środków, co jakości.
Bardzo skoncentrowane nauczania zwiększa umiejętności i kompetencji uczniów do efektywnej pracy w przemyśle Luxury poprzez zrozumienie specyficznych kodów i języka tego sektora.

EIML Paris dostarcza francuskie państwo uznanej tytuł magistra.

Lokalizacje

Paryż

EIML Paris

Address
35 quai André Citroën
75015 Paryż, Île-de-France, Francja
Telefon
+33 1 82 83 41 34

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium