Przeczytaj oficjalny opis

O FIRMIE IBSS

International Business School of Scandinavia z centralą regionalną w Wielkiej Brytanii i Danii. IBSS koncentruje się na programach nauczania mieszanego, które wprowadzają najnowsze metody szkoleniowe do naszej grupy docelowej i skupiają się głównie na sprawach międzynarodowych.

IBSS prowadzi szkolenie na studiach dyplomowych, licencjackich MBA i doktoranckich. Nasze programy są często opracowywane i prowadzone jako podwójne stopnie z lokalnymi partnerami w Europie, Azji, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Pragnieniem IBSS jest praca nad zapewnieniem wysokiej jakości, ale przy godnej cenie, przy jednoczesnym zapewnieniu międzynarodowej edukacji z elastycznych, wysokiej jakości i międzynarodowo akredytowanych stopni.

Głównym produktem jest autorski program IBSS MBA. Został opracowany w ścisłej współpracy z innymi międzynarodowymi firmami partnerskimi i instytutami szkoleniowymi. Ponadto IBSS współpracuje również z innymi dostawcami usług edukacyjnych w celu zapewnienia programów BBA i DBA.

Mamy duży zewnętrzny wydział z doradcami akademickimi ze wszystkich części świata. Staramy się zapewnić najlepszą możliwą konfigurację programów międzynarodowych.

Globalne środowisko biznesowe zmieniło się znacznie bardziej w ciągu ostatnich pięciu lat niż w poprzednich 50. Aby rozwijać się i rywalizować, potrzebujesz dyplomu odpowiadającego międzynarodowym potrzebom, które są uznawane na całym świecie, które możesz uzyskać na stronie w domu, a nie za granicą, i rozsądnie, to jest przystępne.

Międzynarodowa Szkoła Biznesu Skandynawii (IBSS) oferuje to wszystko w wysoko rozwiniętym programie opartym na modułach, z własnymi opcjami, które można dostosowywać i specjalizować w procesie uczenia się podczas przechodzenia przez kolejne moduły.

IBSS koncentruje się na dostarczaniu wysokiej jakości wiedzy i najnowszych umiejętności, umożliwiając dzisiejszym studentom angażowanie się w kwestie związane z zarządzaniem biznesem z trafnością i pewnością siebie. Materiał jest zarówno teoretyczny, jak i praktyczny; Wydział jest międzynarodowy z bogatym doświadczeniem branżowym; teksty i nauka w klasie są dostarczane w lokalnym języku.

Cele programów w IBSS to:

 • Aby wprowadzić wysokiej jakości blended learning w następnej dekadzie
 • Aby zapewnić międzynarodową edukację biznesową na poziomie międzynarodowym dla osób z gospodarek wschodzących na całym świecie
 • Oferować międzynarodową edukację biznesową w przystępnej cenie
 • Aby rozwinąć stosowane zarządzanie i umiejętności rozwoju biznesu

Wizja i misja

Motto:

Każdy ma prawo do programu studiów wysokiej jakości za uczciwą naukę.

Misja:

Chcemy zapewnić naszym studentom dostęp do wysokiej jakości edukacji.

Wizja:

Zostań globalnym dostawcą usług edukacyjnych w dziedzinie biznesu, IT i zarządzania.

Zestaw wartości:

Jako profesjonalna międzynarodowa instytucja edukacyjna pragniemy zaoferować naszym pracownikom, klientom i partnerom biznesowym współpracę opartą na:

Studenci:

 • Międzynarodowa perspektywa
 • Gotowość do rozwijania własnej działalności gospodarczej w swoich krajach

Pracowników:

 • Zaangażowanie w metody blended learning
 • Edukacja z międzynarodowym umysłem

Uniwersytety i uczelnie:

 • Nowoczesne i do przodu w ruchu
 • Otwarty na pełną współpracę

Wzmacniacz:

 • Godna zaufania
 • Zobowiązanie długoterminowe
 • Dokładny
 • Wysoki poziom akademicki
 • Przyczynić się do procesu pokojowego na świecie poprzez edukację studentów zagranicznych

Grupy docelowe:

IBSS koncentruje się głównie na dorosłych w pracy. Celem jest podniesienie umiejętności na dowolnym poziomie, na jakim się znajdują.

IBSS EGIPT

International Business School of Scandinavia (IBSS) z siedzibą w Danii. IBSS koncentruje się na programach nauczania mieszanego, które wprowadzają najnowsze metody szkoleniowe do naszej grupy docelowej i skupiają się głównie na sprawach międzynarodowych.

IBSS ma siedzibę w Egipcie od 2010 r.

IBSS Egypt wspiera studentów poprzez funkcjonowanie jako centrum nauczania. Szkolenie odbywa się w trybie online za pośrednictwem platformy IBSS, a lokalna obecność IBSS w Egipcie umożliwia uczniom przyłączenie się do lokalnego wsparcia w zakresie nauczania.

Pragnienie firmy IBSS polega na zapewnieniu wysokiej jakości, przy zachowaniu przyzwoitej ceny, przy jednoczesnym zapewnieniu międzynarodowej edukacji z elastycznymi, wysokiej jakości i międzynarodowo akredytowanymi stopniami.

Głównym produktem jest autorski program IBSS MBA. Został opracowany w ścisłej współpracy z innymi międzynarodowymi firmami partnerskimi i instytutami szkoleniowymi.

IBSS ma listę umów korporacyjnych z renomowanymi firmami w Egipcie, aw ciągu ostatnich dwóch lat IBSS ukończyła prawie 400 studentów MBA i 50 studentów DBA.

Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

The International Business School Of Scandinaivia Egypt

Ogólny program MBA jest dla studentów lub pracowników, którzy chcą zwiększyć i rozwijać swoją karierę. Został stworzony, aby przenieść obecne kariery do przodu dzięki zdo ... [+]

POZIOM PIERWSZEGO STOPNIA

Nie musisz przestać pracować, aby zdobyć MBA. Kontynuujesz swoją pracę i bierzesz udział w naszych zajęciach, zwykle jeden wieczór w tygodniu i w weekendy, gdzie będziesz bezpośrednio współpracować z naszymi wykładowcami i wykładowcami z branży. Kursy są również oferowane w formacie eLearning i mogą być prowadzone na odległość z sesjami grupowymi.

Program podkreśla znaczenie twojego rozwoju jako menedżera i obejmuje osobiste wsparcie i coaching biznesowy. Będziesz pracował nad projektami opartymi na firmach w wysoko wydajnych grupach edukacyjnych. Ten program jest idealny dla tych menedżerów, którzy aspirują do starszych ról i chcą zachować swoją ścieżkę kariery podczas studiów na MBA.... [-]

Egipt Nasr City
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 2 lat(a)
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku
Address
2 Saied Zakaria st
Nasr City, Cairo Governorate, Egipt