Przeczytaj oficjalny opis

edukacja biznes na skrzyżowaniu przedsiębiorczości i zarządzania

Flanders Business SchoolZałożona w 1977 roku, był do tej pory niezależną instytucję. To pozwala nam na pełną swobodę, szkolenia osobowych i ekscentryczne koncepcje rozwijać Tailor naszych studentów. Jesteśmy dumni, że jesteśmy blisko naszych partnerów biznesowych i są w stanie elastycznie reagować na ich potrzeby, nawet jeśli tej zmiany.

W 2013 Flanders Business School był bliskim partnerem - krajobraz z KU Leuven. Zatem zadania FBS-campus teraz całkowicie zintegrowane z przyległym terenie kampusu KU Leuven w Korte Nieuwstraat. Ścisła współpraca z Uniwersytetem oferuje swoim studentom możliwość korzystania wzdłuż sąsiedztwie wiodącej instytucji badawczej ze świata - szerokiej sieci i bogatym doświadczeniem w prawie wszystkich dziedzinach. Mogą one korzystać z biblioteki na kampusie, baz danych naukowych, zajęć komputerowych i innych state-of-the-art zasobów obliczeniowych uniwersytet. Wykonujemy to partnerstwo są szczęśliwi w naszym logo i identyfikacji wizualnej.

Dodatkowo FBS jest również zorientowana na arenie międzynarodowej; jak pracujemy z Kellogg School of Management (Chicago) i Indyjski Instytut Zarządzania Kalkuty (IIMC).

Flanders Business School będzie, z naciskiem na naszej przedsiębiorczości, miejsce otwartej dyskusji na temat strategii, zarządzania i innowacji jako kluczy do postępu społecznego.

W szkole biznesu oferujemy naszym studentom edukacji, która jest oparta na połączeniu wysokiej jakości badań naukowych i uznanych najlepszych praktyk, zachęcamy osobistej inicjatywy i krytycznej refleksji w kulturze konsultacji, współpracy, solidarności i wolności. Dlatego FBS jest bardzo interdyscyplinarny i zorientowane multidyscyplinarny i aktywnie współpracować z partnerami w kraju i za granicą.

FBS oznacza aktywnego udziału w debacie społecznej i gospodarczej, a także do rozwoju społeczeństwa opartego na wiedzy.

misja

Przedsiębiorcy z przewodnikiem i umożliwić liderów biznesu.

wizja

Firmy i przedsiębiorcy są ważnym elementem naszej struktury gospodarczej. Flanders Business School pragnie wspierać je aktywnie.

Na FBS widzimy fakt jako wyzwanie do tworzenia wartości zarówno dla naszych partnerów i naszych studentów.

Wierzymy, że gruntowna Business- (lub zarządzanie) szkolenie z naciskiem na praktyczny wymiar przedsiębiorczości może zrobić różnicę - stąd: edukacji biznesowej na skrzyżowaniu przedsiębiorczości i zarządzania. Jest to również, dlaczego w naszych programach połączyć wiedzę i umiejętności od tradycyjnych kursów biznesowych z przypadkami, że nasi studenci - są wykonane - niemal wszystkich samych przedsiębiorców.

Z nas wyjdzie z dyplomem, postawy przedsiębiorczości oraz plan!

wartości

  • Doskonałości we wszystkim, co robimy
  • Zaangażowanie uczestników i ich przypadku
  • Międzynarodowy dziedzina współpracy
Programy prowadzone przez:
  • Holenderski

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

Flanders Business School

Flanders Business School widzi przedsiębiorczości i innowacji jako jeden z głównych kluczy do postępu społecznego, mimo że dają szeroką interpretację słowa „przedsiębiors ... [+]

Executive MBA koncentruje się na przedsiębiorczości

Flanders Business School widzi przedsiębiorczości i innowacji jako jeden z głównych kluczy do postępu społecznego, mimo że dają szeroką interpretację słowa „przedsiębiorstwo”. Z naszego punktu widzenia, a mianowicie przedsiębiorczości znacznie więcej niż tylko rozpoczęcie nowego przedsięwzięcia. Dotyczy to na przykład. również tworzenie nowych działań w ramach istniejących organizacji (corporate przedsiębiorczości lub intrapreneurship).

Widzimy, jak nasz kampus jako miejsce otwartej dyskusji (model biznesowy) innowacji, strategii i zarządzania: Naszym celem jest wspieranie prywatnego inicjatywę naszych studentów. Robimy to z otwartym umysłem, kultury wolności i solidarności. Dlatego jesteśmy silnie inter- i multidyscyplinarne zorientowane i aktywnie współpracuje z partnerami w kraju i za granicą.... [-]

Belgia Antwerp
Skontaktuj się ze szkołą
Holenderski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku