European Institute of Applied Science and Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

European Institute of Applied Science and Management (dawny Uniwersytet Środkowo-Czeski) należy do najnowszych i najnowocześniejszych prywatnych instytucji edukacyjnych w Czechach. Przyciąganie stałego napływu nowych studentów od momentu ich założenia w 2011 r. Potwierdza swoją reputację jako pierwszorzędnej instytucji edukacyjnej.

· Jako innowacyjny instytut, który stale rozwija się, zapewniając doskonałą obsługę i wsparcie naszym studentom.

· Wszystkie zapytania akademickie powinny otrzymywać informacje zwrotne w ciągu 48 godzin. Każdy uczeń ma osobistego opiekuna, który konsultuje wszelkie kwestie i zapytania (zarówno akademickie, jak i zawodowe).

Certyfikowane instytucje i programy studiów

Jesteśmy akredytowani przez uznaną brytyjską agencję akredytacyjną ASIC (usługa akredytacji dla międzynarodowych szkół, szkół wyższych i uniwersytetów). Akredytacja ASIC to standard edukacyjny, który:

· Zatwierdzony przez Ofsted, radę wyższej akredytacji w Wielkiej Brytanii

· Uznany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Rządu Brytyjskiego

· Członek BQF (British Quality Foundation)

· Podmiot stowarzyszony ENQA (European Network for Quality Assurance)

· Członek NARIC (National Academic Recognition Information Centers)

· ASIC został oceniony i spełnił wymagania normy ISO9001: 2015, która jest certyfikacją dla następującego zakresu „Akredytacja dla instytucji edukacyjnych w Wielkiej Brytanii i na całym świecie”

Staliśmy się członkiem QISAN (Quality International Study Abroad Network). Obecnie oferujemy nowe programy licencjackie, magisterskie i doktoranckie.

Standardy absolwentów

Wspieramy krytyczne podejście i analityczne myślenie wśród studentów w interdyscyplinarnym i innowacyjnym środowisku, w którym jedyną stałą zmianą jest ciągła zmiana. Dlatego naszym celem jest posiadanie absolwentów o globalnym, złożonym spojrzeniu międzykulturowym, którzy są w stanie szybko zbierać i analizować informacje, którzy są w stanie inicjować, wdrażać i zarządzać zmianami w życiu osobistym i zawodowym. Typowi absolwenci są cennym graczem zespołowym ze zdolnościami przywódczymi.

W EIASM oferujemy szeroki zakres specjalizacji, aby w pełni dostosować stopień MBA do celów i ambicji zawodowych. Może to być także ogromna szansa na wyjście ze strefy komfortu i rozwój w nowych obszarach. Poniżej znajduje się lista specjalizacji, które oferujemy w EIASM.

  • Executive MBA
  • MBA W Finansach
  • MBA W Ochronie Zdrowia
  • MBA w nieruchomościach i rozwoju
  • MBA Z Turystyki, Hotelarstwa I Zarządzania Zdarzeniami
  • MBA w zarządzaniu zasobami naturalnymi

Skupiamy się na rozwoju zawodowym naszych zagranicznych studentów, co skutkuje zapewnieniem wszystkich kursów w języku angielskim.

Badania Od 2013 roku nasz oddział o nazwie CBU Research Institute organizuje coroczną międzynarodową konferencję indeksowaną obecnie w Thomson Reuters - baza Web of Science Core i Proquest. Wykładowcy publikują w Scopus i Thomson Reuters czasopisma oceniane w wielu dziedzinach i specjalizacjach (np. Ekonomia, inżynieria, nauki przyrodnicze itp.) W tym Konferencja publikujemy łącznie cztery czasopisma badawcze zindeksowane w Google Scholar, DOAJ, EBSCO, CrossRef i innych bazach danych. Obsługujemy otwarty dostęp i korzystamy z Open Journal System. Wykładowcy Zdecydowana większość naszych wykładowców to eksperci z dużym doświadczeniem zawodowym i / lub badawczym, przywiązani do praktyczności, co oznacza, że są konsekwentnie aktualni i aktualni w swoim nauczaniu. Jest to szczególnie ważne dla studentów naszych programów studiów zawodowych (MBA i DBA). E-learning Studenci mają dostęp do Matrix NEO i Netventic LMS, najnowocześniejszego opartego na chmurze systemu e-learningu, z którego korzystamy podczas naszych wykładów on-line / w niepełnym wymiarze godzin / w pełnym wymiarze godzin.

Jest dostępny w szerokiej gamie języków. Doskonale odczytuje na urządzeniach mobilnych i tabletach.

• Przyjazne dla użytkownika środowisko do czytania dokumentów, wyświetlania wideo lub odtwarzania dźwięku.

Wśród innych funkcji, konferencji internetowych, wiadomości, biblioteki zasobów, narzędzi współpracy, sieci społecznościowych, integracji z Google Drive lub iCalender, łatwej administracji itp.

Lokalizacje

Praga

European Institute of Applied Science and Management

Address
Pod Vodárenskou věží 1143/4, Praha 8
182 00 Praga, Praga, Czechy
Telefon
+420 608 118 311

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium