LUMS, McGill, YNU, FGV/EBAPE, IIMB

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

CO TO JEST IMPM ?

IMPM to międzynarodowy program dla menedżerów, który prowadzi do studiów magisterskich. Podstawowym programem jest zestaw pięciu modułów po 10 dni, które odbywają się w ciągu 18 miesięcy, organizowanych przez menedżerskie nastawienie.

Towarzyszące im moduły to wszelkiego rodzaju intrygujące działania w klasie i na zewnątrz: Co-coaching, Friendly Consulting, Dedicated Tables, Managerial Exchanges i Impact Teams. Uczestnictwo w pięciu modułach oraz pomyślne wypełnienie dokumentów i wymiana menedżerów spowoduje przyznanie certyfikatu IMPM .

Ci, którzy pragną uzyskać tytuł magistra zarządzania na Uniwersytecie McGill lub magistra międzynarodowego w dziedzinie zarządzania z Uniwersytetu w Lancaster, poza certyfikatem IMPM , piszą Końcowy dokument, który pozwala im głębiej zgłębić zagadnienie o kluczowym znaczeniu dla nich.

PRZYJAZNE DORADZTWO

Angażowanie menedżerów to coś więcej niż tylko robienie warsztatów i omawianie pomysłów. Menedżerowie uczestniczący w IMPM obawy z własnej pracy, aby mogli skorzystać z doświadczeń swoich kolegów.

Trwa to cały czas w programie - wokół stołów. Jest także zinstytucjonalizowany w procesie, który nazywamy przyjaznym doradztwem, w którym małe zespoły współpracowników współpracują z tobą w sprawie twoich obaw. Ten wkład w Twoje problemy pomaga wprowadzać zmiany w Twojej organizacji w oparciu o doświadczenia kolegów z klasy, którzy dbają o Twój sukces.

PAPIERY REFLEKSYJNE I TRENERZY

Uczenie się od siebie nawzajem i wydziału nie pozostaje w klasie. Po każdym module piszesz arkusz refleksji. Nie jest to dokument akademicki: oceniasz, co szczególnie uderzyło Cię podczas modułu i odnoszę je do twoich osobistych potrzeb, na własną pracę lub w twojej organizacji. Podczas procesu pisania łączysz się z zespołem współpracowników i wykładowcą wydziału, który współpracuje z tobą, aby te dokumenty były tak pomocne, jak tylko mogą być. Nazywamy to coachingiem rówieśniczym.

WYMIANA MENEDŻERSKIEGO

W połowie programu łączysz się z kolegą i spędzasz większą część tygodnia jako gospodarz i odwiedzający w swoim miejscu pracy. Ten proces obserwowania innego menedżera w pracy i dostarczania informacji zwrotnych jest prosty, ale potężny. To niesamowite, co wyszło z tych wymian.

Podczas wizyty u jednego z moich kolegów z LG w Korei zdałem sobie sprawę, że nasza firma jest podatna na destrukcyjną technologię. W rezultacie uruchomiliśmy firmę startupową wraz z najlepszą uczelnią IT w Brazylii. Wierzymy, że to uratuje naszą firmę. "- Gustavo Miotti, Prezes Zarządu, Soprano Eletrometalugica Ltd., Brazylia

ZESPOŁY IMPACT

"Nigdy nie wysyłaj zmienionej osoby z powrotem do niezmienionej organizacji". Jednak to właśnie robią prawie wszystkie programy rozwojowe. Zmieniliśmy to. Masz możliwość, dzięki naszym wskazówkom i materiałom pomocniczym, wyznaczyć zespół uderzeniowy z powrotem w pracy, z kolegami lub bezpośrednimi raportami, aby pomóc ci przenieść naukę z powrotem do organizacji. W efekcie ci ludzie robią IMPM wirtualnie. Relacjonujesz swój zespół po każdym module i omawiasz, jak wykorzystać uczenie się do konstruktywnej zmiany.

