Mandarin House

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Ponad 50 000 uczniów z 100+ narodowości wybrało mandarynkę jako swoją szkołę językową w Chinach, a nasza wiedza i reputacja w pomaganiu uczniom w osiągnięciu ich chińskich celów nie ma sobie równych.

Jesteśmy dumni, że zdobyliśmy międzynarodowe nagrody, osiągnęliśmy najsurowsze standardy akredytacji jakości i zatrudnieni tylko najlepsi nauczyciele i pracownicy, którzy poświęcają się jednej rzeczy: upoważniając do opanowania języka chińskiego tak szybko i sprawnie, jak to możliwe.

2017 to kolejny nowy początek! Nasza misja pozostaje taka sama; chcemy, abyś szybko i efektywnie uczyła się mandaryńskiego na swoich warunkach.

Mandarin House był jedną z pierwszych, prywatnych szkół mandaryńskich mających siedzibę w Chinach. Naszą misją było zapewnienie studentom mandaryńskim szkoły dającej elastyczne kursy i możliwości nauki, które najlepiej opanowali mandaryńczyka.

Po 10 latach nauczania języka chińskiego Mandarin House pomógł ponad 20 000 uczniom z całego świata osiągnąć swoje cele w zakresie nauki języków. Zmieniliśmy kontrakty na przyszłość studentów, pomagając im doskonalić język mandaryński i otworzyć ogromny świat biznesu i możliwości społecznych.

2014 to nasz dziesiąty rok nauczania mandaryńskiego. Nasza misja pozostaje taka sama; chcemy, abyś szybko i efektywnie uczyła się mandaryńskiego na swoich warunkach. Kliknij poniższe linki, aby dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego 10-letnie doświadczenie nauczycieli Mandarin House sprawi, że nasza szkoła jest dla Ciebie odpowiednia.

Akredytacje Domu Mandarynki

Od 2004 Mandarin House wprowadza międzynarodowe standardy jakości we wszystkich aspektach obsługi i świadczenia usług w Chinach. Nie powinno się usprawiedliwiać przyjmowania standardów innych niż najlepsze.

Wspierając tę ​​wiarę jesteśmy dumni, że jesteśmy akredytowani przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Centrów Językowych (IALC). Założona w 1983 roku, IALC jest siecią wysokiej jakości, niezależnych szkół językowych nauczających ich język ojczysty dla studentów zagranicznych. Istnieje rygorystyczny proces akceptacji i trwająca procedura monitorowania obejmująca wszystkie aspekty naszej działalności, zarządzanie miejscami, program nauczania i jakość naszych nauczycieli / personelu.

  • Mandarin House jest dumnie chińska szkoła członkowska IALC w Chinach
  • Mandarin House jest rządem uznanym w celu dostarczenia Bildungsurlaub niemieckim studentom
  • Mandarin House jest uznawany przez szwedzkie Ministerstwo Edukacji i Badań Naukowych w celu dostarczania szwedzkich studentów CSN
  • Mandarin House jest zarejestrowany w Hanban jako oficjalny ośrodek testowy HSK, BCT i YCT.

Nasza wiedza

Mandarin House był pierwszą prywatną szkołą chińską w Chinach:

  • Opracuj własny ustrukturyzowany, holistyczny program nauczania oparty na podstawowej zasadzie zapewnienia praktycznego szkolenia z zakresu komunikacji w Chinach.
  • Oferuj kursy dla juniorów, w tym pierwsze letnie obozy w Chinach i samorozwiązany program nauczania dla juniorów, również skupiają się na prawdziwym języku chińskim.
  • Wprowadzenie szeroko akceptowanego modelu działania programów klas grupowych w prywatnych szkołach w Chinach.
  • Bądź międzynarodową jakością akredytowaną przez IALC
  • Zdobądź się na krótko, a zarazem pierwszy, aby pozyskać Światowego Dostawcy Języków Roku STM.
  • Posiedzenie dużej międzynarodowej konferencji językowej za granicą.

Nasze nagrody

Czasem trudno jest wziąć coś w Chinach w wartości nominalnej i trudno powiedzieć, czy szkoła mówi prawdę czy po prostu mówiąc puste słowa. Dyskusja jest tania i robi to jako chińska szkoła języka chińskiego w Chinach, czujemy się zobowiązani do dzielenia się niektórymi uznaniami i nagrodami, które otrzymaliśmy od Chin i na arenie międzynarodowej.

Jednym z naszych najbardziej dumnych osiągnięć było uznanie, jakie otrzymaliśmy od zagranicznych agencji i organizacji zajmujących się głosowaniem za "World Language Provider Star Award" przyznawanego przez Travel Travel Magazine. W 2008 roku zostaliśmy nominowani jako pierwsza i jedyna w tym roku chińska szkoła językowa, a od tego czasu zostaliśmy nominowani jeszcze 7 razy, zdobywając najwyższą nagrodę w kategorii w 2009 i 2013 roku.

