Przeczytaj oficjalny opis

Efbl-300x201a

Uniwersytet Banja Luka Został utworzony 7 listopada 1975 roku, a po 39 latach Uniwersytet Banja Luka ma 16 wydziałów z 52 licencjonowanymi programami studiów.

Proces boloński rozpoczął się we wszystkich programach badawczych oficjalnie w roku akademickim 2006/2007, chociaż niektóre wydziały rozpoczęły reformę bolońską nawet wcześniej. Przeprowadzono trzy cyklowy system studiów: studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie, a także system oceny i oceniania przedmiotów i ECTS studentów.

Większość wydziałów Uniwersytetu Banja Luka, jak również rezydencje uniwersyteckie, posiada wiele obiektów, takich jak restauracje, centra rekreacji, centra komputerowe, kluby studenckie i kawiarnie, które znajdują się w dwóch kampusach, położonych w pobliżu najpiękniejszej rzeki w Kraj - rzeka Vrbas - kilka minut spacerem od centrum miasta.

Uniwersytet Banja Luka ma wiele, różnych wielkości i kształtów amfiteatrów, sal lekcyjnych, czytelni i bibliotek, laboratoriów i komputerów.

Wydział Ekonomii Uniwersytetu w Banja Luce Jest nowoczesnym, rozwiniętym, progresywnym i otwartym Wydziałem, stanowiącego podstawę rozwoju gospodarczego Republiki Srpskiej.

W lutym 2014 roku Wydział Ekonomii, Uniwersytet Banja Luka, miał 39 lat istnienia i pracy.

Efbl2-200x300a

Wydział Ekonomii, Uniwersytet Banja Luka, jest uczelnią, której głównym przedmiotem działalności jest naukowe nauczanie i badania naukowe, a dziś jesteśmy dumni z następujących osiągnięć i wartości:

 • Tradycja i nowoczesność.
 • Nowoczesny program nauczania, jak również metody nauczania i ocena studentów, wzorowana na najlepszych instytucjach edukacyjnych tego typu w Europie i na świecie (Wydział Ekonomii w Banja Luka jest pionierem wdrażania postanowień Deklaracji Bolońskiej w RS i BiH) .
 • Wykładowcami są wybitni specjaliści z dziedziny nauki i udanych biznesmenów - więc mamy unikalny związek nauki i praktyki.
 • Duża pojemność przestrzeni ponad 4000 m 2, co pozwala na wygodną i ciągłą realizację zajęć dydaktycznych i zajęć pozalekcyjnych.
 • Wydział nie posiada barier architektonicznych, a panoramiczna winda umożliwia studentom niepełnosprawnym dostęp do amfiteatrów i sal lekcyjnych.
 • Sprzęt wysokiej jakości (sala komputerowa z nowymi komputerami, projektory, komputery przenośne, skanery, łącze internetowe itp.).
 • Możliwość wyjazdu za granicę na różne seminaria, szkolenia itd. Poprzez Związek Studentów Wydziału Ekonomicznego, AIESEC lub niektóre organizacje, z którymi współpracujemy.

Cele Wydziału to:

 1. Ciągłe działanie nowoczesnego procesu nauczania, zharmonizowane z wymaganiami przemysłu i zgodnie z wszystkimi przepisami procesu bolońskiego.
 2. Wprowadzenie europejskich norm jakościowych dla studiów I, II i III cyklu.
 3. Zapewnienie personelu i warunków materialnych, które umożliwią realizację głównego celu.
Programy prowadzone przez:
 • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

University of Banja Luka

UNIBL International MBA, w całości nauczany w języku angielskim, jest bardzo wymagającym programem specjalnie zaprojektowanym dla doświadczonych specjalistów, którzy chcą ... [+]

Master of Business Administration MBA

UNIBL International MBA, w całości nauczany w języku angielskim, jest bardzo wymagającym programem specjalnie zaprojektowanym dla doświadczonych specjalistów, którzy chcą znacząco zmienić swoją karierę. Zawartość kursu i koncentracja na rozwoju osobistym i zawodowym zapewniają uczestnikom nową wizję i nowe ambicje. Ponadto, każdy uczestnik programu MBA przynosi bogatą wiedzę do programu, ponieważ istnieje ciągły udział w życiu i życiu.

Cele programu studiów MBA Aby absolwenci mogli zaproponować najlepsze rozwiązania złożonych problemów w firmach i poprawić wyniki organizacji dzięki zastosowaniu metod naukowych Do rozwijania umiejętności potrzebnych do wygenerowania najlepszych ekspertów w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem Budować międzynarodową sieć uczestników MBA ... [-]
Bośnia i Hercegowina Banja Luka
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
15 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Location address
Majke Jugovića 4
78 000 Banja Luka
Republic of Srpska, Bosnia and Herzegovina

Banja Luka, Republika Srpska, BA