Aros Business Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

1

Aros Business Academy - Mini MBA i szkolenia

Naszym celem jest położyć kres masowej produkcji edukacji przywódczej, a zamiast tego projektujemy edukację lidera Mini MBA, która tworzy zauważalną zmianę - dla ciebie i dla twojego miejsca pracy.

Międzynarodowy Mini MBA
Oferujemy Ci Międzynarodowy Mini MBA , który jest w pełni online Mini MBA.

Jesteśmy pewni, że nas polubicie
Zapewne uczestniczyłeś w wielu ekscytujących szkoleniach przywództwa, w których powróciłeś do życia i powróciłeś do pracy. Ale ile z tego szkolenia stworzyło dla ciebie trwałą zmianę? Jeśli śledzisz statystyki, jest ich bardzo niewiele. W Aros Business Academy jesteśmy pasjonatami tworzenia tej zmiany - warto więc poświęcić trochę czasu na studia MBA, więc ma to sens w miejscu pracy, które ci wysyła. Tworzymy go zarówno dużymi, jak i małymi środkami - a niektóre z nich są nawet całkowicie niewidoczne dla ciebie.

Dlaczego warto wybrać Mini MBA?
Najpierw ustalmy, że Mini MBA nie jest MBA. Oczywiście, ma się ochotę powiedzieć. Słowo "Mini" mówi całkiem otwarcie, że mamy do czynienia z krótką, skondensowaną i uproszczoną wersją MBA. MBA zwykle trwa dwa lata, podczas gdy Mini MBA zazwyczaj trwa sześć miesięcy. Mini MBA jest skierowany do pracowników, którzy potrzebują poszerzyć swoją wiedzę i narzędzia zarządzania, ale nie zamierza podejmować MBA lub Dyplom zarządzania (ze względu na czas, pieniądze lub skłonność) - przynajmniej nie teraz. Mogą to być liderzy z bogatym doświadczeniem w zarządzaniu, a mogą to być ludzie, którzy chcieliby podjąć kolejny krok i zająć stanowisko kierownicze w przyszłości.

Najważniejszą rzeczą są wykwalifikowani (naprawdę wykwalifikowani) wykładowcy, którzy są zakochani w swoich dziedzinach
Aby być wykwalifikowanym instruktorem w naszych mini-MBA musisz mieć profesjonalną wiedzę o przywództwie, nie ma co do tego wątpliwości. Co więcej, ponad 40 prelegentów najwyraźniej znalazło się wśród czołowych ekspertów w swojej dziedzinie w tym samym czasie. Ale żądamy od nich więcej! Muszą być pasjonatami tego, czego nauczają, aby mogli w pełni angażować uczestników. A potem muszą to być wykwalifikowani facylitatorzy, którzy mogą zobaczyć WASZE wyzwanie i powiązać tę substancję dokładnie z Wami. Może dlatego 97,9% naszych studentów uważa, że ​​wykładowca był "dobry" lub "bardzo dobry" w dostosowaniu Mini MBA specjalnie dla nich. Postać, z której jesteśmy względnie dumni, ponieważ nie jest łatwo ją osiągnąć. Oferujemy dwa programy Mini MBA Aros Mini MBA i ABA Mini MBA .

Obiecujemy, że Mini MBA jest dostosowany do twoich problemów i wyzwań
W Aros jesteśmy bardzo przeciwni rutynie z tym samym starym materiałem. Wierzymy, że dostaniesz jak najwięcej ze swojego Mini MBA, jeśli teoria zostanie przedstawiona z perspektywy problemów, które napotykasz w życiu codziennym, oraz że sprawy są związane z twoją linią pracy. W związku z tym otrzymasz krótki e-kurs na temat nauki przed rozpoczęciem Mini MBA. Prześlemy Ci ankietę na temat twoich założeń i wyzwań, aby instruktor i nasi eksperci mogli dostosować materiał kursu do twoich potrzeb.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Duński

Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

ABA Mini MBA

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 6 miesięcy Otwarta rekrutacja Dania Copenhagen

Międzynarodowy Mini MBA jest prawdopodobnie najbardziej ambitnym Mini MBA na świecie. Program szkoleniowy przywództwa wprowadza cię w klasyczne dyscypliny MBA, zapewniając ci najnowsze zarządzanie. [+]

Międzynarodowy Mini MBA (online)

ABA Mini MBA to prawdopodobnie najbardziej ambitny Mini MBA w Danii. Program szkoleniowy przywództwa wprowadza cię w klasyczne dyscypliny MBA, zapewniając ci najnowsze zarządzanie. Zostaniesz także członkiem ABA Leaders Club, gdzie jako członek automatycznie uzyskasz dostęp do ekskluzywnych wykładów, kursów mistrzowskich i wydarzeń sieciowych.

6 najlepszych powodów, aby wziąć udział w programie ABA Mini MBA!

Otrzymasz niezwykle ambitny Mini MBA opracowany we współpracy z wiodącymi ekspertami w dziedzinie zarządzaniaOtrzymasz 6-miesięczną edukację przywódczą składającą się z intensywnych dni szkoleniowych, e-learningu, ćwiczeń i egzaminu końcowegoEdukacja przywództwa wprowadza cię do klasycznych dyscyplin MBA i dostarcza dodatkowych informacji na temat przyszłego zarządzaniaZostajesz członkiem ekskluzywnego Klubu Liderów ABAProgram składa się wyłącznie z literatury szanowanych pisarzy i badaczy! Ponadto jest głównie w języku duńskimOtrzymasz Mini MBA, który koncentruje się na rozwoju osobistym jako lider.... [-]

Aros Mini MBA

Online W niepełnym wymiarze czasu 1 - 6 miesięcy Otwarta rekrutacja Dania Copenhagen

Mini-MBA to szansa, aby poszerzyć perspektywę lidera, w którym zapoznasz się z klasycznymi dyscyplinami MBA. Połączyliśmy siły z jednym z czołowych myślicieli w zarządzaniu, profesorem Steen Hildebrandt. Ponieważ jeśli chodzi o wymagania MBA, wie o tym wszystkim. Upewnił się, aby włączyć tradycyjne zasady MBA do naszego Mini MBA. Dlatego możemy z dumą powiedzieć, że Aros Mini MBA posiada profesjonalny poziom, godny nazwy MBA. [+]

Międzynarodowy Mini MBA (online)

Niech profesor Steen Hildebrandt poprowadzi cię przez dyscypliny MBA Profesor Steen Hildebrandt to prawdopodobnie najbardziej znane nazwisko Danii, jeśli chodzi o zarządzanie. Nie jest więc przypadkiem, że to on został poproszony o zaprojektowanie Aros Mini MBA .

Hildebrandt położył klocki, wybrał główną treść i wyselekcjonował jednych z najbardziej kompetentnych instruktorów. Wspólnie zaprojektowaliśmy ambitny proces uczenia się, który zapewni zarówno profesjonalną, jak i praktyczną wiedzę z zakresu zarządzania i zapewni osobisty rozwój lidera.

Co to jest Mini MBA? Mini-MBA to szansa, aby poszerzyć perspektywę lidera, w którym zapoznasz się z klasycznymi dyscyplinami MBA.... [-]


Kontakt

Aros Business Academy

Adres Aros Business Academy | Fredericiagade 15
1310 Copenhagen, Dania