International Business Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

International Business Academy (Szwajcaria, Wielka Brytania i Dania) ma koncentrować się na miejscu, jak również programy odległości i blended learning, która przynosi najnowsze metody szkoleniowe do naszej grupy docelowej. Naszym celem jest przede wszystkim międzynarodowa.

IBAS prowadzi szkolenia na szczeblu BBA, MBA i DBA. Pragnienie IBA pracuje nad zabezpieczeniem wysokiej jakości edukacji w przystępnych opłat przy jednoczesnym zapewnieniu edukacji międzynarodowej z elastycznych, wysokiej jakości stopni. Mamy duży wydział zewnętrzny z mediatorów akademickich ze wszystkich części świata. Staramy się zapewnić najlepszą możliwą konfigurację dla naszych programów międzynarodowych.

Globalnym środowisku biznesowym zmieniła się więcej w ciągu ostatnich pięciu lat, niż w ciągu poprzednich 50 lat. Aby rozwijać i konkurować, trzeba mieć dyplom, który jest odpowiedni do umiejętności międzynarodowych wymagają.

IBA oferuje wszystkie te możliwości w wysoko rozwiniętych programów modułowych opartych z opcji, które można dostosować. IBA poświęcona jest dostarczanie wysokiej jakości wiedzę oraz stan umiejętności artystycznych, umożliwiając dzisiejszych studentów do angażowania się w sprawy zarządzania przedsiębiorstwem z potrzebnej poziomie teoretycznym i pewności siebie. Materiał ten jest zarówno teoretyczne i praktyczne.

Nasz wydział jest międzynarodowa z dużym doświadczeniem branżowych.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MBA » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

IBAS Master Of Business Administration

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 12 - 18 miesięcy September 2018 Szwajcaria Pociąg Dania Kopenhaga Wielka Brytania Londyn + 5 więcej

Program IBAS MBA to połączenie pełnej elastyczności i niskich opłat. [+]

Bądź częścią międzynarodowej społeczności osób uczących się - Dołącz do International Business Academy w Szwajcarii Oferujemy wyjątkową okazję, aby zarobić dwie nagrody w tym samym czasie ci. Wypełniając ten program, otrzymają tytuł Master of Business Administration z IBAS i magistra Leadership z Anglia Ruskin University. Istotne i Up-to-Date Programy: Ta podwójna Program oferuje uczniom nagrody zasięg dogłębne tematów, które są istotne i praktyczne, dostarczonych przez doświadczonych wykładowców, których zobowiązały się do sukcesu swoich uczniów. Globalne uznanie i zatrudnienia: mgr Leadership przyznawana jest przez Anglia Ruskin University, brytyjskiej uczelni z siedzibą w wschodniej Anglii. Dzięki doskonałym wynikom zatrudnienia absolwentów, 89,6% ich absolwentów są albo rachunek lub studiuje na dodatkowych kwalifikacji w ciągu sześciu miesięcy od ukończenia szkoły. Nauka francuskiego: Teraz jest okazja, aby podjąć się nowego języka! Studenci, którzy zapiszą będą mieli możliwość podejmowania 15 tygodni intensywnego klasę języka francuskiego prowadzone przez Instytut Richelieu Lozannie. Założona w 1962 roku, szkoła jest w całości poświęcona nauczaniu języka francuskiego. Program Czas trwania:... [-]