Zagreb School of Economics and Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Zagreb School of Economics and Management kształciła przyszłych ekonomicznych i biznesowych ekspertów Chorwacji i stała się centrum myśli i dyskusji na temat współczesnych problemów gospodarczych i biznesowych w Chorwacji. Z ponad 1200 studentami studiów licencjackich, ponad 150 absolwentami i ponad 2800 absolwentami, społeczność ZSEM stale rośnie. W 2013 roku ZSEM stał się pierwszą chorwacką akredytowaną szkołą biznesu akredytowaną przez AACSB, tym samym dołączając do elitarnej grupy 5% światowych szkół biznesu, które posiadają tę prestiżową akredytację. Zagreb School of Economics and Management została niedawno ogłoszona w pierwszej trójce najlepszych szkół biznesu w Europie Wschodniej podczas Eduniversal World Convention 2017.

ZSEM obejmuje renomowanych profesorów, naukowców i ekspertów z całego świata. Często nasi profesorowie są prezentowani w narodowych mediach Chorwacji, a wielu wykładowców zajmuje wysokie stanowiska w najlepszych korporacjach i instytucjach publicznych Chorwacji (chorwacki Bank Narodowy, chorwacki Telecom, Ericsson Nikola Tesla itp.).

Z ponad 130 uniwersytetami partnerskimi na całym świecie wielu studentów ZSEM , w tym nasi absolwenci, spędza semestr za granicą bez ponoszenia dodatkowych opłat za naukę. Ponadto ZSEM przyjmuje każdego roku coraz więcej międzynarodowych studentów wymiany i organizuje doroczną Międzynarodową Szkołę Letnią.

Lokalizacje

Zagrzeb

Zagreb school of economics and management

Address
Zagreb School of Economics and Management
Jordanovac 110

10000 Zagrzeb, Chorwacja
Telefon
+385 1 2354 010

Akredytacje

AACSB Accredited