Institut für Management

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

ZAPRASZAMY DO IFM - Instytut Zarządzania

kształcenie w niepełnym wymiarze godzin oraz szkolenia w Salzburgu

IFM - Institut für Management jest wiodącym dostawcą prywatnych w Austrii dla ekonomii edukacji w niepełnym wymiarze godzin oraz szkolenia z silnym praktycznych i naukowych stopni BA, MBA i doktoranckich. Jako partner dla firm, które IFM oferuje pierwszej klasy indywidualnego rozwoju i szkoleń koncepcje, które są indywidualnie dopasowane do potrzeb firmy.

Do naszej oferty szkoleniowej, zwracamy na międzynarodowej sieci pierwszej klasy wykładowców akademickich i praktyków z branży.

Akademickie studia, kursy i seminaria

Uważamy, że szkolenie musi dostosować się do ucznia - a nie odwrotnie! Godzenie pracy, życia prywatnego i szkolenia jest naszym głównym celem i służy jako wytyczne do projektowania naszych programów studiów i kursów.

Miesięczne daty wydania dla naszego programu MBA i BA, poszczególne terminy zaliczania i modułowy projekt badania dostarczają dużą elastyczność i ułatwić zawieranie studiów niestacjonarnych. Nasze kursy i seminaria są również dostosowane do wymogów profesjonalnych - idealne dla tych, którzy chcą kontynuować naukę w krótkim czasie.

Dla firm i przedsiębiorstw, które chcą inwestować w pracowników długoterminowych, opracowujemy indywidualne rozwiązania we własnym zakresie. Ponadto, jako przedsiębiorca ekspertyzy wydziału IFM ciągu konsultacji dostępne.

również znaleźć odpowiednie szkolenie dla kariery i skorzystania z naszego doświadczenia dla Twojego sukcesu!

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Niemiecki

Widzieć EMBA » Widzieć Doktorat »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

Executive MBA w General Zarządzania

Stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 18 miesięcy Otwarta rekrutacja Austria Salzburg

Wyzwania biznesowe master, strategiczne decyzje i spełniać obowiązki przywódcze - ze stopniem naukowym MBA (Master of Business Administration), kwalifikują się do poziomu zarządzania. Kompleksowe kształcenie ogólne zarządzanie zapewnia prąd, dogłębnej wiedzy gospodarczej i zarządzania i umiejętności przywódczych. Na IFM - Institut für Management w Salzburgu uczysz bardzo elastyczny: Indywidualny projekt badania i kompleksowa opieka doprowadzi Cię do sukcesu! [+]

studia zarządzania w niepełnym wymiarze godzin w Salzburgu

Od początku 21 wieku, Master of Business Administration MBA jest prawdopodobnie najbardziej znanym stopień podyplomowe naszego czasu. Nie bez powodu - ponieważ badanie stanowi doskonałą edukacji biznesowej dla kadry kierowniczej na najwyższym poziomie akademickim.

Ich szczególną zaletą IFM:

Modułowa konstrukcja naszego programu Executive MBA, linii bazowej w każdej chwili! Elastyczny planowania badania, indywidualne planowanie badanie dostosowuje się do Twojego budżetu czasu! Sporządzony przez ciebie jako część treści kursu i koncepcji w formie referatów i pracy magisterskiej przynoszą natychmiastowe praktyczne zastosowanie dla swojego rozwoju osobistego i zawodowego w przyszłości.... [-]