Institut für Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

ZAPRASZAMY DO IFM - Instytut Zarządzania

kształcenie w niepełnym wymiarze godzin oraz szkolenia w Salzburgu

IFM - Institut für Management jest wiodącym dostawcą prywatnych w Austrii dla ekonomii edukacji w niepełnym wymiarze godzin oraz szkolenia z silnym praktycznych i naukowych stopni BA, MBA i doktoranckich. Jako partner dla firm, które IFM oferuje pierwszej klasy indywidualnego rozwoju i szkoleń koncepcje, które są indywidualnie dopasowane do potrzeb firmy.

Do naszej oferty szkoleniowej, zwracamy na międzynarodowej sieci pierwszej klasy wykładowców akademickich i praktyków z branży.

Akademickie studia, kursy i seminaria

Uważamy, że szkolenie musi dostosować się do ucznia - a nie odwrotnie! Godzenie pracy, życia prywatnego i szkolenia jest naszym głównym celem i służy jako wytyczne do projektowania naszych programów studiów i kursów.

Miesięczne daty wydania dla naszego programu MBA i BA, poszczególne terminy zaliczania i modułowy projekt badania dostarczają dużą elastyczność i ułatwić zawieranie studiów niestacjonarnych. Nasze kursy i seminaria są również dostosowane do wymogów profesjonalnych - idealne dla tych, którzy chcą kontynuować naukę w krótkim czasie.

Dla firm i przedsiębiorstw, które chcą inwestować w pracowników długoterminowych, opracowujemy indywidualne rozwiązania we własnym zakresie. Ponadto, jako przedsiębiorca ekspertyzy wydziału IFM ciągu konsultacji dostępne.

również znaleźć odpowiednie szkolenie dla kariery i skorzystania z naszego doświadczenia dla Twojego sukcesu!

Lokalizacje

Salzburg

Address
Administration:
IfM - Institut für Management GmbH
Birkenstrasse 2

A-5300 Salzburg, Salzburg, Austria

Salzburg

Address
Location of the training:
Schloss Leopoldskron
Leopoldskronstrasse 56-58

A- 5020 Salzburg, Salzburg, Austria

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium