Aros Business Academy

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

1

AROS BUSINESS ACADEMY - Mini MBA i szkolenia

Chcemy położyć kres masowej produkcji wykształcenie kierowniczych i zamiast projektujemy Mini MBA wykształcenie przywódcze, które tworzą znaczącą zmianę - dla siebie i dla swojej pracy.

Nasz mini MBA
Proponujemy dwa programy Mini MBA Aros Mini MBA i ABA Mini MBA.

Jesteśmy przekonani, że będziecie nas lubi
Pewnie uczestniczyło wiele ciekawych szkoleń kierownictwa, w którym wrócili podbudowani i ładowania z powrotem do pracy. Ale ile z tego szkolenia stworzył trwałą zmianę dla ciebie? Jeśli zastosujemy się do statystyk, to jest bardzo mało.

Na Aros Business Academy, jesteśmy pasjonatami tworzenia tej zmiany - więc ma to sens, aby spędzić czas na mini MBA, a więc ma to sens w miejscu pracy, który wysyła cię. Tworzymy je z dużych i małych środków - a niektóre z nich są nawet całkowicie niewidoczne dla ciebie.

Dlaczego warto wybrać Mini MBA?
Niech najpierw ustalić, że Mini MBA nie jest MBA. Oczywiście, chciałoby się powiedzieć. Słowo "Mini", mówi całkiem otwarcie, że mamy do czynienia z krótkiej, skondensowanej i uproszczonej wersji MBA. MBA trwa zazwyczaj dwa lata, natomiast Mini MBA zwykle trwa sześć miesięcy.

Mini MBA jest skierowany do pracowników, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i narzędzia w zarządzaniu, ale nie zamierzają podjąć studia MBA lub Diploma in Management (z powodu czasu, pieniędzy ani ochoty) - przynajmniej nie teraz. Może być liderami z dużym doświadczeniem zarządzania, a to może być ludzie, którzy chcieliby podjąć następny krok i zajmowania stanowisk kierowniczych w przyszłości.

Najważniejszą rzeczą jest to wykwalifikowani (naprawdę wykwalifikowani) wykładowcy, którzy są zakochani w swoich dziedzinach
Aby być w naszych wykwalifikowanego instruktora Mini MBA trzeba mieć profesjonalną wiedzę lidera, nie ma wątpliwości. Które nasi ponad 40 wykładowców, oczywiście, mają będąc jednym z czołowych ekspertów w swojej dziedzinie, w tym samym czasie.

Ale możemy wymagać więcej od nich! Muszą być pasjonatem, czego uczyć, aby mogli zaangażować uczestników w najszerszym. A następnie muszą być wykwalifikowani animatorzy, którzy mogą zobaczyć swoje wyzwania i odnoszą się do istoty dokładnie do CIEBIE. Może dlatego, że 97,9% naszych studentów wierzy wykładowca było "dobre" lub "bardzo dobre" na dostosowaniu Mini MBA specjalnie dla nich. Postać jesteśmy stosunkowo dumny, bo to nie jest łatwe do osiągnięcia.

Obiecujemy, że Mini MBA jest dostosowany do swoich problemów i wyzwań
Na Aros jesteśmy bardzo przeciwny przebiegu procedury z tego samego starego materiału. Wierzymy, że będzie Ci w pełni wykorzystać swój Mini MBAJeśli teoria jest umieścić w perspektywie problemy można napotkać w codziennym życiu, i że przypadki są związane z danym zawodzie. W związku z tym, otrzymasz krótki e-kurs na naukę przed rozpoczęciem Mini MBA. A my wyślemy Ci kwestionariusz o swoich założeniach i wyzwań, więc instruktor, a nasi eksperci mogą dostosować materiały szkoleniowe do swoich potrzeb.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Duński

Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

ABA mini MBA

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 miesięcy September 2018 Dania Copenhagen

ABA Mini MBA jest prawdopodobnie najbardziej ambitny Mini MBA w Danii. Program przywództwa-szkoleniowy wprowadzenie do klasycznych dyscyplin MBA dając Ci ostatni w zarządzaniu. Będziesz także zostać członkiem Klubu Liderów ABA, gdzie jako członek automatycznie osiągną bezpłatny dostęp do ekskluzywnych wykładach, kursach mistrzowskich i zdarzeń sieciowych. [+]

ABA Mini MBA

ABA Mini MBA Jest to prawdopodobnie najbardziej ambitny Mini MBA w Danii. Program przywództwa-szkoleniowy wprowadzenie do klasycznych dyscyplin MBA dając Ci ostatni w zarządzaniu. Będziesz także zostać członkiem Klubu Liderów ABA, gdzie jako członek automatycznie osiągną bezpłatny dostęp do ekskluzywnych wykładach, kursach mistrzowskich i zdarzeń sieciowych.

6 najlepszych powodów, aby ABA Mini MBA!

Dostaniesz niezwykle ambitna Mini MBA opracowany we współpracy z wiodącymi ekspertami zarządzania Dostaniesz wykształcenie 6 miesięcy przywództwa składa się z intensywnych dni szkoleniowych, e-learning, ćwiczeń i egzaminu końcowego Wykształcenie przywództwa wprowadza do klasycznych dyscyplin MBA i dostarcza dodatkowych informacji na temat przyszłego zarządzania Możesz stać się członkiem ekskluzywnego Klubu Liderów ABA Program składa się w całości z literatury z cenionych pisarzy i naukowców! Ponadto, jest to głównie w duńskim Dostaniesz Mini MBA , który skupia się na rozwoju osobistego jako lidera. ... [-]

Aros mini MBA

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 6 miesięcy September 2018 Dania Copenhagen

Mini-MBA jest szansa, aby rozszerzyć swoją perspektywę jako lider, gdzie będą wprowadzone do klasycznych dyscyplin MBA. Mamy siły z jednym z wiodących myślicieli w dziedzinie zarządzania, prof Steen Hildebrandt. Bo jeśli chodzi o wymagania MBA, wie wszystko. On zadbał o uwzględnienie tradycyjnych zasad MBA w naszym Mini MBA. W związku z tym, możemy z dumą powiedzieć, że Aros Mini MBA posiada profesjonalny poziom, godny nazwy MBA. [+]

AROS Mini MBA

Niech profesor Steen Hildebrandt poprowadzi Cię przez dyscyplinach MBA Profesor Steen Hildebrandt jest chyba najbardziej znana nazwa Danii, jeśli chodzi o zarządzanie. Nie jest zatem przypadkiem, że to właśnie on poprosiliśmy zaprojektować Aros Mini MBA.

Hildebrandt położył budulec, wybrane główną treść i starannie dobrany jedne z najbardziej kompetentnych instruktorów. Wspólnie opracowaliśmy ambitny proces uczenia się, że zarówno daje profesjonalną i praktyczną wiedzę z zakresu zarządzania, a także zapewnia osobistego rozwoju jako lidera.

Co to jest Mini MBA? Mini-MBA jest szansa, aby rozszerzyć swoją perspektywę jako lider, gdzie będą wprowadzone do klasycznych dyscyplin MBA. ... [-]


Kontakt

Aros Business Academy

Adres Aros Business Academy | Fredericiagade 15
1310 Copenhagen, Dania