LUMS, McGill, YNU, FGV/EBAPE, IIMB

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

CO TO JEST IMPM ?

IMPM to międzynarodowy program dla menedżerów, który prowadzi do studiów magisterskich. Podstawowym programem jest zestaw pięciu modułów po 10 dni, które odbywają się w ciągu 18 miesięcy, organizowanych przez menedżerskie nastawienie.

Towarzyszące im moduły to wszelkiego rodzaju intrygujące działania w klasie i na zewnątrz: Co-coaching, Friendly Consulting, Dedicated Tables, Managerial Exchanges i Impact Teams. Uczestnictwo w pięciu modułach oraz pomyślne wypełnienie dokumentów i wymiana menedżerów spowoduje przyznanie certyfikatu IMPM .

Ci, którzy pragną uzyskać tytuł magistra zarządzania na Uniwersytecie McGill lub magistra międzynarodowego w dziedzinie zarządzania z Uniwersytetu w Lancaster, poza certyfikatem IMPM , piszą Końcowy dokument, który pozwala im głębiej zgłębić zagadnienie o kluczowym znaczeniu dla nich.

PRZYJAZNE DORADZTWO

Angażowanie menedżerów to coś więcej niż tylko robienie warsztatów i omawianie pomysłów. Menedżerowie uczestniczący w IMPM obawy z własnej pracy, aby mogli skorzystać z doświadczeń swoich kolegów.

Trwa to cały czas w programie - wokół stołów. Jest także zinstytucjonalizowany w procesie, który nazywamy przyjaznym doradztwem, w którym małe zespoły współpracowników współpracują z tobą w sprawie twoich obaw. Ten wkład w Twoje problemy pomaga wprowadzać zmiany w Twojej organizacji w oparciu o doświadczenia kolegów z klasy, którzy dbają o Twój sukces.

PAPIERY REFLEKSYJNE I TRENERZY

Uczenie się od siebie nawzajem i wydziału nie pozostaje w klasie. Po każdym module piszesz arkusz refleksji. Nie jest to dokument akademicki: oceniasz, co szczególnie uderzyło Cię podczas modułu i odnoszę je do twoich osobistych potrzeb, na własną pracę lub w twojej organizacji. Podczas procesu pisania łączysz się z zespołem współpracowników i wykładowcą wydziału, który współpracuje z tobą, aby te dokumenty były tak pomocne, jak tylko mogą być. Nazywamy to coachingiem rówieśniczym.

WYMIANA MENEDŻERSKIEGO

W połowie programu łączysz się z kolegą i spędzasz większą część tygodnia jako gospodarz i odwiedzający w swoim miejscu pracy. Ten proces obserwowania innego menedżera w pracy i dostarczania informacji zwrotnych jest prosty, ale potężny. To niesamowite, co wyszło z tych wymian.

Podczas wizyty u jednego z moich kolegów z LG w Korei zdałem sobie sprawę, że nasza firma jest podatna na destrukcyjną technologię. W rezultacie uruchomiliśmy firmę startupową wraz z najlepszą uczelnią IT w Brazylii. Wierzymy, że to uratuje naszą firmę. "- Gustavo Miotti, Prezes Zarządu, Soprano Eletrometalugica Ltd., Brazylia

ZESPOŁY IMPACT

"Nigdy nie wysyłaj zmienionej osoby z powrotem do niezmienionej organizacji". Jednak to właśnie robią prawie wszystkie programy rozwojowe. Zmieniliśmy to. Masz możliwość, dzięki naszym wskazówkom i materiałom pomocniczym, wyznaczyć zespół uderzeniowy z powrotem w pracy, z kolegami lub bezpośrednimi raportami, aby pomóc ci przenieść naukę z powrotem do organizacji. W efekcie ci ludzie robią IMPM wirtualnie. Relacjonujesz swój zespół po każdym module i omawiasz, jak wykorzystać uczenie się do konstruktywnej zmiany.

