Alfred Ford School Of Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Alfred Ford School of Management daje możliwość pojechać tam, gdzie inne programy MBA nie idą, od najgłębszych napędów własnego zachowania do jak najszerszych perspektyw biznesu i jego miejsca w społeczeństwie ci.

Oferujemy niezrównane doświadczenie edukacyjne:

  • lepsze wskazówki od ekspertów wydziału
  • innowacyjny i elastyczny format uczenia się
  • zobowiązanie do absolwentom, którzy cenią społeczności, współpracy, pasję i dumę

Nauka z case studies ze Szkoły Zarządzania im. Alfreda Forda na Vimeo.

Badanie Alfred Ford jest jednym z doświadczeń i-daje się, w której wydział słucha tak samo, jak wykład, a uczniowie inicjatywę, tak często, jak robić notatki. Ostatecznie takie podejście oznacza docenianie doświadczenie i mądrość naszych uczniów, i wierząc, że ich udział podnosi dyskusji na najwyższym poziomie i tworzy liderów biznesu, którzy są wygodne z naturalnej wymiany myśli w dzisiejszej globalnej gospodarce.

Ogólny baza wiedzy zarządzanie zapewnia elastyczność, aby przejść do wielu ról biznesowych i zarządzania, a skupić się na rozwoju przywództwa daje umiejętności interpersonalne musisz się tam dostać.

Dowiedz się więcej o działalności gospodarczej i, z wykształcenia, który zagłębia się w istotnych kwestiach środowiskowych, społecznych i ładu.

Wizja

Aby rozwijać wiodącą szkołą biznesu w zakresie świadomego przywództwa i zarządzania dla szkolenia liderów mieć globalnego myślenia i nienaganną charakter.

Misja

Alfred Ford Szkoła Zarządzania rozwija myślących globalnie liderów etyczne łącząc najnowszą wiedzę zarządzania z starożytnej mądrości.

Lokalizacje

Durbuy

Alfred Ford - School of Management

Address
Petite Somme 10
6940 Septon-Durbuy

6940 Durbuy, Region Waloński, Belgia
Telefon
+32 86 38 73 55