Jako dyrektor zarządzający, pani Jasmine Bian stwierdziła wówczas: "Jesteśmy bardzo dumni, że zdobyliśmy nagrodę Star Award ... (i) będziemy kontynuować ciężką pracę i zapewnić profesjonalną obsługę naszym studentom z całego świata. Mandarin House wita cię do Chin.

Inne uznania to rekomendacja Lonely Planet China Guidebook i wygranie prawa hostingowego do 28. corocznego warsztatu IALC, w 2011 r., W którym uczestniczyło prawie 300 profesjonalistów z całego świata prezentujące naszą szkołę wielką pochwałę i podziw. stać się największym wydarzeniem na rynku zagranicznym w Chinach.

Niezależnie od tego, gdzie jesteś, możemy pomóc w twoim dążeniu do opanowania języka chińskiego.

Mandarin House aktywnie współpracuje z setkami organizacji partnerskich na całym świecie; w tym uniwersytetami, szkołami i agencjami (zarówno rządowymi, jak i prywatnymi), aby dostarczać nagradzane programy językowe uczniom z całego świata.

10 powodów, dla których warto wybrać Mandarin House

1. Międzynarodowa Akredytacja przez IALC - szkoła TYLKO w Chinach, aby nasza jakość została uznana w ten sposób.

2. Założona w 2004 roku i jedna z pierwszych prywatnych szkołach mandarynkowych w Chinach, pomogliśmy ponad 50 000 zagranicznych studentów z ponad 100 narodowości, aby mówić po mandarin.

3. Uznany przez Hanban jako oficjalny ośrodek testów chińskich umiejętności HSK.

4. Kwalifikowani i doświadczeni nauczyciele. Wszystkie są kwalifikacje stopnia, dwujęzyczne, kompleksowo wyszkolone i średnio 5000 godzin chińskiego nauczania doświadczenie.

5. Samodzielny program nauczania. Regularnie aktualizowane i poprawione, zaprojektowane przez naszych byłych najlepszych nauczycieli i są zgodne z HSK i European CEFR.

6. Szeroka gama programów dla 11 poziomów chińskich, małych grup zajęć, prywatne korepetycje, specjalizacja w biznesie chińskim, przygotowanie do egzaminów HSK, chińskie szkolenie nauczycieli, praktyki stażowe i junior letnie.

7. Życie studenckie. Facebook, sieci absolwentów i zabawy, zajęcia kulturalne organizowane co tydzień, takie jak chińska kuchnia, kaligrafia, wycieczki po mieście, kung fu i wiele, wiele więcej.

8. Gama zakwaterowania wysokiej jakości - homestay, prywatne apartamenty typu studio i wspólne apartamenty.

9. Centralne, nowoczesne lokalizacje w sercu centralnego Pekinu, Szanghaju, Suzhou, Kantonu, Shenzhen, Chengdu, Hong Kongu i Nowego Jorku z przestronnymi, czystymi i dedykowanymi obiektami.

10. Przyjazny, profesjonalny personel obsługi z przyjemnością i pomaga Ci osiedlić się w Chinach. Dają też okazję do dalszego kontaktu z Chińczykami poza klasą!

Lokalizacje

Szanghaj

Address
Head Office
12F, 650 Hankou Road

Szanghaj, Szanghaj, Chiny

Pekin

Address
Suite 317, Tower 16, China Central Place,
89 Jianguo Road

Pekin, Pekin, Chiny

Hongkong

Address
Unit 2&5, 3F, Beautiful Group Tower, 74-77 Connaught Rd Central, Hong Kong Island
Hongkong, Chiny

Guangzhou

Address
Suite 1403, Tower B,
Zhongtai International Plaza,
161 West Linhe Road

Guangzhou, Guangdong, Chiny

Shenzhen

Address
Suite 1118, Xinhua Insurance Building,
171 Mintian Road

Shenzhen, Guangdong, Chiny

Nowy Jork

Address
22 Rock Plaza, 22 West 48th Street
10036 Nowy Jork, Nowy Jork, Stany Zjednoczone

Chengdu

Address
Suite 1708, Times 8, No.68, Zhiquan Section, Dongda Street, Jinjiang District
610065 Chengdu, Syczuan, Chiny

Suzhou

Address
Room 610, Building A, Xin Tian Xiang Plaza, 388 Su Ya Road, Suzhou Industrial Park
Suzhou, Jiangsu, Chiny

China Online

Address
China Online, Chiny

Programy

Ta szkoła oferuje również: