African School of Economics

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Droga do innowacyjnego przywództwa

Afrykańska Szkoła Ekonomiczna ma siedzibę w Abomey-Calavi, (Kotonu, Benin). Aktualnie oferujemy cztery programy magisterskie na poziomie magisterskim: magister matematyki, ekonomii i statystyki (MMES), magister zarządzania (MBA), magister studiów nad rozwojem (MDS) oraz magister administracji publicznej (MPA). Posiadamy również program nauczania dla kadry kierowniczej i doktorat. program w ekonomii. Sprawdź naszą stronę, aby dowiedzieć się więcej o naszych obecnych i przyszłych programach. ASE to rozszerzenie Instytutu Badań Empirycznych w Gospodarce Politycznej (IERPE), założonego w 2004 r., W pełnoprawnym uniwersytecie w Afryce. W roku akademickim 2015-2016 studiuje się w ASE (program 71 MMES, 24 MBA) pochodzących z 15 różnych krajów. Członkowie Wydziału (19) pochodzą z najlepszych uniwersytetów z USA, Kanady i Europy.

Cele

Afrykańska Szkoła Ekonomiczna łączy afrykańskie korzenie z globalnym spojrzeniem i staramy się wypełniać nasze zobowiązania, dążąc do doskonałości w następujących aspektach:

  • Zapewnienie naszym studentom wykształcenia w wybranych dziedzinach nauki; Dobrze wykształcone wychowanie, które pielęgnuje ich kreatywność, krytyczne myślenie, globalne spojrzenie na świat i świadomość kulturową; Oraz życie w kampusie, które przygotowuje ich do bycia liderami społeczności i uczącymi się przez całe życie.
  • Być wiodącą instytucją badań i studiów podyplomowych, dążąc do wiedzy zarówno w obszarach rdzeniowych, jak i stosowanych, a także ściśle współpracując z agencjami rządowymi, przedsiębiorstwami i przemysłem w celu promowania innowacji technologicznych i rozwoju gospodarczego.
  • Zapewnienie otwartego środowiska sprzyjającego wymianom wiedzy, poglądów i innowacyjnych pomysłów wśród studentów, wykładowców, pracowników i odwiedzających uczonych z całego świata, o zróżnicowanych środowiskach i wybitnych osiągnięciach dydaktycznych i badawczych.

Lokalizacje

Kotonu

Address
ASE – Bénin
Akassato, Abomey-Calavi
02 BP 372

Kotonu, Departament Przybrzeżny, Benin

Princeton

Address
ASE – USA
230 Corwin Hall,

NJ 08544-1012 Princeton, New Jersey, Stany Zjednoczone