Limak - Austrian Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Test LIMAK Austriacka Szkoła Biznesu został opracowany we współpracy między biznesem, przemysłem, sektorem publicznym i Johannes Kepler University w Linzu Założona w 1989 roku i jest najstarszą szkołą biznesu w Austrii i jednym z najstarszych w Europie Środkowej. Pomysł jazdy było umożliwienie tworzenia kolejnej uczelni w Linz, zorientowanego na arenie międzynarodowej i rozwoju doskonalenia zawodowego dla menedżerów firm i instytucji.

Jakie innowacyjne i odważne przedsięwzięcie jako "Akademia Zarządzania Linz"Rozpoczęto w 1989 roku, stał się jednym z najbardziej prestiżowych instytucji w Europie Środkowej. Kamienie milowe w historii LIMAK Austriacka Business School.

Z biegiem lat, LIMAK opracowała świadomie wybrany, ekskluzywny sieć renomowanych uczelniach, takich jak Richard Ivey Business School w Kanadzie i Tsinghua University Pekinie w Chinach i jego międzynarodowego wydziału stale się rozwija.

Dziś LIMAK charakteryzuje się kompleksowym portfolio począwszy od podstaw zarządzania i specjalistycznych krótkich programów (Świadectwa IN.TENSIVE) programów MBA (zarządzanie rozległe MBA i Executive MBA) do firmy-określonych kwalifikacji (rozwój przywództwa LIMAK IN.SPIRE). Grupy docelowe, wykraczają daleko poza Górnej Austrii i Austrii, a to w każdym razie w krajach niemieckojęzycznych i krajach sąsiednich w Europie Środkowej i Wschodniej.

2013

Wiosną 2013 roku, na początku, nowo zaprojektowane i ulepszone portfolio Program LIMAK, która oferuje obok Global Executive MBA, siedem specjalistycznych MBA zarządzania dla różnych branż i obszarów funkcjonalnych.

2009

LIMAK Johannes Kepler University Business School rozszerzyła swoją działalność. Założyli razem z Uniwersytetu Johannesa Keplera w Linzu (JKU) i UAS Górnej Austrii (FH), nowej instytucji, która funkcjonuje pod marką LIMAK Business School austriacka. W ten sposób trzy organizacje łączą siły.

2008

pomyślany Limak nowego zintegrowanego rozwoju podejście dostosowane do zarządzania (LIMAK IN.SPIRE), który został z powodzeniem wykorzystywane w projektach Limak z firmami.

2007

opracowany Limak Jan Kepler University Business School zupełnie nowy program Executive MBA - mający na celu międzynarodowych firm w sektorze B2B - unikalny w Niemczech.

2005

LIMAK i Johannes Kepler University w dalszym ciągu rosnąć razem. LIMAK jest teraz oficjalnie "Johannes Kepler University Business School".

2003

opracowany Limak pierwszy władza wykonawcza programu MBA na słynnych austriackich konsorcjum.

1990

uruchomił pierwszy program ogólnego zarządzania w tym regionie, a kilka lat później, pierwszy znaczący partnerstwo z uniwersytetem w USA (Emory University / Goizueta Business School), w połowie lat 90-tych zaczyna Limak pierwszy program zarządzania innowacjami w krajach niemieckojęzycznych, w ścisłej współpracy z Rotman School of Management na Uniwersytecie Toronto w dziedzinie MBA przestrzegane.

Lokalizacje

Linz

Address
Bergschlößlgasse 1
4020 Linz, Górna Austria, Austria

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium