Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego EDHEC

Stworzony przez i dla przedsiębiorców,

Działając z kampusów w Lille, Nicei, Paryżu, Londynie i Singapurze, EDHEC jest jedną z 15 najlepszych szkół biznesowych w Europie, zajmując 1. miejsce na świecie pod względem Master in Finance. W pełni międzynarodowy i bezpośrednio związany ze światem biznesu, EDHEC to szkoła dla biznesu, a nie szkoła biznesu, gdzie doskonałość w nauczaniu i badaniach koncentruje się na innowacjach, aby pobudzić przedsiębiorczość i kreatywność. Dla biznesu od urodzenia i poświęconego biznesowi, EDHEC sprawia, że ​​przedsiębiorcy na całe życie, są w stanie przerobić lub stworzyć udane firmy, gdziekolwiek pracują.

EDHEC funkcjonuje jako prawdziwe laboratorium pomysłów i produkuje innowacyjne rozwiązania cenione przez firmy. Filozofia nauczania Szkoły, inspirowana wielokrotnie nagradzanymi działaniami badawczymi, koncentruje się na "uczeniu się przez działanie".

Sposób myślenia, który nas wyróżnia

Stworzony przez i dla przedsiębiorców, EDHEC uosabiał fundamentalne wartości biznesu od ponad wieku.

Naszym celem jest przekazanie kluczy do sukcesu biznesowego nowym pokoleniom menedżerów i przedsiębiorców, szerząc przekonanie, że firmy mogą mieć pozytywny wpływ na gospodarkę i społeczeństwo jako całość.

Niezależność

Pragnąc chronić swoją niezależność w działaniu przez ostatnie 110 lat, EDHEC opiera się na własnych zasobach, aby sfinansować i ukierunkować jego rozwój. Pełni także pełną autonomię w swojej strategii akademickiej i naukowej.

Pragmatyzm

Od momentu powstania w 1906 roku, EDHEC buduje swoją reputację na bazie pragmatyzmu i podejścia pedagogicznego ukierunkowanego na biznes. Kluczowe narzędzia, wiedza i zachowanie firmy przekazywane są pokoleniom menedżerów.

Non-Conformism

Poprzez swój niecodzienny model, zawartość swoich programów i wartość swoich badań, EDHEC pielęgnuje swoje różnice, zachęcając uczniów i nauczycieli do myślenia nieszablonowego i wzmacniania ich zdolności przywódczych.

Duch przedsiębiorczości

EDHEC kształci pokolenia szybko myślących, pomysłowych i zaradnych przedsiębiorców i menedżerów, którzy mogą zmieniać reguły gry, aby dalej powierzać zespołom i projektom powierzone im zadania.

Otwarta umysłowość

Ponieważ skuteczność w biznesie wynika z tego, że jest wyjątkowa, EDHEC przykłada dużą wagę do różnorodności i połączenia kultur, profili, praktyk i dyscyplin w nauczaniu i działaniach.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

EDHEC Business School

Edhec Executive MBA to potrójnie akredytowany program jednej z najlepszych szkół biznesu w Europie. Jest przeznaczony dla doświadczonych menedżerów, przedsiębiorców i kad ... [+]

Edhec Executive MBA to potrójnie akredytowany program jednej z najlepszych szkół biznesu w Europie. Jest przeznaczony dla doświadczonych menedżerów, przedsiębiorców i kadry kierowniczej starających się przeżyć profesjonalną transformację. 16-miesięczny program w niepełnym wymiarze godzin, z siedzibą w Operze Paryskiej lub Lille, pozwoli Ci skonsolidować swoje umiejętności na poziomie kierowniczym, zwiększyć swoją samoświadomość i umiejętności przywódcze oraz wyostrzyć globalne perspektywy, aby zwiększyć wydajność organizacji w dzisiejszych trudnych i nieustannie zmieniające się środowisko biznesowe.

Budowanie ludzi do budowania biznesu

EDHEC Executive MBA to zrównoważony program opracowany przez firmę dla Twojej firmy, łączący poważny wkład naukowy ze strony doświadczonych ekspertów biznesowych z praktycznym podejściem do rzeczywistych wyzwań związanych z życiem biznesowym. Dlatego właśnie zaprojektowaliśmy program, aby zaoferować połączenie podstawowych elementów biznesowych i spersonalizowana nauka, aby umożliwić Ci maksymalizację wartości i doświadczenia zgodnie z Twoimi celami.... [-]

Francja Paryż Roubaix
Luty 2020
Język angielski
Zaoczne
16 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Global MBA

EDHEC Business School

EDHEC Global MBA zmienia życie: łącząc odpowiednią edukację biznesową z nieocenionym doświadczeniem ludzkim, pozwala ci mieć głęboki wpływ na twoją karierę, życie i środo ... [+]

Jeśli chcesz zdobyć prawdziwą edukację biznesową i rozwinąć międzynarodową perspektywę, która pomoże Ci rozwinąć, przyspieszyć lub zmienić ścieżkę kariery, program EDHEC Global MBA w Nicei na południu Francji może być dla Ciebie idealnym wyborem.

Podczas 10-miesięcznego programu będziesz miał okazję dzielić się, uczyć i kontaktować z innymi uczestnikami z każdego kontynentu na świecie - zazwyczaj mamy około 100 studentów z 30 różnych narodowości w połączeniu z bardzo zróżnicowanym i wybitnym wydziałem międzynarodowym, co czyni go prawdziwie globalne doświadczenie. Spersonalizowane opcje, w tym wyspecjalizowane ścieżki i projekty dostosowane do potrzeb, stanowią 3 miesiące twojego programu, pozwalając ci dostosować program do twoich celów zawodowych.... [-]

Francja Miły Paryż Roubaix
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
10 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

EDHEC BUSINESS SCHOOL – MAKE AN IMPACT

Address
393, Promenade des Anglais - BP3116 06202 Nice Cedex 3 - France
Miły, Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, Francja
Address
16-18 Rue du 4 septembre, 75002 Paris, France
75002 Paryż, Île-de-France, Francja
Address
Avenue Gustave Delory, 24
59057 Roubaix, Hauts-de-France, Francja