Przeczytaj oficjalny opis

College

Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor to szkoła dla ludzi przedsiębiorczych i ambitnych . Dajemy naszym studentom umiejętności i wiedzę, aby zmienić ich życie i dlaczego nie świat.

Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor , została założona w 1992 roku. Słowa kluczowe, które łączą nasze specjalizacje to przedsiębiorczość i przemysł kreatywny . Naszą misją jest rozwój przedsiębiorczego stylu życia w społeczeństwie.

W EEK można studiować na poziomie stosowanego szkolnictwa wyższego i studiów magisterskich . Jako jedyna instytucja szkolnictwa wyższego w Estonii, oferujemy rosyjskojęzycznym Estończykom możliwość uzyskania europejskiego akredytowanego szkolnictwa wyższego bezterminowo w swoim własnym języku.

Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor jest największą prywatną uczelnią w Estonii. Ponad 1600 studentów uczy się w EEK, z ponad 5000 absolwentów.

Jako aktywny członek działamy w sieciach szkolnictwa wyższego EURASHE, SPACE i NOBANET. Współpracujemy również z wieloma instytucjami edukacyjnymi, organizacjami i firmami z Estonii i zagranicy, aby zapewnić naszym uczniom aktualne i praktyczne szkolnictwo wyższe.

Wierzymy, że przyszłość należy do przyjaznych, inteligentnych i szybkich .

Rekrutacja

Wśród powodów, dla których warto wybrać Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor , te trzy są najważniejsze dla naszych studentów.

  • Praktyczna edukacja i umiejętności jutra. Wraz z pracodawcami uczymy dokładnie umiejętności, jakich oczekuje się od przyszłych profesjonalistów i przedsiębiorców na rynku pracy.
  • Osobista nauka i przydatne kontakty. Nasi profesjonalni liderzy znają swoich uczniów osobiście, a proces uczenia się rozwija się w interakcji pomiędzy równymi partnerami. Wielkość grupy analitycznej wynosi do 30 osób, co umożliwia użyteczną współpracę między studentami, pracownikami akademickimi i przedsiębiorcami. Specjaliści są nauczani przez praktyków, którzy dzielą się swoim doświadczeniem.
  • Elastyczne ustalenia dotyczące nauki. Prawdopodobnie oferujemy najlepsze w Estonii warunki do studiowania pracy i rodziny. Optymalne sesje objętościowe organizowane średnio raz w tygodniu w tygodniu są odpowiednie dla profesjonalistów, menedżerów i przedsiębiorców. Łatwo jest uwzględnić wcześniejsze badania i doświadczenie zawodowe, aby zmniejszyć zarówno obciążenie edukacyjne, jak i czesne.

Jesteśmy aktywną osobą liceum, która rzuca wyzwanie życiu i dąży do nowych osiągnięć. Witaj!

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Rosyjski
Estoński

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Estonian Entrepreneurship University Of Applied Sciences (EUAS)

Program MBA International Business Administration przyjmuje interdyscyplinarne podejście do budowania wszechstronnego zrozumienia międzynarodowego środowiska biznesowego, ... [+]

Wstęp jest otwarty do lutego 2019! Zostań liderem międzykulturowego świata biznesu. Dostosuj swoje umiejętności w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem i przywództwa.2-letni alt = "Program MBAPrzedsiębiorczość, przywództwo, zarządzanieCzesne za rok: UE: 4600 €; Poza UE: 5000 €

Alt = "Program MBA International Business Administration przyjmuje interdyscyplinarne podejście do budowania wszechstronnego zrozumienia międzynarodowego środowiska biznesowego, w którym dzisiejsi menedżerowie podejmują decyzje biznesowe, kładąc nacisk na przywództwo, zarządzanie przedsiębiorczością i budowanie zdrowej organizacji.

Celem programu jest

doskonalić umiejętności analityczne i zespołowe u najlepszych specjalistów i menedżerów, zgodnie z profesjonalnymi standardami;zapewniają systematyczny i szeroki przegląd głównych koncepcji przedsiębiorczości i administracji, teorii akademickiej i metod badawczych;umożliwiać uczniom identyfikowanie i tworzenie interdyscyplinarnych powiązań, identyfikowanie problemów i rozwiązywanie ich za pomocą odpowiednich środków w określonych ramach czasowych oraz w ramach ograniczonych informacji;przygotowanie studentów do pracy w obszarze wymagającym kwalifikacji zawodowych, wykazującym inicjatywę, odpowiedzialność, umiejętności przywódcze i zespołowe.... [-]
Estonia Tallinn
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Estonian Entrepreneurship University of Applied Sciences
Address
Suur-Sõjamäe 10a
11415 Tallinn, Harju County, Estonia
Witryna
Telefon
+372 610 1900