W ten sposób rozwój zarządzania staje się rozwojem organizacji. Wykształcenie, które może wydawać się drogie dla działu HR, staje się dla firmy trafną inwestycją - w szkolenie kilku menedżerów za cenę jednej i głębokich zmian, które mogą być mistrzami. Dlaczego nie wysłać zespołu firmy do IMPM aby pracować nad kluczową kwestią?

Trenowałem mój zespół, jak się dowiedziałem. Dorastałem w swoim zespole, gdy dorastałem. Gdy przechodziłem przez moduły, brałem podstawowe zasady i byli tak bardzo docenieni przez mój zespół w pracy, że ciągle pytali: "Kiedy idziesz do następnego modułu?" - Daniel Smedo, wiceprezes i dyrektor generalny, Metro Supply Chain Group, Kanada

DEDYKOWANE STOŁY

W IMPM mamy zasadę 50:50: o połowę mniej do ciebie w twoich programach. Siedzisz przy okrągłych stołach, aby dzielić się swoimi doświadczeniami i uczyć się ze swoimi rówieśnikami. Większość czasu spędzasz w grupach mieszanych, aby zyskać na różnorodności doświadczeń. Ale teraz mamy również dedykowane tabele, w których możesz spędzić część czasu dyskusji z powiązanymi menedżerami.

Możesz dołączyć do tabeli przedsiębiorców lub właścicieli rodzinnych firm lub możesz przyjść do programu z kolegami z branży lub z własnej firmy. (LG i Lufthansa wysyłają zespoły menedżerów przez prawie wszystkie nasze dwadzieścia jeden lat.)

SZKOŁY

Lancaster University Management School (LUMS)

W LUMS znajdziesz prawdziwie międzynarodową, dobrze ugruntowaną i ambitną społeczność. Jesteśmy potrójnie akredytowani i światowi. Badania są podstawą naszego sukcesu i informują o naszych nauczaniach, przesuwają granice i przekształcają życie. Nasze wspólne podejście i dostęp do najnowocześniejszej wiedzy sprawiają, że jesteśmy drogowskazem dla najlepszych talentów; miejsce do zobaczenia.

Uniwersytet Wydziału Zarządzania Uniwersytetu McGill

Desautels jest zaliczany do grona najlepszych międzynarodowych szkół biznesu przez BusinessWeek, Canadian Business, Forbes, The Economist i Financial Times. Innowacyjne programy wydziału i historyczna reputacja doskonałości nadal przyciągają najlepszych studentów i najwybitniejszych profesorów z całego świata, a także najbardziej wymagających rekruterów z najlepszych pracodawców na świecie.

Yokohama National University

Program MBA w Yokohama National University (YNU) konsekwentnie plasuje się wśród najwyższych w satysfakcji studentów z jednym z najniższych wskaźników akceptacji szkół biznesu w Japonii. Położony 30 minut pociągiem od Tokio, YNU zawsze dąży do odgrywania globalnej roli w długoterminowej perspektywie, która pasuje do Yokohamy, drugiego co do wielkości miasta w kraju i głównej bramy do nowoczesnej Japonii.

FGV / EBAPE

FGV / EBAPE oferuje swoim studentom nacisk na studia międzynarodowe. Założona w latach 50. XX wieku szkoła była pionierem w formalnym szkoleniu administracyjnym w Ameryce Łacińskiej. Został uznany za najlepszą szkołę administracyjną już drugi rok z rzędu i znajduje się w pierwszej trójce instytucji szkolnictwa wyższego w Brazylii.

IIM Bangalore

IIMB został siódmym rokiem z rzędu uznany przez Eduniversal w Paryżu za najlepszą szkołę biznesową w Azji Środkowej. Charakterystyczną cechą IIMB jest silny nacisk na przywództwo i umiejętności w zakresie przedsiębiorczości, które są niezbędne do odniesienia sukcesu w dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym. Współpracuje z ponad 114 czołowymi B-szkołami na świecie w zakresie różnych inicjatyw badawczych i studentów

Lokalizacje

Jokohama

Address
〒240-8501 Kanagawa Prefecture, Yokohama, Hodogaya-ku, 常盤台79−1
Jokohama, Prefektura Kanagawa, Japonia

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: