Przeczytaj oficjalny opis

Innowacyjna Edukacja dla Liderów Biznesu

AVT Business School jest uznanym i międzynarodowych akredytowanych MBA szkoła biznesu dla profesjonalistów, którzy aspirują, aby większy wpływ i osiągnięcia następnego poziomu sukcesu. AVT jest wspólnotą uczenia się dla napędzanych menedżerów, którzy aspirują, aby większy wpływ w ich własnym miejscu pracy oraz w swojej branży jako całości. Nasi studenci mają odwagę, aby poszerzyć swoje horyzonty, być wizjonerami w swojej dziedzinie, i przygotować nowe wyzwania zawodowe. Podczas AVT przyciąga osoby w różnym wieku, tła, i doświadczeń życiowych, wszyscy są zjednoczeni poprzez wspólny cel: osiągnięcie tego następny szczebel sukcesu zawodowego. U podstaw AVT jest wybitnym wydziału międzynarodowego składa się z profesorów wizytujących, którzy również uczą się kilku czołowych uniwersytetów. Osoby te zostały wybrane na podstawie ich osiągnięć akademickich oraz wybitnych kariery biznesowych, jak również ich zdolność do zaangażowania się nasze kierownictwo w prawdziwie interaktywnej nauki. Dlaczego AVT? • Przełomowe, w pełni akredytowane globalna instytucja nauki • Najlepiej wykładowców z elitarnych amerykańskich szkół biznesu • Intensywne jeszcze elastyczne edukacja dla zajęty wykonawczej • Wysoce efektywne metody nauczania dostosowane na Uniwersytecie Harvarda • Możliwości kształcenia ustawicznego i tworzenie sieci • Koncentracja na tłumaczenia teorii na praktyczne działania Koncepcja edukacyjna AVT składa się z dwóch modułów kształcenia podstawowych: CBA i MBA. Oba są w świecie rzeczywistym programy przeznaczone dla zapracowanych profesjonalistów, łącząc sprawdzone metody nauczania z intensywnym tempie, aby zapewnić maksymalną uczenia się w minimalnym czasie. Ponad 1000 kierownictwo zakończeniu programów MBA w CBA i od początku swojego istnienia AVT, co AVT jedną z największych szkół CBA / MBA w Danii.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

AVT Business School

Akredytowane studia magisterskie AMBA firmy AVT to jedyny prawdziwy światowy program przywódczy oferowany w Danii. ... [+]

Executive MBA

Executive MBA (Advanced Business Administration) w AVT to wzbogacająca podróż, która pozwala na doskonalenie umiejętności menedżerskich, analizując zmieniające się role przywódców w dzisiejszym, dynamicznym środowisku biznesowym.

MBA to 18-miesięczny program w dwóch częściach:

Część 1 to CBA, która trwa sześć miesięcy / 650 godzin nauki. Część 2 to MBA, które zajmuje dodatkowe 12 miesięcy / 1300 godzin nauki i opiera się na pomyślnym zakończeniu programu CBA.

Pierwsza część Executive MBA obejmuje przyjemną, otwarłą podróż studyjną do Cambridge w Bostonie w stanie Massachusetts w USA.

Klasa Executive MBA również podróżuje do Szanghaju, aby zanurzyć się w chińskim rynku.... [-]

Dania Copenhagen
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
Zaoczne
18 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

The AVT Experience