FGV

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Historia

Fundação Getulio Vargas został założony 20 grudnia 1944 roku. Jego początkowym celem było przygotowanie wykwalifikowanych osób do pracy w administracji publicznej i prywatnej w Brazylii. W tym czasie kraj zaczynał już tworzyć fundamenty wzrostu, który nadejdzie w następnych dziesięcioleciach. Przewidując nadejście nowej ery, FGV zdecydował się rozszerzyć nacisk na działanie, az ograniczonego obszaru administracji wkroczył w szerszy obszar nauk społecznych i ekonomicznych. Instytucja wykroczyła poza granice nauczania, również w dziedzinie badań i informacji, i stała się znana jako centrum doskonałości.

Pionierska i odważna marka Fundação Getulio Vargas dostarczyła pierwsze licencjackie studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie. kursy administracji publicznej i prywatnej, a także kursy z zakresu ekonomii, psychologii, księgowości i edukacji. FGV utorowało również drogę do dobrze ugruntowanej gospodarki, analizując jej bilans płatniczy, rachunki publiczne i inne wskaźniki ekonomiczne. Inicjatywy takie jak te pomogły profesjonalistom zdobyć kwalifikacje i opinię publiczną, aby lepiej zrozumieć wyniki gospodarcze i społeczne Brazylii.

Talent

Wiarygodność wskaźników i działań FGV była budowana od pokoleń dzięki talentowi i poświęceniu ludzi takich jak Luiz Narciso Alves de Mattos, Eugenio Gudin, Themistocles Brandão Cavalcanti, Alexandre Kafka, Octavio Gouvêa de Bulhões, Emílio Mira y Lopes, i Mario Henrique Simonsen. Ich siła woli zawsze pokonuje wszelkie przeszkody. Dzięki wysiłkom tych idealistów przywódcy polityczni i biznesowi, kadra kierownicza, badacze i studenci nieustannie odnawiają zaufanie do reputacji i zasad instytucji, wzmacniając jej prestiż w Brazylii i poza nią.

Produkty i usługi oferowane przez Fundação Getulio Vargas nieprzerwanie pomagają podnosić produktywność i konkurencyjność wielu firm oraz usprawniają działanie gminnych, stanowych i federalnych organizacji rządowych. Solidna wiedza na temat dynamiki i praktyk rynkowych, znakomitych kompetencji akademickich i międzynarodowego doświadczenia wydziału umożliwiła FGV stworzenie zróżnicowanego i kompleksowego zestawu produktów, zaprojektowanych w celu zaspokojenia potrzeb i oczekiwań interesariuszy, zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym.

Zachęcanie do badań akademickich

Lider w tworzeniu i doskonaleniu pomysłów przyczyniających się do rozwoju narodowego, FGV inwestuje i zachęca do badań akademickich, dzięki czemu osiąga znaczące wyniki, uznawane na poziomie krajowym i międzynarodowym. Badane tematy obejmują makroekonomię, mikroekonomię, finanse, prawo, zdrowie, zabezpieczenie społeczne, ubóstwo i bezrobocie, zanieczyszczenie i zrównoważony rozwój. Fundacja prowadzi również programy badawcze z zakresu historii, nauk społecznych, edukacji, sprawiedliwości, obywatelstwa i polityki.

FGV ma również zlecenie pracy dla sektora publicznego, firm i organizacji międzynarodowych, takich jak Bank Światowy. Ponadto, za pośrednictwem brazylijskiego Instytutu Ekonomii (IBRE), generuje i publikuje wskaźniki i raporty, aby pomóc ukształtować brazylijską gospodarkę jako usługę publiczną.

Misja

Aby stymulować rozwój społeczno-gospodarczy Brazylii.

Wizja

Aby zostać uznanym za innowacyjną instytucję zaangażowaną w rozwój Brazylii, tworzenie elity akademickiej i generowanie dóbr publicznych w obszarach społecznych i pokrewnych, gwarantujących naszą stabilność finansową poprzez zapewnianie wysokiej jakości usług i wysokich standardów etycznych.

Wartości instytucjonalne

Chcemy uchwycić narodową wyobraźnię, tworząc wieloaspektowy obraz:

  • Jesteśmy instytucją o udokumentowanej powadze i kompetencjach, świadcząc usługi przez ponad 70 lat. Jednocześnie jesteśmy innowacyjni i dynamiczni;
  • Jesteśmy instytucją niepartytową, chociaż mocno angażujemy się w interes narodowy Brazylii;
  • Dążąc do generowania równych szans, bronimy prawa do nierównomiernych wyników w wyniku zasług;
  • Technicznie rzecz biorąc, staramy się być najlepsi we wszystkich obszarach, w których działamy.

Kodeks etyczny

Niniejszy Kodeks Etyki ma na celu ukierunkowanie relacji międzyludzkich w ramach Fundação Getulio Vargas. Określa ona uniwersalne zasady i zalecenia specyficzne dla FGV, która jest prywatną, charytatywną organizacją non-profit prowadzącą działalność techniczną, naukową i edukacyjną.

Zgodnie z tym duchem, każdy, kto ma związek zawodowy lub edukacyjny z FGV musi zapewnić, że ich indywidualne wartości są zgodne z tymi określonymi w niniejszym Kodeksie etycznym.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Portugalski

Widzieć Zaoczne studia MBA » Widzieć Health Kursy » Widzieć Studia magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Zaoczne studia MBA

OneMBA

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 21 miesięcy September 2019 Brazylia São Paulo

[+]

Projekty te mają na celu dodanie wartości do sponsoringu firmy na bieżąco. Po zakończeniu Programu OneMBA dyrektorzy otrzymują certyfikat wydany przez OneMBA pięciu uczelni partnerskich, a także tytuł MBA z uczelni macierzystej.

"Po prostu nie ma innego programu MBA na rynku w tym samym stopniu międzynarodowy charakter, wrażliwość i nacisk na regionalny zrównoważonych rozwiązań biznesowych, które będą korzystne dla wszystkich zainteresowanych stron".

Plan zajęć Przegląd programów nauczania [-]

Stopień absolwentka podaniu

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 2 lat February 2019 Brazylia São Paulo

CEAG Program MBA w Brazylii pierwszą akredytację AMBA, ma na celu przygotowanie specjalistów z globalnej wizji i nowoczesnego zarządzania, teorii łączącej, praktyki i doskonałości w nauczaniu. [+]

o CEAG

CEAG Program MBA w Brazylii pierwszą akredytację AMBA, ma na celu przygotowanie specjalistów z globalnej wizji i nowoczesnego zarządzania, teorii łączącej, praktyki i doskonałości w nauczaniu. Kurs jest zawsze rozwija się spotkać i przewidywać wymaganiom obecnego rynku. Z solidnych korzeni i wizji przyszłości ponad 40 lat łączy teorię i praktykę do doskonałości w nauczaniu.

Metodologia kursu zakłada, że ​​w czasie jego realizacji student zna i wykorzystywać zasoby komunikacyjne, interpersonalne pracują w grupach o różnych składach w rozwoju ćwiczeń i wykazać zdolność do rozpoznawania i analizowania konkretnych problemów i rozwiązań przedstawionych w praktycznych sytuacjach.... [-]