Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

O RBS

Szkoła Biznesu (RBS) jest szkołą składnikiem Renmin University of China. Wyrosła z Wydziału Zarządzania Factory, Katedry Ekonomiki Handlu i programu Finanse i Księgowość. Te trzy wydziały powstały w 1950 roku i były to pierwsze programy administracji biznesu w Chinach. Z historii ponad 60 lat, RBS przyniosły znaczną liczbę profesjonalnych menedżerów dla firm i agencji rządowych, wyszkolonych wykładowców instytucji szkolnictwa wyższego, a opracowała wiele nowych programów i pól badawczych. Jako pionier w dziedzinie edukacji zarządzania w Chinach, RBS jest autorem podręczników szeroko stosowane w chińskich uniwersytetach i doradzał rządowi i przedsiębiorstwom w podejmowaniu decyzji i reformy przedsiębiorstw.

RBS ma siedem działów: ogólne zarządzanie, organizacja i zasoby ludzkie, marketing, zarządzanie nauki i techniki, ekonomii Trade, rachunkowości i finansów. RBS ma 148 pełnoetatowych pracowników naukowych o specjalności we wszystkich głównych dziedzin, w tym obu badaczy nowatorskich i skutecznych instruktorów.

Program Business Administration szkoły został wyznaczony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej jako Poziom I Krajowy Key Temat i dlatego kwalifikują się do wsparcia rządu. Tylko cztery inne programy w Chinach mają to samo uznanie. Program Business Administration RBS "zajęła pierwsze miejsce w Chinach w ciągu ostatnich ocen krajowych w 2012 roku. Przedsiębiorstwo Zarządzanie, Ekonomia przemysłowe i księgowe zostały również w rankingu Level II Krajowe kluczowe tematy. RBS ma 2 programy doktoranckie w 7 dyscyplinach, 5 profesjonalnych programów magisterskich i licencjackich w 2 programach 6 dyscyplin, obejmujące wszystkie obszary edukacji Business Administration.

W ostatnich latach, internacjonalizacja stał się kamieniem węgielnym RBS "ukierunkowania strategicznego. W 2013 roku szkoła została akredytowana przez AACSB i jest w trakcie odnawiania akredytację EQUIS. RBS ma siedzibę długoterminowego partnerstwa z ponad 55 prestiżowych uniwersytetów w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Danii, Irlandii, Finlandii, Francji, Japonii, Korei, Australii, Belgii, Holandii, Hong Kongu i Tajwanu. Partnerstwa te obejmować wizyty wykładowców, programy wymiany studentów i współpracy naukowej. Wydział za granicą i zagranicznych studentów stale rośnie. W 2011 roku dołączył do Gnam (RBS Global Network dla zaawansowanego zarządzania), zainicjowanego przez School of Management na Uniwersytecie Yale. Obecnie posiada 23 członków. Wszystkie te inicjatywy są coraz globalny profil RBS ".

W ramach Renmin University of China, Szkoła wspiera zasady "Uniwersytecie Ludowym, duch humanizmu i skupienie się na nauk humanistycznych i społecznych" Uczelni. Motto University "szukania prawdy w faktach" informuje Szkoły podejście do nauczania i badań naukowych. Misją RBS "jest" tworzenie wiedzy zarządzania, kształcić talenty przywódcze i kształtowania praktyki biznesowe lokalnie i globalnie, aby przejść postępu społecznego. "Szkoła zapewnia wiedzę zarządzania, który wspiera rozwój Chin i produkuje światowych liderów. Realizując swoją misję, RBS dąży do osiągnięcia wizji: "Aby być jednym z najbardziej cenionych szkół biznesu na świecie".

Programs taught in:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Renmin University of China, School of Business

Program IMBA oferuje inspiracją śladu, gdzie uczniowie angażują się w empirycznej nauki poprzez wizyty Spółki (co najmniej 5 / semestr) i połączenia z branży. ... [+]

International MBA Przegląd

Angielski

2 Rok Pełny etat

Inspiracja Tor

Program IMBA oferuje inspiracją śladu, gdzie uczniowie angażują się w empirycznej nauki poprzez wizyty Spółki (co najmniej 5 / semestr) i połączenia z branży. Zaproszeni prelegenci i dyrektorzy są zaproszeni do sali do bezpośredniej interakcji ze studentami MBA. Zajęcia IMBA i wizyty w firmach często są połączone ze sobą, tworząc optymalne środowisko do nauki dla naszych studentów.

Finansowania MBA

Szkoła Biznesu oferuje studentom wiele stypendiów oparte na zasługach, GMAT nagród, pomocy finansowej i dotacji wymiany. Ponad 85% naszych studentów oferowane są pewnego rodzaju stypendium / pomocy finansowej.... [-]

Chiny Beijing
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
2 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku