Przeczytaj oficjalny opis

rejestracja

Szkoła

Zbudowany na fundamencie ponad 40 lat działalności konsultingowej, Graduate School Roberto Miranda Corporate Edukacja miała jego DNA kształtowany przez popyt na rezultaty w zachowania, umiejętności technicznych i talentów swoich zespołów.

Podczas gdy tradycyjne szkoły zostały opłacone ich świadectw, Roberto Miranda został pozwany do dostarczania zawartości zdolnego do promowania znaczących zmian w wielu globalnych korporacji.

Ruch ten, z biegiem lat, szlifowane szkołę pełną skutecznych systemów kształcenia w stanie przynieść realną zmianę w życiu i sukcesie uczniów i firm, w których pracują.

na

Learning Systems

student

moduły przygotowanie

Aby upewnić się, że treść programów oferowanych mogą dotyczyć jedynie kwestii i zaawansowanych tematów, Szkoła oferuje moduły przygotowawcze do wejścia do kluczowych dziedzin, dzięki czemu istnieje wcześniejsze wyrównanie wiedzy wśród uczniów w klasie.

Moduły przygotowawcze mogą być wyeliminowane przez tych, którzy wykazują minimalny poziom wiedzy wymaganej do wprowadzenia w każdej dyscypliny poprzez testy online lub osobiście.

Pre-Works

Dla niektórych klasach jest wymagane przed zakończeniem prac, które pomagają wyrównać problemy, które należy rozwiązać, korzystając z procesu uczenia się.

FIT - Wprowadzenie do arkusza Learning

Każda klasa jest wstępem do rekordu, który jest dostępny w środowisku wirtualnym, a można pobrać bezpośrednio do studentów iPad nauki.

Układ, zwany także wprowadzenie do formularza tematu, ma na celu zapoznanie studentów na jakie są problemy, które należy rozwiązać w klasie (wejścia), który zalecanej bibliografii, której celem szkoły uczyć się tą sprawą i co spodziewa się, że uczeń po zajęciach (wyjścia).

Nauka Sedymentacja ćwiczenia

Aby upewnić się, że to, co zostało podane w pomieszczeniu osadzono jako efektywnego uczenia nauczyciele przygotowują unikatowe ćwiczeń dla szkoły MBA, obejmujące od badań do opracowania biznesplanu.

Grupa Wiodąca - Advanced Study Group

Wiodącą grupą jest grupa zaawansowanych badań Roberto Miranda Corporate Edukacji. nauczane moduły wyłącznie w języku obcym w sprawach bieżących na rynku światowym.

Ta grupa jest dostępna dla wszystkich uczniów i pracy nauczycieli w ramach mentoringu międzynarodowych.

Wideo, podcastów i innych działań dostępnych na stronie są podstawą do okrągłego stołu grupy utworzone przez studentów jest zainteresowany, aby przejść dalej.

Menthoring

Studenci mają do dyspozycji, mentorów, którzy dostarczają wskazówek dla biznesu, życia i kariery. Spotkaniach powoływania i wyłącznej uwagi do Twojego sukcesu.

Programy prowadzone przez:
Portuguese (Brazil)

Ta szkoła oferuje również:

Zaoczne studia MBA

Roberto Miranda Educação Corporativa

Skierowana jest do przedsiębiorców i specjalistów, którzy są zainteresowani rozwojem swojej wiedzy w globalnej luksusowej gościnności. Z 15 klas utworzonych w Hotel Fasan ... [+]

MBA - Zarządzanie w hotelarstwie Luxo®

Skierowana jest do przedsiębiorców i specjalistów, którzy są zainteresowani rozwojem swojej wiedzy w globalnej luksusowej gościnności. Z 15 klas utworzonych w Hotel Fasano Sao Paulo, Hotel Ritz, George V i Plaza Athenee w Paryżu.

program Środowisko biznesu luksusowe Luksusowy hotel Innowacje i przedsiębiorczość Rozwój Talentos® i umiejętności Planowanie i Hotel Wszczepienie Realizacja projektów w luksusowych Hospitality Marketing stosowany do Luxury Hospitality Międzynarodowy marketing i sieć biznesowa Operations Management zarządzanie finansowe wydajność organizacyjną Ciągła poprawa wydajności Ludzki Daty, godziny i czasu trwania ... [-]
Brazylia São Paulo
Portuguese (Brazil)
Zaoczne
3 - 4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Roberto Miranda Educação Corporativa

zarządzanie zdarzeniami, od jego poczęcia, planowanie i nienaganne wykonanie, obejmuje szerokie spektrum wiedzy. Program ten zapewnia uczestnikom narzędzi i wiedzy potrze ... [+]

MBA - Zarządzanie zdarzeniami i obrzędy z Luxo®

zarządzanie zdarzeniami, od jego poczęcia, planowanie i nienaganne wykonanie, obejmuje szerokie spektrum wiedzy. Program ten zapewnia uczestnikom narzędzi i wiedzy potrzebnych do zarządzania złożonymi, wyjątkowe wydarzenia i wysoki luksus.

program Konstrukcja Exclusive Event Fundraising Montaż i Infrastruktura Architektura i dostępność Bezpieczeństwo i Logistyki Event Planning Complex Wielkie Pokazy i muzyczne wydarzenia Wydarzenia sportowe Mega-Events Luksusowe obrzędy Protokoły i innych kulturach Luxury Wesela Profesjonalne firmy zarządzanie zdarzeniami Daty, godziny i czasu trwania Typ I - Zgłoszenia Otwórz Start: 11 marca 2017 W każdą środę od 19:00 do 23:00 i jeden (1) sobota miesięcznie od 09h00 do 18h00 Czas trwania: trzy semestry (3) Godziny: 432 h / a Typ II (zwłaszcza dla uczestników z innych państw) - Zgłoszenia Otwarte Start: 11 marca 2017 Jeden (1) co 60 dni weekendowe i zanurzyć pięć (5) dni po zakończeniu każdego semestru. Czas trwania: cztery (4) semestry Godziny: 432 h / a Lokalne ... [-]
Brazylia São Paulo
Portuguese (Brazil)
Zaoczne
3 - 4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Roberto Miranda Educação Corporativa

Nie wolno dopuścić do kreatywność jest ograniczona przez budżet klienta. Przygotuj się do przyłączenia się do świata, gdzie nie ma żadnych ograniczeń w korzystaniu z ich ... [+]

MBA Luxo® Architektura

Nie wolno dopuścić do kreatywność jest ograniczona przez budżet klienta. Przygotuj się do przyłączenia się do świata, gdzie nie ma żadnych ograniczeń w korzystaniu z ich talentu i innowacyjności. Architektura na rynek luksusowych jest rzeczywistością na całym świecie. Znaj swoje specyfikę, swoje materiały, jej elementów i surowców. A przede wszystkim pojęć, które rodzą się absolutnie niepowtarzalne projekty.

program Luksusowe Wille Domy i projekty Apartamenty i ekskluzywne penthouse'y Domy Luxury Beach Pomosty i projekty Mariny Willa, Farmy i Rancza Haras i Szkolenie konia utworów Helipads, śmigłowców i lotnisk Wielkie place zabaw Kina, teatry i automatyki domowej Przyciągnięcie klientów i kontraktów Zarządzanie projektami i prac Dostarczanie prac rozszerzenie Międzynarodowy ... [-]
Brazylia São Paulo
Portuguese (Brazil)
Zaoczne
3 - 4 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku