Shanghai University of Finance & Economics - College of Business

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Historia edukacji biznesowej Shanghai University of finansów i ekonomii (SUFE) może być wstecz do roku 1917, gdy program handlu powstała w Nanjing Normal Wyższej Szkoły. YANG Xingfo, znany działacz społeczny i patriotyczny demokratyczne osobistość, był dyrektorem programowym. W roku 1921 program został przeniesiony na wschód do Szanghaju i stał Shanghai University of Commerce. Uniwersytet ten był pierwszym uniwersytetem commerce w Chinach historii edukacji. GUO Bingwen, znany pedagog, był pierwszym kanclerzem. Ma Yinchu, słynny ekonomista, został pierwszym dyrektorem spraw akademickich.

W Chinach pierwsze wyższej uczelni studiów biznesowych, SUFE zasugerował, ponieważ powstała "trenować i rozwijać te talenty, które mają możliwości poradnictwa i organizacyjnych i mogą odgrywać wiodącą rolę w przemyśle i handlu." Trzymanie się tej tradycji i ducha, SUFE za kilka pokoleń wybitnych pedagogów zostały zobowiązując się do badań naukowych, odkrywanie prawdy i przyczyniając się do społeczeństwa z ich osiągnięć badawczych i edukacyjnych, tworząc ścisłą współpracę ze społeczeństwem.

Po kilku pokoleń nieustannym wysiłkom pedagogów biznesowych, SUFE stał uniwersytet wielodyscyplinarne która skupia się na ekonomii stosowanej i nauki o zarządzaniu i utrzymuje skoordynowanego rozwoju finansów, ekonomii, zarządzania, prawa i nauki. W 1981 roku, SUFE stał się pierwszym uniwersytetem finansowe przyznane uprawnienia do nadawania stopnia naukowego doktora. W 1992 roku, SUFE był jednym z pierwszych szkół w celu ustalenia stacji ruchomych. W 1996 roku dołączył do "SUFE 211 Project," program budowy 100 najważniejszych uczelni. W 2000 i 2007 roku, SUFE dostał "wybitne" licencjackich nauczania ocenić z Ministerstwa Edukacji. Uczelnia uczestniczących w krajowych programach uniwersyteckich wysokiego szczebla (985 projektów) w 2007 roku.

Uczelnia ma obecnie 3 krajowe kluczowych dyscyplinach - rachunkowości, finansów i historii myśli ekonomicznej, 1 obywatel klucz dyscypliny pielęgnowaniu - Finance, 4 kluczowych dziedzin Ministerstwa Finansów i 6 Shanghai kluczowych dyscyplin. Domy uniwersyteckie 3 bazy krajowe, które są podstawą szkolenia krajowych talentów ekonomicznych, krajowa baza jakości edukacji kulturalnej dla studentów, a klucz baza badawcza z nauk humanistycznych i społecznych Ministerstwa Edukacji - Instytut Rachunkowości i Finansów. SUFE ma teraz 4 doktoranckie studia dyscyplin pierwszego stopnia, które są ekonomia teoretyczne, stosowane ekonomii, administracji gospodarczej i zarządzania nauka i technika, 3 stacje przenośne do badań doktora z ekonomii teoretycznej, zastosowano ekonomię i administrację biznesu, odpowiednio, 44 ​​doktoranckie studia z dyscyplin drugiego poziomu, 6 magisterskie studia z dyscyplin pierwszego stopnia, studiów 74 wzorcowe dyscyplin drugiego poziomu oraz 36 programów studiów.

Według orientacji rozwoju uczelni "bycia multidyscyplinarnym uniwersytet badawczy z cech wyróżniających finansowych", ogólny cel "zbudowanie pierwszej klasy uniwersytet socjalistyczną pod zmodernizowanym, umiędzynarodowionego i informationized ram rozwoju", pojęcie otwartych drzwi, oraz międzynarodowe trendy edukacji biznesowej, SUFE wznowione College of business na początku 2011 zintegrować siły i zalety dyscyplin ", zbudować sztandarowym projektem edukacji biznesowej, poprawić treść i jakość edukacji biznesowego, i zobowiązać się do wysokiego poziomu i innowacyjnych liderów biznesu "uprawa dla Chin i świata. Wierzymy, że w niedalekiej przyszłości, College of Business, University of Shanghai finansów i ekonomii będzie niezwykła siła przyczynić się do wzrostu gospodarczego i integracji Chin z gospodarką światową.

Wizja College of Business

Jako jeden z najbardziej zaawansowanych instytucji dla studiów ekonomicznych w Chinach i jednoznacznie znajduje się w Szanghaju, centrum handlu narodu i transportu, a także centrum finansowym Azji Wschodniej, College of Business, Shanghai Uniwersytetu Finansów i Ekonomii dąży do pełni argumentów na swoją doskonałą lokalizację, aby służyć jako laboratorium biznesowych oraz przyczynić się do społeczeństwa z jego osiągnięć badawczych i edukacyjnych, tworząc ścisłą współpracę ze społeczeństwem i uzupełniając się nawzajem.

Misją College of Business

The College of Business, University of Shanghai finansów i ekonomii, jest zaangażowana, z globalną wizją, do rozwoju biznesowego talentu, podejmowanie innowacyjnych badań naukowych, prowadząc liderów biznesu oraz promowanie cywilizacji biznesu.

Lokalizacje

Szanghaj

Shanghai University of Finance and Economics

Address
369 North Zhongshan 1 Road, Shanghai, 200083
People's Republic of China

200083 Szanghaj, Szanghaj, Chiny
Telefon
+86 21 5538 9331

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: