Przeczytaj oficjalny opis

Jana Amosa Komeńskiego University Prague położony jest w pięknym i zabytkowym centrum Pragi, położony w tętniącej życiem dzielnicy Žižkov, w pobliżu centrum miasta. Nasi studenci znajdą kameralną i przyjazną atmosferę ustawić w murach naszych zabytkowych budynków.

Specjalizujemy się w kształceniu dorosłych, edukacji specjalnej, szkolenia nauczycieli, społecznego i komunikacji medialnej w tym malowniczym i mediów badań oraz komunikacji audiowizualnej, zarządzanie turystyką, badania bezpieczeństwa, badania działalności ubezpieczeniowej, psychologii menedżerskiej, prawa w zakresie przedsiębiorczości, a także europejskiej administracji gospodarczej i publicznej badania w tym prestiżowym, międzynarodowym akredytowanych i uznanego programu MBA.

2

Jana Amosa Komeńskiego Uniwersytet Praga stopniowo osiąga stałą pozycję w szkolnictwie rynku edukacyjnym jako największego czeskiego instytucji w swoim rodzaju i pierwszy prywatny uniwersytet (zgodnie z definicją zawartą w ustawie z Czech Higher Education), z powodzeniem wypełnienie luki na krajowym systemu szkolnictwa wyższego zarówno pod względem oferowanych przedmiotów i zasięg regionalny.

Uczelnia oferuje w pełni akredytowane studia w języku czeskim w tym kierunków studiów w języku angielskim (głównie w europejskiej administracji publicznej i gospodarczej), jak również certyfikowane kursy nauki przez całe życie. Działamy w badania i innowacje uczestnicząc w różnych projektach krajowych i międzynarodowych, jak również jest członkiem wielu stowarzyszeń, takich jak European University Association. Nasze działania badawcze obejmują w szczególności kształcenia specjalnego, edukacji dorosłych, rozwoju zasobów ludzkich, metod edukacji, gospodarki i administracji publicznej oraz komunikacji i mediów.

1

W kontynuacji w długoletniej tradycji Akademii Komenskiego, a pozarządową not-for-profit, która była zaangażowana w edukację dorosłych w 1990 roku "systematyczny rozwój Jana Amosa Komeńskiego University w Pradze opiera się na współpracy z profesjonalnymi pracy w zarówno w Czechach i za granicą. Założona w 2001 roku, Uniwersytet Jana Amosa Komeńskiego w Pradze oferuje programy pomysłowe i ma stale rosnącej bazy studenckiej, w chwili obecnej, obejmującego około 5 000 studentów. Inne programy są obecnie opracowywane więc proszę sprawdzać regularnie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Zaoczne studia MBA

Jan Amos Komenský University Prague

Program MBA jest obecnie uznawane kwalifikacje standard dla kierowników i czeskim międzynarodowych firm i instytucji. Skierowany jest do menedżerów z doświadczeniem zawod ... [+]

Program MBA jest obecnie uznawane kwalifikacje standard dla kierowników i czeskim międzynarodowych firm i instytucji. Skierowany jest do menedżerów z doświadczeniem zawodowym do dalszego kwalifikują się w Dział kadr i Unia Europejska, Studenci będą kwalifikować się do rozwijania własnych top kariera w strukturach zarządzających na różnych poziomach, w szczególności w krajach UE.

Program MBA absolwentów stać najlepszych ekspertów w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi w ramach europejskich ram instytucjonalnych, ekonomicznych i prawnych.

Poprzez studium MBA menedżerowie nabywają kompleksowy system wiedzy i umiejętności potrzebne do zbudowania udanej kariery w biznesie i zarządzaniu, w tym administracji publicznej, zwłaszcza w dziedzinie edukacji i zarządzania kapitałem ludzkim.... [-]

Czechy Praga
Wrzesień 2020
Język angielski
Zaoczne
3 semestry
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku

Jan Amos Komensky University