Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego EDHEC

Stworzony przez i dla przedsiębiorców,

Działając z kampusów w Lille, Nicei, Paryżu, Londynie i Singapurze, EDHEC jest jedną z 15 najlepszych szkół biznesowych w Europie, zajmując 1. miejsce na świecie pod względem Master in Finance. W pełni międzynarodowy i bezpośrednio związany ze światem biznesu, EDHEC to szkoła dla biznesu, a nie szkoła biznesu, gdzie doskonałość w nauczaniu i badaniach koncentruje się na innowacjach, aby pobudzić przedsiębiorczość i kreatywność. Dla biznesu od urodzenia i poświęconego biznesowi, EDHEC sprawia, że ​​przedsiębiorcy na całe życie, są w stanie przerobić lub stworzyć udane firmy, gdziekolwiek pracują.

EDHEC funkcjonuje jako prawdziwe laboratorium pomysłów i produkuje innowacyjne rozwiązania cenione przez firmy. Filozofia nauczania Szkoły, inspirowana wielokrotnie nagradzanymi działaniami badawczymi, koncentruje się na "uczeniu się przez działanie".

Sposób myślenia, który nas wyróżnia

Stworzony przez i dla przedsiębiorców, EDHEC uosabiał fundamentalne wartości biznesu od ponad wieku.

Naszym celem jest przekazanie kluczy do sukcesu biznesowego nowym pokoleniom menedżerów i przedsiębiorców, szerząc przekonanie, że firmy mogą mieć pozytywny wpływ na gospodarkę i społeczeństwo jako całość.

Niezależność

Pragnąc chronić swoją niezależność w działaniu przez ostatnie 110 lat, EDHEC opiera się na własnych zasobach, aby sfinansować i ukierunkować jego rozwój. Pełni także pełną autonomię w swojej strategii akademickiej i naukowej.

Pragmatyzm

Od momentu powstania w 1906 roku, EDHEC buduje swoją reputację na bazie pragmatyzmu i podejścia pedagogicznego ukierunkowanego na biznes. Kluczowe narzędzia, wiedza i zachowanie firmy przekazywane są pokoleniom menedżerów.

Non-Conformism

Poprzez swój niecodzienny model, zawartość swoich programów i wartość swoich badań, EDHEC pielęgnuje swoje różnice, zachęcając uczniów i nauczycieli do myślenia nieszablonowego i wzmacniania ich zdolności przywódczych.

Duch przedsiębiorczości

EDHEC kształci pokolenia szybko myślących, pomysłowych i zaradnych przedsiębiorców i menedżerów, którzy mogą zmieniać reguły gry, aby dalej powierzać zespołom i projektom powierzone im zadania.

Otwarta umysłowość

Ponieważ skuteczność w biznesie wynika z tego, że jest wyjątkowa, EDHEC przykłada dużą wagę do różnorodności i połączenia kultur, profili, praktyk i dyscyplin w nauczaniu i działaniach.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Global MBA

EDHEC Business School

EDHEC Global MBA zmienia życie: łącząc odpowiednie wykształcenie biznesowe z nieocenionym ludzkim doświadczeniem, pozwala mieć głęboki wpływ na twoją karierę, twoje życie ... [+]

EDHEC Global MBA zmienia życie: łącząc odpowiednie wykształcenie biznesowe z nieocenionym ludzkim doświadczeniem, pozwala mieć głęboki wpływ na twoją karierę, twoje życie i twoje środowisko.

GŁÓWNE POWODY, DLA KTÓRYCH WYBRAĆ EDHEC

PRAWDZIWE DOŚWIADCZENIE GLOBALNE

Klasa zazwyczaj obejmuje ponad 30 różnych narodowości. Program obejmuje dwie wyprawy szkoleniowe za granicę.

PERSONALIZOWANE PORADNICTWO KARIERY

Program EDHEC Global MBA CareerSMART to innowacyjny program kariery, który obejmuje spersonalizowany coaching kariery dla każdego uczestnika. Nasze usługi karierowe są na pierwszym miejscu we Francji pod kątem oceny umiejętności zawodowych (The Economist, 2017).... [-]

Francja Nice
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
10 miesięcy
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

EDHEC BUSINESS SCHOOL – MAKE AN IMPACT

Address
393, Promenade des Anglais - BP3116 06202 Nice Cedex 3 - France
Nice, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Francja