Alliance Manchester Business School - South America Centre

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Manchester Business School została założona w 1965 roku i jest jedną z pierwszych szkół biznesu w Wielkiej Brytanii. W 2015 roku obchodziliśmy naszą 50. rocznicę.

Staliśmy się największym działalności gospodarczej i zarządzania szkołą w Wielkiej Brytanii w 2004 roku, kiedy połączył się z The Victoria University of Manchester Szkoły Rachunkowości i Finansów, UMIST Szkole Zarządzania i programu badań naukowych w Nauce i Technologii.

Jesteśmy Business School z pełnym zakresem usług, zapewniając edukację branży koncentruje do studentów, doktorantów i kadry kierowniczej na całym świecie.

Oryginalny Myślenie Stosowana jest w sercu to, co robimy - toczenie teorię w praktyce w całej całej naszej działalności, za pośrednictwem naszych programów, doradztwa i badań.

Informujemy, inspirują i angażują się ze środowiskiem biznesu poprzez zaangażowanie naszych działań korporacyjnych i staramy się wspierać społeczności za pośrednictwem naszego programu odpowiedzialności społecznej.

Rankingi i akredytacja

Alliance Manchester Business School nadal otrzymuje szereg rankingów i akredytacje z licznych płyt zamawiających - nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale z całego świata.

Zaszeregowanie

2016 Badanie Financial Times plasuje nasza 7 MBA w Wielkiej Brytanii, 14 w Europie i 38. na świecie. Według FT, studentów MBA mogą spodziewać się 96% wynagrodzenia zwiększyć trzy lata po ukończeniu studiów. Sojusz MBS jest również umieszczony na 12 miejscu na świecie w zakresie postępów w karierze. Jesteśmy 6 miejsce na świecie, poza Stanami Zjednoczonymi, według tytułu biznesu Forbes. Forbes zastosowania oceny zwrotu z inwestycji (ROI) jako główny środek, w połączeniu z informacji zwrotnych zebranych w globalnej społeczności absolwentów Alliance MBS. Jesteśmy 2 miejsce w Wielkiej Brytanii na mocy badawczego i 4 dla głębokości i szerokości badawczego (ref 2014). Bloomberg Business Week rankingu Alliance MBS na 19 miejscu na świecie i 9 w badaniu absolwentów.

Akredytacja

Sojusz MBS jest częścią małej i wybranej grupy instytucji na całym świecie, który jest akredytowany przez wszystkich trzech głównych organów - AACSB International, AMBA i EQUIS.

Lokalizacja

Gdziekolwiek są oparte, nasza wiedza nie jest daleko. Jesteśmy jedyną szkołą biznesu w Wielkiej Brytanii z obecności w sześciu światowych węzłów. Wszystkie nasze ośrodki mają silne powiązania z lokalnym środowiskiem biznesowym i mamy też globalną sieć ponad 50.000 absolwentów, rozłożone 169 krajach.

Lokalizacje

San Paulo

Address
Av. das Nações Unidas 12495 - Brooklin (FGV Berrini)
04578000, São Paulo, Brasil

San Paulo, São Paulo, Brazylia

Manchester

Alliance Manchester Business School

Address
Alliance Manchester Business School
Booth Street East

M13 9SS Manchester, Anglia, Wielka Brytania
Telefon
+44 161 820 8344

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Akredytacje