EDHEC Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego EDHEC

Stworzony przez i dla przedsiębiorców,

Działając z kampusów w Lille, Nicei, Paryżu, Londynie i Singapurze, EDHEC jest jedną z 15 najlepszych szkół biznesowych w Europie, zajmując 1. miejsce na świecie pod względem Master in Finance. W pełni międzynarodowy i bezpośrednio związany ze światem biznesu, EDHEC to szkoła dla biznesu, a nie szkoła biznesu, gdzie doskonałość w nauczaniu i badaniach koncentruje się na innowacjach, aby pobudzić przedsiębiorczość i kreatywność. Dla biznesu od urodzenia i poświęconego biznesowi, EDHEC sprawia, że ​​przedsiębiorcy na całe życie, są w stanie przerobić lub stworzyć udane firmy, gdziekolwiek pracują.

EDHEC funkcjonuje jako prawdziwe laboratorium pomysłów i produkuje innowacyjne rozwiązania cenione przez firmy. Filozofia nauczania Szkoły, inspirowana wielokrotnie nagradzanymi działaniami badawczymi, koncentruje się na "uczeniu się przez działanie".

Sposób myślenia, który nas wyróżnia

Stworzony przez i dla przedsiębiorców, EDHEC uosabiał fundamentalne wartości biznesu od ponad wieku.

Naszym celem jest przekazanie kluczy do sukcesu biznesowego nowym pokoleniom menedżerów i przedsiębiorców, szerząc przekonanie, że firmy mogą mieć pozytywny wpływ na gospodarkę i społeczeństwo jako całość.

Niezależność

Pragnąc chronić swoją niezależność w działaniu przez ostatnie 110 lat, EDHEC opiera się na własnych zasobach, aby sfinansować i ukierunkować jego rozwój. Pełni także pełną autonomię w swojej strategii akademickiej i naukowej.

Pragmatyzm

Od momentu powstania w 1906 roku, EDHEC buduje swoją reputację na bazie pragmatyzmu i podejścia pedagogicznego ukierunkowanego na biznes. Kluczowe narzędzia, wiedza i zachowanie firmy przekazywane są pokoleniom menedżerów.

Non-Conformism

Poprzez swój niecodzienny model, zawartość swoich programów i wartość swoich badań, EDHEC pielęgnuje swoje różnice, zachęcając uczniów i nauczycieli do myślenia nieszablonowego i wzmacniania ich zdolności przywódczych.

Duch przedsiębiorczości

EDHEC kształci pokolenia szybko myślących, pomysłowych i zaradnych przedsiębiorców i menedżerów, którzy mogą zmieniać reguły gry, aby dalej powierzać zespołom i projektom powierzone im zadania.

Otwarta umysłowość

Ponieważ skuteczność w biznesie wynika z tego, że jest wyjątkowa, EDHEC przykłada dużą wagę do różnorodności i połączenia kultur, profili, praktyk i dyscyplin w nauczaniu i działaniach.

Lokalizacje

Miły

Address
393, Promenade des Anglais - BP3116
06202 Nice Cedex 3 - France

Miły, Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże, Francja

Paryż

Address
16-18 Rue du 4 septembre, 75002 Paris, France
75002 Paryż, Île-de-France, Francja

Roubaix

Address
Avenue Gustave Delory, 24
59057 Roubaix, Hauts-de-France, Francja

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje