Read the Official Description

Dlaczego EDHEC?

Stworzony przez i dla przedsiębiorców, EDHEC uosabiał fundamentalne wartości biznesu od ponad wieku. Naszym celem jest przekazanie kluczy do sukcesu biznesowego nowym pokoleniom menedżerów i przedsiębiorców, szerząc przekonanie, że firmy mogą mieć pozytywny wpływ na gospodarkę i społeczeństwo jako całość.

Programy EDHEC Business School

Od 2014 roku EDHEC INTERNATIONAL BBA jest częścią marki EDHEC. W związku z tym program spełnia wszystkie kryteria jakościowe EDHEC Business School :

  • Surowy wybór studentów, którzy spełniają nasze umiejętności i wymagania umiejętności w zakresie zarządzania;
  • nagrodzony na całym świecie wydział pedagogiczny;
  • silny nacisk międzynarodowy i wielokulturowy;
  • stały dialog między firmami i spersonalizowane doradztwo zawodowe podczas studiów naszych studentów i kariery zawodowej.

Kluczowe dane

  • 121,5 2015-2016 skonsolidowany budżet w mln €
  • 1000 i więcej stypendiów przyznanych w ciągu 5 lat
  • 100 narodowości
  • 7900 studentów (49% studentów zagranicznych)
  • 25% naszego budżetu przeznaczonego na badania
  • 30000 absolwentów w 125 krajach

5 kampusów

Dwa akademickie kampusy w Lille i Nicei oferują urządzenia i sprzęt na najwyższym poziomie na całym świecie i obsługują wszystkie działania EDHEC od wstępnego szkolenia do ciągłego rozwoju i badań. Kampusy w Paryżu, Londynie i Singapurze są poświęcone przede wszystkim ciągłym szkoleniom i badaniom oraz wchodzą w interakcje z firmami w obu tych dziedzinach.

Wydział i naukowcy

Wydział i badacze EDHEC, którzy tworzą środowisko akademickie EDHEC, obejmują stałych profesorów i naukowców, a także profesorów stowarzyszonych i współpracowników badawczych, rozrzuconych po kampusach Lille, Nicei, Paryżu, Singapurze i Londynie. Wydział ten ma kluczowe znaczenie dla reputacji i rozwoju EDHEC w skali krajowej i międzynarodowej.

O firmie EDHEC

Działając z kampusów w Lille, Nicei, Paryżu, Londynie i Singapurze, EDHEC jest jedną z 20 najlepszych szkół biznesowych na świecie. W pełni międzynarodowy i bezpośrednio związany ze światem biznesu, EDHEC to szkoła dla biznesu, a nie szkoła biznesu, gdzie doskonałość w nauczaniu i badaniach koncentruje się na innowacjach, aby stymulować przedsiębiorczość i kreatywność. Dla biznesu od urodzenia i poświęconego biznesowi, EDHEC sprawia, że przedsiębiorcy na całe życie, są w stanie przerobić lub stworzyć udane firmy, gdziekolwiek pracują.

EDHEC funkcjonuje jako prawdziwe laboratorium pomysłów i produkuje innowacyjne rozwiązania cenione przez firmy. Filozofia nauczania Szkoły, inspirowana wielokrotnie nagradzanymi działaniami badawczymi, koncentruje się na "uczeniu się przez działanie".

Programs taught in:
Język angielski
Francuski
Address
Avenue Gustave Delory,24
59100 Roubaix, Hauts-de-France, Francja
Address
Promenade des Anglais,393
06200 Nice, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Francja
Address
18 Rue du 4 septembre
75002 Paris, Île-de-France, Francja