Przeczytaj oficjalny opis

American University w Kairze (AUC) jest premier instytucja anglojęzyczna szkolnictwa wyższego. Uczelnia zobowiązuje się do nauczania i badań na najwyższym poziomie, i oferuje wyjątkowe sztuk wyzwolonych i kształcenia zawodowego w środowisku międzykulturowym. AUC buduje kulturę przywództwa, kształcenia ustawicznego, kształcenia i usług wśród swoich absolwentów, i postara się, aby znaczący wkład do Egiptu i społeczności międzynarodowej w różnych dziedzinach.

Biegły i akredytację w Stanach Zjednoczonych i Egipcie, jest niezależny, nie-for-profit, instytucji równa-okazja. AUC podtrzymuje zasady wolności akademickiej i jest dedykowany do doskonałości.

Założona prawie 100 lat temu, pozostaje premier regionu anglojęzyczny uniwersytet i istotnym czynnikiem przyczyniającym się do życia społecznego, politycznego i kulturalnego świata arabskiego.

Ta szkoła oferuje również:

MBA

AUC The American University in Cairo

Master of Business Administration (MBA) jest profesjonalnym stopień na celu przygotowanie studentów do kontynuowania kariery zarządzania. ... [+]

Master of Business Administration (MBA)

Master of Business Administration (MBA) jest profesjonalnym stopień na celu przygotowanie studentów do kontynuowania kariery zarządzania. Studenci mogą wybrać jedną z następujących stężeniach; Marketing, Operations Management, Finanse, International Business, Przywództwo i Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, budownictwa i zarządzania systemami informatycznymi. Nauczania podkreśla, zasady leżące u podstaw działalności gospodarczej i pomaga rozwijać perspektywę menedżerską.

Szkoła Biznesu jest projektem międzynarodowym swój program MBA, pozwalając uczestnikom na interakcję ze studentami MBA z innych części świata.

Akredytacja i rankingowa MBA w rankingach 200 Worldwide Według Forbes Bliskim Wschodzie, AUC ma czołowi MBA w regionie państw arabskich. AUC Szkoła Biznesu otrzymał Triple Crown akredytacji, mniej niż 1% szkół biznesu na całym świecie jest potrójna korona. Jest akredytowany przez Stowarzyszenie Advance Collegiate Schools of Business Międzynarodowego AACSB, Komisji Bliski członkowskich o szkolnictwie wyższym (MSCHE) i Europejskiego Systemu Doskonalenia Jakości EQUIS). ‬ ‬ ‬ Kto to jest? Program MBA został zaprojektowany, aby służyć studentom wysokiej klasy, którzy są zatrudnieni w lokalnych i międzynarodowych firm i innych organizacji sektora publicznego i rządu. Jest skierowany do uczniów, które są wysokie, a także wykonawców utalentowanych specjalistów pracujących, którzy szukają najwyższej jakości kształcenia akademickiego biznesu dostępne w Egipcie. Studenci, którzy pragną stać profesjonalistów, którzy są w stanie szybko i inteligentnie wyzwań zajęcia możliwości. Studentów, którzy szukają wiedzy i umiejętności niezbędnych w ich przenieść do przyjęcia stanowiska kierownicze. Zalety studiowania MBA w AUC Wysoka jakość nauczania programu MBA w Szkole AUC Biznesu Starannie dobrane krajowych i międzynarodowych wykładowców z najwyższej klasy dostarczyć nasz program MBA mieć... [-]
Egipt Cairo Stany Zjednoczone New York
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Egypt's Global University