Przeczytaj oficjalny opis

W mieście Wuhan, stolicy prowincji Hubei i ważnym węzłem transportu w Chinach, Central China Normal University jest kluczowym kompleksowe uczelni bezpośrednio pod zarząd chińskiego Ministerstwa Edukacji. Malownicza kampus ponad 2000 Mu (330 akrów) położony jest na Guizi Hill, graniczy South Lake. Jako jeden z uniwersytetów na liście 211 Edukacji Narodowej projektu priorytetowego, Central China Normal University jest bardzo uznana za ważną bazą dla kultywowania wspaniałych talentów dla kraju, jak również najwyższej centrum szkoleniowego dla doskonałych nauczycieli w uczelni wyższych i wysokiej szkołach.

Nasza uczelnia jest jednym z pierwszych większych instytucji w Chinach uprawnionych do zaoferowania doktoranckie i podyplomowe stopni, w celu oceny i przyznają tytuły profesora, profesora nadzwyczajnego, a także przełożonym doktorskiej i ustaliła już kompletny i zoptymalizowany zaawansowany system edukacji od licencjackich do programów podyplomowych z doktorska programów post-doktorskich iz pełnym wymiarze czasu do programów edukacyjnych dla dorosłych.

Nasza siła badania obserwujemy stały wzrost z roku na rok. Krajowy nauki społeczne prace badawcze CCNU szeregach top 10 przez trzy kolejne lata, a jego nauki społeczne prace badawcze przez Ministerstwo Edukacji zajmuje czołowe 6 nieprzerwanie przez cztery lata. Ranking nr 8 w czwartej Social Science Prominent Naukowo Nagroda, serię naszych wyników badań zdobyły nagrody w tym dwie pięści nagród Natural Science Award przez chińskie Ministerstwo Edukacji i sześciu pierwszych nagród prowincji Hubei Natural Science Award.

Nawiązaliśmy bliskie stosunki z wielu kluczowych uniwersytetów i instytutów badawczych oraz przeprowadzili szkoły do ​​szkoły wymian i szeroką współpracę naukową z ponad 100 uczelni z ponad 70 krajów takich jak USA, Kanadzie, Niemczech, Japonii, Rosji, Francji, Nowej Zelandia, Australia, Korea Południowa i Wietnam. Zagraniczni eksperci i nauczyciele są regularnie zapraszani do nauczania na uniwersytecie. W ostatnich latach nauczyciele uczelni były stale wysyłane za granicę do dalszych badań, większość z nich nie wrócił do domu, aby stać się podstawą we własnym zakresie nauczania i badań naukowych; spora liczba z nich są aktywne na Międzynarodowej Trybunie akademickiego i dokonały podziwu wkład do nauki, technologii, kultury i edukacji wymiany między Chin i innych krajów na całym świecie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski
  • Chiński

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Central China Normal University

Oficjalny czas zapisów na tę specjalizację to 2012. Jest 13 pełnoetatowych nauczycieli, z których 11 ma stopień doktora, tworząc zespół wykładowców i pracowników naukowyc ... [+]

Program szkolenia absolwentów

Professional: Business Administration

System szkolny: 2 lata

I. Wprowadzenie do kolegium

Wprowadzenie do Kolegium Kolegium ma obecnie 6 wydziałów, w tym 7 kierunków studiów licencjackich (ekonomia, ekonomia i handel międzynarodowy, administracja biznesowa, zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie nieruchomościami, edukacja finansowo-księgowa i inżynieria finansowa) oraz kurs cross-culture matematyki i ekonomii oraz prawo Zajęcia o profilu międzyprzedmiotowym i pięć ośrodków badawczych. Szkoła ma stopień doktora statystyki ekonomicznej, tytuł magistra ekonomii teoretycznej i ekonomii stosowanej, studia magisterskie, 19 studiów magisterskich drugiego stopnia i MBA, MAE i MF studiów magisterskich. Ekonomia stosowana jest prowincjonalną kluczową dziedziną, Centrum Badań Rozwoju Nieruchomości Hubei jest prowincjonalną, kluczową bazą naukową w dziedzinie nauk humanistycznych i społecznych, a zarządzanie nieruchomościami to specjalność marki prowincjonalnej. Obecnie w szkole jest 83 nauczycieli akademickich i 71 nauczycieli w pełnym wymiarze godzin, a doktoranci otrzymują ponad 80% ogólnej liczby nauczycieli w szpitalu. Uczelnia ma 18 profesorów, 30 profesorów nadzwyczajnych, 23 wykładowców, 47 magisterskich nauczycieli, 7 doktorantów, 2 specjalne stypendia od Rady Państwa oraz 3 nowe programy wspierające talenty Ministerstwa Edukacji. Seminarium Chutian Scholars Profesor 1 osoba. W ostatnich latach nasi nauczyciele przewodniczyli prawie 50 krajowym projektom badawczym, w tym 2 ważnym krajowym projektom z zakresu nauk społecznych, a także opublikowali ponad 10 artykułów w autorytatywnych czasopismach naukowych, takich jak China Social Science, Economic Research i Management World. , CSSCI pisze prawie 500, wygrał nagrodę za osiągnięcia prowincjonalne i ministerialne ponad dziesięć, w tym 3 na poziomie regionalnym i ministerialnym. Uczelnia zwraca uwagę na otwartą edukację i utrzymuje długoterminowe relacje wymiany między szkołami z uniwersytetami w... [-]

Chiny Wuhan
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
华中师范大学
Address
NO.152 Luoyu Road
430079 Wuhan, Hubei, Chiny
Witryna