USC-SJTU Global EMBA (GEMBA)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Global Executive MBA (GEMBA) w Szanghaju reprezentuje potężny partnerstwa między University of Southern California Marshall School of Business and Economics Antai Kolegium Zarządzania i Jiao Tong University, zdobywając najlepszy prawdziwie globalnego doświadczenia edukacyjnego.

Gemba studenci spotykają się z całego świata, aby uczyć się od znakomitych wykładowców i podziel bezcennych doświadczeń. Program przyciąga szeroki przekrój profesjonalistów: są kadry kierowniczej z międzynarodowych, prywatnych i publicznych firm, przedsiębiorców i liderów firm rodzinnych.

Korzyści z dyplomem GEMBA są wyraźne: odpowiednie zajęcia prowadzone przez wykładowców fantastyczną, wybitny globalnej sieci, a przez całe życie przyjaźnie w ogólnoświatowej USC Trojan rodziny.

GEMBA PARTNERSTWO

University of Southern California

USC (University of Southern California) jest prywatne, typu non-profit, nonsectarian, uniwersytet badawczy, założony w 1880 roku z jego głównym kampusie w Los Angeles, w Kalifornii. W najstarszej uczelni prywatnych badań Kalifornii, USC historycznie wykształconych wielu liderów biznesu w regionie i profesjonalistów. W ostatnich dziesięcioleciach, uczelnia również wykorzystała swą lokalizację w Los Angeles, aby nawiązać relacje z instytucjami badawczymi i kulturalnych w całej Azji i Pacyfiku. Odzwierciedlające stan Los Angeles jako miasta globalnego, USC ma największą liczbę zagranicznych studentów jakiejkolwiek uczelni w Stanach Zjednoczonych. W 2011 roku został mianowany USC wśród 10 najlepszych snu Colleges w kraju.

Shanghai Jiao Tong University

Shanghai Jiao Tong University (SJTU) jest uznawany za jeden z pięciu najlepszych uniwersytetów w Chinach. SJTU została założona w 1896 roku przez ShengXuanhuai i dlatego jest jednym z najstarszych uniwersytetów w Chinach. SJTU ma pielęgnować dużej liczby wybitnych jednostek i znaczący wkład do dobrobytu narodu, zwłaszcza w rozwoju nauki i techniki. Nasi sławni absolwenci to były sekretarz generalny Komunistycznej Partii JiangZemin, założyciela programu rakietowej ChRL Qian Xuesen i setki others.More niż 200 pracowników naukowych Akademii Nauk w Chinach i Akademii Inżynierii są absolwenci SJTU.

Marshall School of Business

USC Marshall School of Business jest prywatnym badania i uczelnia stawia sobie edukację globalnych liderów jutra. Klasyfikowana jako jeden z najlepszych w kraju szkół dla księgowości, finansów, przedsiębiorczości i międzynarodowych badań biznesowych, Marshall podziela również bogatą historię i żywą społeczność systemu akademickiego USC.

Antai Szkoła Ekonomii i Zarządzania

Jak to jest w przypadku naszej instytucji macierzystej, SJTU, The College Antai Ekonomii i Zarządzania (ACEM) jest powszechnie uznawany za najwyższego pięciu szkół biznesu w Chinach. Przy całkowitej studentów prawie 6000, a także wydział 200, ACEM jest liderem edukacji biznesowej do przodu w Chinach iw Azji. ACEM jest jedyną szkołą biznesu w Chinach do triple-akredytowane: przez AACSB, Equis i AMBA i została uznana przez Financial Times jako No. 2 w Chinach na poziomie międzynarodowym odpowiednich badań.

Lokalizacje

Szanghaj

Address
Room 102, South Building,
Antai College of Economics and Management, Shanghai Jiao Tong University,
535 Fahuazhen Road

200052 Szanghaj, Szanghaj, Chiny

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium