Management Development Centre International

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

MDCI działa w Wielkiej Brytanii, Bliskiego Wschodu i Afryki zapewniając logistyczne, administracji i wsparcia marketingowego dla podyplomowych programów akademickich w imieniu wielu uniwersytetach w Wielkiej Brytanii.

Firma opiera Bahrajn zapewnia również programy rozwoju kadry zarządzającej i dostosowane programy.

W ciągu trzydziestu lat dostarczając programy wykonawcze MDCI pomógł dwa i pół tysiąca specjalistów Gulf oparte zwiększyć swoje kariery z kwalifikacji akademickich uznawanych na całym świecie i pomogło wprowadzenie najnowszych trendów biznesowych i umiejętności do Zatoki.

Kluczowym elementem programów MDCI jest to, że wykładowcy z Wielkiej Brytanii latać do Zatoki dostarczyć swoje moduły umożliwiające lokalne przedsiębiorstwa, aby kontynuować ich opiekunów podczas studiów dla swoich panów doktoratu.

Rozwój Executive (Masterclass) oraz dostosowane programy z MDCI uwzględnienie najnowszych trendów w nauce i jej zastosowania do działań organizacyjnych i został zaprojektowany tak, aby odzwierciedlić specyficzną kulturę kraju przyjmującego. Programy te są dostarczane przez wiele publicznych, prywatnych i nie dla zysku dyscyplin, odpowiednie dla wszystkich typów organizacji i zaprojektowane specjalnie dla ambitnych menedżerów i kadry kierowniczej.

Programy szkoleniowe rozwijania podstaw wiedzy i umiejętności współczesnych menedżerów i kierowników oraz pomóc uczniom zastosowanie pomysłów i koncepcji organizacyjnych rzeczywistych zagadnień, problemów i wizji. Programy te są dostarczane przez bardzo doświadczony zespół obywateli brytyjskich, z których wszystkie mają duże doświadczenie w świecie edukacji wykonawczej w różnych ustawieniach narodowych. Inne usługi świadczą o MDCI obejmują: doradztwo edukacyjne, zarządzanie egzaminu, doradztwo związane z zarządzaniem.

historia

Na początku 1990 roku MDCI utworzyła bazę w Bahrajnie, aby służyć potrzebom dużych Saudi Arabian petrochemicznych i naftowych firm. Następnie programy zostały zaoferowane do dojrzałych studentów z innych krajów GCC ze swojej bazy w Bahrajnie i Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Katarze i Omanie biurami. Ponad 2500 dojrzałe kadry skorzystało z usług świadczonych przez MDCI.

Firma posiada zarówno Ministerstwa Handlu oraz Ministerstwa Edukacji rejestracji w Królestwie Bahrajnu jako przedstawicielstwo spółki dominującej w Zjednoczonym Królestwie.

Nagroda królowej

Każdego roku Jej Wysokość nagrody Queen Elizabeth jej uznanie w aprecjacji wykonanej pracy za granicą przez organizacje Wielkiej Brytanii w sektorze eksportowym. MDCI i jego spółka dominująca DA Grupa otrzymał ten zaszczyt i oficerowie firmy zostały zaproszone do formalnego przyjęcia w Pałacu Buckingham. Nagroda została wręczona firmie przez Rt Hon. Tony Blair - premier.

model wykonawczy "Model" to termin odnoszący się do czasu służył metody dostarczania brytyjskiego uniwersytetu programów podyplomowych, w niepełnym wymiarze czasu dla zapracowanych menedżerów. Zapewnia lokalną studenta wykonawczą z takim samym doświadczeniem uczenia się, jak oni korzystają z podobnych programów w niepełnym wymiarze godzin, na kampusie uniwersyteckim.

Na ogół studentów są starsze kierownictwo zwykle z dużym doświadczeniem w branży. Średni wiek obecnych studentów MDCI wynosi 35, a większość ma ponad 8 lat odpowiedniego doświadczenia.

Partnerem uczelnia zapewnia identyczne komponenty akademickich programu, w tym nauczania, uczniowie korzystają na terenie kampusu. MDCI zapewnia lokalne wsparcie zarówno dla uczelni i studentów.

Management Development Centre International Ltd jest Wielka Brytania firma zarejestrowana. Firma jest częścią grupy Durham Associates z siedzibą w Old Coach House, Castle Eden, County Durham. Przewodniczącym grupy jest znany na całym świecie akademickim zarządzania i autor prof Geoff Lancaster.

MDCI jest zarządzany przez radę dyrektorów z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Dyrektorem zarządzającym jest Robert LF Ryż, który posiada Bahrain rezydenturę i mieszkał i pracował w Bliskiego Wschodu i Afryki przez około 35 lat. W 2009 roku został uznany za jeden z liderów w edukacji wykonawczej w krajach MENA przez bliskowschodniego Gospodarczej Digest MDCI opiera się na technologii informacyjnej i ludzkiej interfejs osiągnąć swój wysoki poziom wsparcia dla studentów i zapewnić utrzymanie procedur operacyjnych Uniwersytetu.

Uczniowie i ich organizacje Sponsor docenić wykonawczą model dostawy dla wielu powodów, w szczególności:

  • Zajęty kierownictwo nie są usuwane z ich pracy przez dłuższy okres
  • Studenci nie mają trudności w aklimatyzacji do obcych kultur
  • Programy integracji życiu i pracy doświadczenia studenta z najnowszych trendów akademickiego
  • Organizacje korzystają z studentów ubiegających się swoją wiedzą w środowisku pracy na zasadzie iteracyjnej
  • wiedzy uczniów jest wzmocniony poprzez dodanie nowej wiedzy akademickiej do ich dotychczasowych doświadczeń - ważną koncepcję edukacyjną w sobie
  • Cały pakiet zawierający materiały są dostarczane do studenta w Bahrajnie, w tym na przykład uwalniając je od czasu zmarnowanego znalezienie podręczniki
  • Dodatkowo opłaty za program lustro opłaty Wielkiej Brytanii, ale bez kosztownych zakwaterowania, koszty utrzymania i podróży.
  • Organizacje doceniają zachowaniu swoich pracowników w okresie studiów i często korzystają z bezpośredniego stosowania nowego myślenia

Lokalizacje

Manama

Address
Suite 705/6
7th Floor, Entrance 3
Manama Centre, Government Avenue,

P.O. Box: 26305 Manama, Gubernatorstwo Stolicy, Bahrajn
Telefon
+973 17216002

Muskat

Gulf College

Address
Gulf College, Al Wadi Al Kabir,

Postal Code 117 Muskat, Gubernatorstwo Maskat, Oman
Telefon
+968 24607625

Durham

Address
UK Headoffice
The Old Brewery
Castle Eden

TS27 4SU Durham, Anglia, Wielka Brytania