Alfred Ford School Of Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Alfred Ford School of Management daje możliwość pojechać tam, gdzie inne programy MBA nie idą, od najgłębszych napędów własnego zachowania do jak najszerszych perspektyw biznesu i jego miejsca w społeczeństwie ci.

Oferujemy niezrównane doświadczenie edukacyjne:

  • lepsze wskazówki od ekspertów wydziału
  • innowacyjny i elastyczny format uczenia się
  • zobowiązanie do absolwentom, którzy cenią społeczności, współpracy, pasję i dumę

Nauka z case studies ze Szkoły Zarządzania im. Alfreda Forda na Vimeo.

Badanie Alfred Ford jest jednym z doświadczeń i-daje się, w której wydział słucha tak samo, jak wykład, a uczniowie inicjatywę, tak często, jak robić notatki. Ostatecznie takie podejście oznacza docenianie doświadczenie i mądrość naszych uczniów, i wierząc, że ich udział podnosi dyskusji na najwyższym poziomie i tworzy liderów biznesu, którzy są wygodne z naturalnej wymiany myśli w dzisiejszej globalnej gospodarce.

Ogólny baza wiedzy zarządzanie zapewnia elastyczność, aby przejść do wielu ról biznesowych i zarządzania, a skupić się na rozwoju przywództwa daje umiejętności interpersonalne musisz się tam dostać.

Dowiedz się więcej o działalności gospodarczej i, z wykształcenia, który zagłębia się w istotnych kwestiach środowiskowych, społecznych i ładu.

Wizja

Aby rozwijać wiodącą szkołą biznesu w zakresie świadomego przywództwa i zarządzania dla szkolenia liderów mieć globalnego myślenia i nienaganną charakter.

Misja

Alfred Ford Szkoła Zarządzania rozwija myślących globalnie liderów etyczne łącząc najnowszą wiedzę zarządzania z starożytnej mądrości.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Online MBA z naciskiem na świadome przywództwo

Online Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 18 miesięcy Otwarta rekrutacja Belgia Durbuy + 2 więcej

Przygotuj się na wyjątkowe doświadczenie w Alfred Ford School Of Management . Ucz się z innymi liderami na dzisiejszej arenie biznesu i świadomego przywództwa. [+]

Kształtuj swoją przyszłość i charakter w Alfred Ford School Of Management

Przygotuj się na wyjątkowe doświadczenie w Alfred Ford School Of Management . Ucz się z innymi liderami na dzisiejszej arenie biznesu i świadomego przywództwa. Myślisz o kontynuowaniu edukacji w biznesie na poziomie magisterskim? Czy chcesz inspirować i wspierać transformację i wydobywać to, co najlepsze w otoczeniu, stosując najnowsze zasady biznesowe? Czy wolisz skupiać się na "nas" niż "ja"? Jesteś we właściwym miejscu! Alfred Ford School Of Management oferuje MBA z naciskiem na świadome przywództwo i zarządzanie. Szkoła rozwija przyszłych liderów o globalnym sposobie myślenia i nienagannej postaci. Świadomi przywódcy rozumieją, że odnoszący sukcesy biznes służy celowi firmy, wspiera jej pracowników i tworzy wartość dla wszystkich interesariuszy. Świadomie rozwijają kulturę troski i zaufania. W Szkole Zarządzania Alfredem Fordem rozwiniesz umiejętności i perspektywy, dzięki którym zmienisz się w zupełnie innego rodzaju biznesmena. Edukacja profesjonalnie i osobiście Cię zmieni i sprawi, że staniesz się liderem. Świadomy przywódca. 18 miesięcy online MBA. ... [-]


Kontakt

Alfred Ford - School of Management

Adres Petite Somme 10 6940 Septon-Durbuy
6940 Durbuy, Walloon Region, Belgia
Strona internetowa http://www.aford.be/
Telefon +32 86 38 73 55