Przeczytaj oficjalny opis

Biznes ESIC112995_pexels-photo-1451447.jpegrawpixel.com / Pexels

Wizja

Rozwijanie poprzez edukację i motywację do badań, wiedzy i kultury, promowanie integralnej formacji człowieka i specjalistów zaangażowanych w rozwój i poprawę społeczeństwa.

Nasza misja

- Szkolić profesjonalistów zdolnych do tworzenia firm i organizacji oraz do wykonywania w nich, z pełną odpowiedzialnością, skutecznością i wydajnością w pracy zarządzania - na dowolnym poziomie - w dowolnym obszarze działalności.

- Rozpowszechnianie w społeczeństwie kultury zorientowanej na wartości etyczne i racjonalność w biznesie, tworzenie kanałów komunikacji między światem akademickim a światem biznesu oraz wzmacnianie powołania biznesowego naszych studentów.

- Promowanie badań naukowych i technicznych w dziedzinie zarządzania i marketingu w biznesie, nie tylko poprzez zachęcanie do pracy rozwiniętej w szkole, ale także poprzez rozpowszechnianie myśli o działaniach badawczych w społeczeństwie jako całości.

Wartości

  • Kontempluj całą osobę.
  • Osoba nosi równowagę.
  • Forma do życia.
  • Osoba postrzega siebie w społeczeństwie.
  • Wyszkolić zaangażowanych mężczyzn i kobiety zdolnych do przejęcia odpowiedzialności w społeczeństwie w demokratyczny sposób charakteryzujący się relacjami ustanowionymi wśród członków społeczności.
  • Być otwartym i uważnym, szczególnie wobec najbardziej potrzebujących, niezależnie od sytuacji etnicznej, kulturowej i społeczno-ekonomicznej.
  • Zobowiązuj się do społeczeństwa.
  • Poszukiwanie rygoru naukowego o jakości uniwersyteckiej.

W ESIC mamy trzy obszary szkoleniowe związane z rzeczywistością biznesową i nowymi technologiami.

Strefa ukończenia szkoły

Projekt edukacyjny oparty na jakości i rzeczywistości biznesowej, który zapewnia szkolenie integracyjne.

Absolwent ESIC będzie w stanie sprostać wyzwaniom biznesowym z gwarancją sukcesu.112994_pexels-photo-1496192.jpegrawpixel.com / Pexels

Obszar podyplomowy

Programy magisterskie ESIC tworzą liderów biznesu na poziomie strategicznym, kierowniczym, z wysokimi możliwościami technicznymi w połączeniu z ludzką odpowiedzialnością i zaangażowaniem w pracę. Takie podejście powoduje znaczący udział w obecnym konkurencyjnym rynku.

Obszar wykonawczy

W obszarze Executive Education znajduje się szeroka oferta programów, szkoleń otwartych i / lub dostosowanych do potrzeb firmy.

Nasza integralna usługa szkoleniowa. generuje programy, które zwiększają rozwój zawodowy menedżerów i zespołów roboczych.

Inne rodzaje szkoleń

Jako International Business School oferujemy książki, podręczniki i publikacje uznanych autorów, które umożliwiają nie tylko badania, ale także rozpowszechnianie umiejętności ekonomicznych, biznesowych, marketingowych i zarządczych.

Programy prowadzone przez:
Portugalski
Portuguese (Brazil)

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

ESIC Business & Marketing School

Executive MBA w Business Management - EMBA jest skierowana do doświadczonych specjalistów, którzy w swoich organizacjach wykonują pracę charakteryzującą się podejmowaniem ... [+]

Executive MBA w Business Management - EMBA jest skierowana do doświadczonych specjalistów, którzy w swoich organizacjach wykonują pracę charakteryzującą się podejmowaniem decyzji i zarządzaniem zasobami biznesowymi, a także profesjonalistami, którzy wykonują podobne i uzupełniające się funkcje w kierownictwie wyższego szczebla.

Kompletny program szkoleniowy, który koncentruje się na:

Zagadnienia strategiczne najwyższego kierownictwa, łączące aspekty zrozumienia środowiska i rozwoju strategicznego;Wpływ technologicznych i ludzkich „kluczowych” czynników;Techniki finansowe i systemy informacji księgowej, których rozwój obejmuje międzynarodowe aspekty zarządzania;Perspektywa marketingu strategicznego, w tym względy biznesowe, które powinny być obecne w ścisłym kierownictwie;Procesy i operacje generujące produkty i usługi, które zaspokajają potrzeby klientów i ich reperkusje w grupie specjalistów pracujących w firmie;Integracyjne podejście do umiejętności menedżerskich, które stanowią centralną oś aktywności ogólnego kierunku.Cel... [-]
Brazylia Curitiba
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
Zaoczne
600 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
ESIC Business & Marketing School

Executive MBA w Project Management - EMBAP skierowany jest do specjalistów wykonawczych, którzy są doświadczeni i / lub zainteresowani obszarem projektu. Stanowią doskona ... [+]

Executive MBA w Project Management - EMBAP skierowany jest do specjalistów wykonawczych, którzy są doświadczeni i / lub zainteresowani obszarem projektu. Stanowią doskonałą podstawę do zrozumienia zarządzania kursami i omawiają rolę menedżera. Kieruje się przewodnikiem PMBOK, zaktualizowanym w piątej edycji.

Cel

Oprócz zrozumienia pojęć i terminologii niezbędnych do zarządzania projektem, uczestnicy będą mogli:

Zagraj w rolę menedżera projektu efektywnie;Diagnozuj i analizuj sytuacje stworzone w określonych okolicznościach, oferując odpowiednie rozwiązania;Zarządzaj zespołami roboczymi, utrzymując ich motywację, odpowiednią komunikację, przywództwo itp.Zintegruj projekty z obszarami funkcjonalnymi organizacji, dzięki czemu proces decyzyjny jest sprawny i wydajny;Użyj innowacyjnych metod do zarządzania projektami w złożonych i dynamicznych środowiskach.Profil studenta... [-]
Brazylia Curitiba
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
Zaoczne
600 godziny
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku