Przeczytaj oficjalny opis

W 1906 r. W Nankinie dynastia Qing założyła szkołę Jinan, pierwszą państwową szkołę dla zamorskich Chińczyków. Jego celem było szerzenie edukacji i nawiązanie więzi z zagranicznymi Chińczykami. Szkoła Jinan była poprzedniczką Uniwersytetu Jinan, który obecnie znajduje się w Guangzhou.

Znana jako najwyższa instytucja szkolnictwa wyższego dla zagranicznych Chińczyków, Jinan zachęca do rozprzestrzeniania się chińskiej kultury doskonałości na całym świecie. Ta myśl wyraża zaufanie założycieli szkoły do ​​promowania chińskiej kultury i ich misji łączenia się z rodakami na całym świecie.

"Uniwersytet Jinan ustanowił dyscyplinę biznesową już na wczesnym etapie." W 1918 r. Pan Huang Yanpei, mędrzec Jinana, uświadomił sobie, że "w istocie, obecne konkursy handlowe i przemysłowe są konkursami wiedzy", a następnie promował zakładanie biznesu dyscyplina na Uniwersytecie Jinan. Później edukacja biznesowa Uniwersytetu Jinan przepuszczała płomień i rozwijała się w nieskończonej liczbie następstw, i doświadczyła prawie stu lat zmian społecznych, starań i ulepszeń.

58208_JinanUniversity.jpg

Wprowadzenie

58484_1.png

Już w 1918 r. Uniwersytet Jinan założył szkołę biznesu. Przez kilka dziesięcioleci poprzednicy i współpracownicy nieustannie dążyli do stworzenia obecnej solidnej podstawy rozwoju obecnej Szkoły Zarządzania.

Obecnie szkoła czerpie korzyści z krzyżowania takich dziedzin nauki, jak ekonomia, prawo, nauki ścisłe, inżynieria, medycyna i zarządzanie. Obejmuje 4 dyscypliny pierwszego rzędu, mianowicie Business Administration, Management and Engineering, Applied Economics i Applied Psychology. Posiada zezwolenie na stopień doktora na 2 przedmioty pierwszej rangi, 6 przedmiotów drugiej kategorii i 2 stacje podoktoranckie. Kompleksowa siła Szkoły stanowi dobrą platformę dla rozwoju takich przedmiotów jak EMBA, MBA, MPAcc, MPA i Master of Engineering, itp. Tymczasem ścisły związek szkoły ze społeczeństwem i rynkiem przyniósł także siła życiowa i witalność dla rozwoju dyscypliny.

Poza tym, Szkoła Zarządzania przywiązuje dużą wagę do wymiany akademickiej ze znanymi uniwersytetami i instytutami za granicą. Na przykład podpisano umowy między Szkołą a Uniwersytetem Stanforda i Uniwersytetem Pensylwanii w USA

W ostatnich latach obserwuje się tendencję do internacjonalizacji wśród szkół zarządzania w Chinach. Tak zwana "internalizacja" oznacza, że ​​nauka zarządzania powinna uczyć się na podstawie owoców cywilizacji na całym świecie i uczestniczyć w budowaniu administracji biznesu i kultur administracji publicznej. Podstawą internacjonalizacji jest udomowienie. Oznacza to, że podstawowym zadaniem Szkoły Zarządzania będzie czerpać i odzwierciedlać najlepsze praktyki zarządzania, które są dostosowane do potrzeb krajowych, a także kultywować menedżerów, którzy mogą służyć gospodarczemu i społecznemu rozwojowi kraju.

Szkoła Zarządzania Uniwersytetu Jinan dziedziczy tradycję "lojalności, uczciwości, wytrwałości i szacunku" i realizuje strategię "szkoły dla zamorskiej chińskiej szkoły". Dzięki silnemu wsparciu nauk o zarządzaniu, zwłaszcza w dziedzinie administracji biznesowej, Szkoła stara się zbudować szkołę zarządzania na najwyższym poziomie w Chinach i kolebkę wyjątkowych chińskich talentów zarządzania poprzez innowacje, dostosowywanie się do czasów i ciągłe poprawa systemu edukacji, form i treści. Tylko w ten sposób może zbudować Management School w światowej sławy chińskiej marki edukacyjnej w międzynarodowym kręgu edukacji biznesowej.

58482_2.png

58481_4.png

58483_3.png

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Chiński

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Jinan University - School of Management

SiMBA jest unikalnym programem MBA specjalnie zaprojektowanym dla zagranicznych studentów, którzy interesują się zarządzaniem chińskim i mają nadzieję odkrywać karierę w ... [+]

Chiny to zarówno starożytny kraj, jak i rosnąca moc, musimy zmierzyć się z tym faktem: przy wprowadzaniu i zdobywaniu wszystkich owoców światowej cywilizacji z otwartym umysłem Chiny również eksportują swą kulturę do świata w celu przyczynienia się do świata rozwój. Proces ten obejmuje oczywiście kulturę stworzoną przez chińskich kupców na całym świecie i jest jednocześnie proaktywną i umotywowaną umiędzynarodowieniem.

Z ponad 100-letnią historią, Uniwersytet w Jinan (JNU) oferuje w Chinach edukację kulturalną i podkreśla edukację chińskich biznesmenów. Uniwersytet w Jinan ma obecnie dwa programy MBA: jeden z nich jest programem MBA w niepełnym wymiarze czasu, poinstruowany w języku chińskim, drugi jest to międzynarodowy program MBA (SiMBA), który jest międzynarodowym programem dla kandydatów na całym świecie.... [-]

Chiny Guangzhou
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku