European Institute of Applied Science and Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

European Institute of Applied Science and Management (EIASM) należy do najnowocześniejszych i najnowocześniejszych instytucji edukacyjnych w Republice Czeskiej. Przyciąga stały napływ nowych studentów od momentu powstania w 2011 roku. Potwierdza swoją reputację jako pierwszej klasy instytucji edukacyjnej. Położony w centrum Pragi.

• Jako innowacyjna instytucja, która nieustannie rozwija się w dostarczaniu wyjątkowej obsługi i wsparcia naszym studentom.

• Wszystkie zapytania akademickie powinny otrzymać informację zwrotną w ciągu 48 godzin. Każdy uczeń ma opiekuna, który zajmie się wszystkimi sprawami i pytaniami (zarówno akademickimi, jak i zawodowymi).

Certyfikowana instytucja Jesteśmy akredytowani przez uznaną brytyjską agencję akredytacyjną ASIC (akredytacja dla szkół międzynarodowych, kolegiów

• Executive MBA

• MBA w turystyce, hotelarstwie i zarządzaniu wydarzeniami

• MBA w zakresie rozwoju nieruchomości

• MBA w służbie zdrowia

Skupiamy się na rozwoju zawodowym naszych zagranicznych studentów, co skutkuje zapewnieniem wszystkich kursów w języku angielskim.

Badania Od 2013 roku nasz oddział o nazwie CBU Research Institute organizuje coroczną międzynarodową konferencję indeksowaną obecnie w Thomson Reuters - bazę danych Web of Science Core i Proquest. Wykładowcy publikują w czasopismach Scopus i Thomson Reuters w wielu dziedzinach i specjalizacjach (np. Ekonomii, inżynierii, naukach przyrodniczych itd.) W tym konferencji publikujemy łącznie cztery czasopisma naukowe indeksowane w Google Scholar, DOAJ, EBSCO, CrossRef i innych bazach danych. Wspieramy otwarty dostęp i korzystamy z Open Journal System. Wykładowcy Zdecydowana większość naszych wykładowców to eksperci posiadający rozległe doświadczenie zawodowe i / lub badawcze, zaangażowani w praktyczność, co oznacza, że ​​są konsekwentnie aktualni i aktualni w swoim nauczaniu. Jest to niezwykle ważne szczególnie dla studentów naszych profesjonalnych programów studiów (MBA i DBA). E-Learning Studenci mają dostęp do Matrix NEO i Netventic LMS, nowoczesnego systemu e-learning opartego na chmurze, którego używamy do naszych wykładów on-line / part-time / full-time.

• Jest dostępny w wielu językach. Doskonale czyta na urządzeniach mobilnych i tabletach.

• Przyjazne dla użytkownika środowisko do czytania dokumentów, wyświetlania wideo lub odtwarzania dźwięku.

• Wśród innych funkcji: konferencje internetowe, przesyłanie wiadomości, biblioteka zasobów, narzędzia do współpracy, sieci społecznościowe, integracja z Google Drive lub iCalender, łatwa administracja itp.

Lokalizacje

Praga

European Institute of Applied Science and Management

Address
Pod Vodárenskou věží 1143/4, Praha 8
182 00 Praga, Praga, Czechy
Telefon
+420 608 118 311