Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w . Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w . Kliknij na "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź uniwersytetów w i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w i porównać Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowe w bezpośrednio: wypełnić "Zadaj pytanie o " formularza, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

1 Wyniki z Czarnogóra

University Mediterranean Podgorica

MBA Czarnogóra Podgorica

Nasza uczelnia oferuje Państwu nowoczesne programy studiów, które są oparte na spójności zarówno wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz są w pełni dostosowane do współczesnych zmian na rynku pracy. Nasi profesorowie, asystenci i partnerzy naszej uczelni pomoże w trakcie studiów z ich wiedzy, doświadczenia, entuzjazmu i bezwarunkowego poparcia do zdobycia specjalistycznej wiedzy, które pomogą Ci w pełni odpowiedzieć na wyzwania nowoczesnej działalności gospodarczej. Z wyb… [+] oru masz wiele możliwości, gdy otwarcie mówimy o osobistym zaangażowaniu, nie tylko w naszej uczelni, ale Grupa Atlas, której członkiem jesteśmy. W ten sposób będziesz mieć szansę do poprawy i lepiej swoją wiedzę, umiejętności i kompetencje można nabyć w trakcie studiów, ale również przyczynić się do przyszłego rozwoju i dobrobytu całej Grupy. Wydział Biznesu "Czarnogóra Business School"Uniwersytet" Śródziemnomorska "Podgorica, jest młodą instytucją edukacyjną w Czarnogórze, która jest stopniowo rozszerzające jego nauczania w celu zaspokojenia zapotrzebowania na wysokiej jakości kształcenia i up-to-date młodych ludzi. Wydział jest również zobowiązana do internacjonalizacji edukacji, jak również do rozwoju programów studiów w języku angielskim. W następstwie tego zaangażowania, Wydział używane okazję do współpracy z uczelniami zagranicznymi w ramach projektu Tempus debiut-M. [-]