United Business Institutes

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Misja i cele

Misją United Business Institutes ma być wiodącym dostawcą najwyższej jakości w stylu brytyjskim zawodowej licencjackich, magisterskich i podyplomowych edukacji biznesowej i szkolenia, ze szczególnym uwzględnieniem międzynarodowego biznesu i zarządzania, który jest kariera międzykulturowo poinformowany i zorientowany, jak również solidnej zrozumienia kształcenia ogólnego. Obsługujących studentów z Belgii, Luksemburgu i innych krajach na całym świecie, United Business Institutes nauczy swoje umiejętności uczniów 21-wieczne potrzebne, by odnieść sukces, przyczyniając się do rozwoju gospodarczego i społecznego na szczeblu lokalnym, regionalnym i międzynarodowym.

Cele United Business Institutes są do:

zapewnienie edukacji biznesowej brytyjskim stylu do swoich uczniów, a tym samym zwiększenie ich zdolności do uczestniczenia w handlu międzynarodowym i przyczyniać się do rozwoju siły roboczej; umożliwienie studentom przyczyniają się do globalnego zrozumienia i rozwoju społeczno-gospodarczego poprzez zapewnienie im międzykulturowych umiejętności komunikacyjnych; pielęgnować stymulowanie środowiska uczenia się, w którym międzynarodowe praktyki biznesowe są informowani przez najwyższych standardów teorii naukowej i zasad etycznego postępowania; studentów z postaw, umiejętności i nawyków do uczenia się przez całe życie i przywódcze role w gospodarce światowej; być centrum intelektualnego i praktycznego doskonałości w regionie, gdzie nauka, staże i praktyki są zintegrowane.

Cele nauczania programów United Business Instytuty:

przekazanie studentom umiejętności i ram koncepcyjnych, które będą kierować swoje kariery w dziedzinie biznesu; studentów z narzędzi i praktycznych doświadczeń niezbędnych do kariery w biznesie; rozwijanie wiedzy uczniów z głównymi funkcjami zarządzania, marketingu, finansów i technologii informacyjnych w gospodarce światowej; zwiększyć uznanie uczniów na temat etycznego i prawnego otoczenia biznesu

Cross-Cultural składnikiem świadomości programu nauczania:

zwiększa wrażliwość uczniów do wpływu różnic kulturowych w miejscu pracy i skuteczności zarządzania pomaga uczniom przeanalizować własne założenia kulturowe dotyczące zarządzania i stylu pracy i praktyk rozwija umiejętności komunikacji międzykulturowej studentów Osiągnięcie równości szans i integracji ma zasadnicze znaczenie dla UBI. Naszym celem jest wspieranie i rozwijanie szeroki wachlarz umiejętności i doświadczenia, których nie można znaleźć w żadnej pojedynczej grupy studentów lub pracowników. W dążeniu do naszych celów, staramy się stworzyć społeczność, w którym ceni się różnorodność i która odzwierciedla i usługi zarówno potrzeby szerszej społeczności międzynarodowej, w których działamy.

Łatwy transfer biznesowych kredytów akademickich

United Business Institutes jest ułatwienie transferu biznesowych kredytów akademickich, a szczególnie zachęcanie międzynarodowej wymiany studentów wśród najlepszych instytucji na całym świecie.

Studenci z akredytowanych i uznanych kolegiów, szkół biznesu i uniwersytetów są więc zapraszamy do przyłączenia się bez przerywania postępu w kierunku stopnia. UBI studenci pochodzą z ponad 72 krajów.

Punkty ECTS można zarobić na UBI są zbywalne, a za zarobione mody podobnych kredytów w innych instytucjach można przekazywać do UBI.

Wśród innych programów, studenci UBI przekazały do ​​i ze szkoły, takich jak:

London University (Wielka Brytania), AGSIM, Thunderbird (Glendale, Arizona), SDA Bocconi (Mediolan, Włochy), Uniwersytet Webster (Genewa, Szwajcaria), Uniwersytet w Tilburgu (Holandia), American University (Paryż, Francja), Clark University (MA, USA), University of Wales (UK), Uniwersytet Miami (Floryda), University of Westminster (Wielka Brytania), i wiele innych.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MBA » Widzieć Licencjat nauk humanistycznych »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Magister W Business Administration MBA

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 2 lat September 2018 Belgia Bruksela Luksemburg Wiltz + 3 więcej

Uczy się w Brukseli przez UBI, to Mistrz w programie Business Administration (MBA) jest jakość zagwarantowana i zatwierdzone przez Middlesex University w Londynie, a studenci otrzymają dyplom Middlesex University w Londynie na ukończenie. [+]

Uczy się w Brukseli przez UBI, to Mistrz w programie Business Administration (MBA) jest jakość zagwarantowana i zatwierdzone przez Middlesex University London a studenci otrzymają dyplom Middlesex University w Londynie na ukończenie.

Cele

Od sali konferencyjnej do klasy!

Nasi nauczyciele pracy-zawodowej oferują pragmatyczne podejście w całej kursów poświęconych przedmiotów i treści, które przynoszą natychmiastowe rezultaty w miejscu pracy.

Wszystkie kursy prowadzone w języku angielskim: globalny język biznesu

Z siedzibą w Belgii, UBI uznają znaczenie języka angielskiego jako języka dla kluczowych światowych biznesmenów.

Pomóż sobie podczas pracy... [-]


Filmy

Why you should choose UBI?