W ten sposób rozwój zarządzania staje się rozwojem organizacji. Wykształcenie, które może wydawać się drogie dla działu HR, staje się dla firmy trafną inwestycją - w szkolenie kilku menedżerów za cenę jednej i głębokich zmian, które mogą być mistrzami. Dlaczego nie wysłać zespołu firmy do IMPM aby pracować nad kluczową kwestią?

Trenowałem mój zespół, jak się dowiedziałem. Dorastałem w swoim zespole, gdy dorastałem. Gdy przechodziłem przez moduły, brałem podstawowe zasady i byli tak bardzo docenieni przez mój zespół w pracy, że ciągle pytali: "Kiedy idziesz do następnego modułu?" - Daniel Smedo, wiceprezes i dyrektor generalny, Metro Supply Chain Group, Kanada

DEDYKOWANE STOŁY

W IMPM mamy zasadę 50:50: o połowę mniej do ciebie w twoich programach. Siedzisz przy okrągłych stołach, aby dzielić się swoimi doświadczeniami i uczyć się ze swoimi rówieśnikami. Większość czasu spędzasz w grupach mieszanych, aby zyskać na różnorodności doświadczeń. Ale teraz mamy również dedykowane tabele, w których możesz spędzić część czasu dyskusji z powiązanymi menedżerami.

Możesz dołączyć do tabeli przedsiębiorców lub właścicieli rodzinnych firm lub możesz przyjść do programu z kolegami z branży lub z własnej firmy. (LG i Lufthansa wysyłają zespoły menedżerów przez prawie wszystkie nasze dwadzieścia jeden lat.)

SZKOŁY

Lancaster University Management School (LUMS)

W LUMS znajdziesz prawdziwie międzynarodową, dobrze ugruntowaną i ambitną społeczność. Jesteśmy potrójnie akredytowani i światowi. Badania są podstawą naszego sukcesu i informują o naszych nauczaniach, przesuwają granice i przekształcają życie. Nasze wspólne podejście i dostęp do najnowocześniejszej wiedzy sprawiają, że jesteśmy drogowskazem dla najlepszych talentów; miejsce do zobaczenia.

Uniwersytet Wydziału Zarządzania Uniwersytetu McGill

Desautels jest zaliczany do grona najlepszych międzynarodowych szkół biznesu przez BusinessWeek, Canadian Business, Forbes, The Economist i Financial Times. Innowacyjne programy wydziału i historyczna reputacja doskonałości nadal przyciągają najlepszych studentów i najwybitniejszych profesorów z całego świata, a także najbardziej wymagających rekruterów z najlepszych pracodawców na świecie.

Yokohama National University

Program MBA w Yokohama National University (YNU) konsekwentnie plasuje się wśród najwyższych w satysfakcji studentów z jednym z najniższych wskaźników akceptacji szkół biznesu w Japonii. Położony 30 minut pociągiem od Tokio, YNU zawsze dąży do odgrywania globalnej roli w długoterminowej perspektywie, która pasuje do Yokohamy, drugiego co do wielkości miasta w kraju i głównej bramy do nowoczesnej Japonii.

FGV / EBAPE

FGV / EBAPE oferuje swoim studentom nacisk na studia międzynarodowe. Założona w latach 50. XX wieku szkoła była pionierem w formalnym szkoleniu administracyjnym w Ameryce Łacińskiej. Został uznany za najlepszą szkołę administracyjną już drugi rok z rzędu i znajduje się w pierwszej trójce instytucji szkolnictwa wyższego w Brazylii.

IIM Bangalore

IIMB został siódmym rokiem z rzędu uznany przez Eduniversal w Paryżu za najlepszą szkołę biznesową w Azji Środkowej. Charakterystyczną cechą IIMB jest silny nacisk na przywództwo i umiejętności w zakresie przedsiębiorczości, które są niezbędne do odniesienia sukcesu w dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym. Współpracuje z ponad 114 czołowymi B-szkołami na świecie w zakresie różnych inicjatyw badawczych i studentów

Lokalizacje

Jokohama

Address
〒240-8501 Kanagawa Prefecture, Yokohama, Hodogaya-ku, 常盤台79−1
Jokohama, Prefektura Kanagawa, Japonia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: