ICHEC Brussels Management School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

ICHEC Bruksela Szkoła Zarządzania jest uczelnią szkoła kierownictwo w ​​tradycji czołowych szkół biznesu. Oferuje szkolenia z zakresu zarządzania w obu programach dziennej i wieczornej, jak szkolenia wstępnego, jak i kształcenia ustawicznego.

Za nazwą ICHEC znajdziesz nie tylko szkołę zarządzania, ale także zespół, w którym każdy członek jest dedykowany do poprawy reputacji szkoły i utrzymanie wysokiego poziomu jakości, z którym zawsze było związane.

Międzynarodowy

Dzięki położeniu w centrum Brukseli, stolicy Europy, ICHEC Szkoła Zarządzania wyróżnia się jego powołania międzynarodowej - jednym z jego podstawowych opcji strategicznych - w ten sposób oferując studentom ICHEC wiele możliwości.

ICHEC Szkoła Zarządzania wybrał podkreślenie międzynarodowego zarządzania jako jeden z głównych filarów akademickich, a mianowicie poprzez zachęcanie studentów do nabycia doświadczenia innych kultur, innych języków i innych sposobów uczenia się dzięki bogatej i gęstej sieci placówek zagranicznych z która ma wbudowane umowy o współpracy.

Jako międzynarodowy student, możesz:

  • studia na ICHEC w ramach wymiany studenckiej dla jednej lub dwóch sesji, pozostając zarejestrowany w mojej macierzystej uczelni do pełnego programu studiów.
  • studia na ICHEC w ramach programów letnich
  • studia na ICHEC dla zwykłego programu studiów (licencjackich lub absolwent)

Stopnie oferowane w ICHEC organizowane są w następujący sposób:

  • stopnie licencjackie (3 lata)
  • stopnie magisterskie (1 lub 2 lata).Badania w ICHEC

ICHEC zawsze był aktywnie zaangażowany w świat zarządzania słuchając jego problemy i potrzeby. Jako takie, badania na ICHEC składa się głównie w badaniach stosowanych. Jest on skierowany do lepszego zrozumienia rzeczywistości społeczno-gospodarczej, rozwój teorii, które inspirowały i zostały poświadczone przez rzeczywistego doświadczenia.

Obszary badań w ICHEC obejmować zarządzanie organizacjami i edukacji, w ​​szczególności:

  • Zarządzanie międzykulturowe, regionalnym makro-gospodarki, e-biznes, finanse, zarządzanie MŚP
  • uczenie się przez całe życie i e-learning
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Francuski

Kontakt

Telefon