Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego warto wybrać UWA


Poznaj nasze kampusy i obiekty, poznaj historię najstarszego uniwersytetu stanowego w USA i odkryj, dlaczego dyplom UWA może przygotować Cię do kariery w przyszłości, a nie tylko do miejsc pracy jutra.

Z dumą zajmujemy pierwsze miejsce w Australii Zachodniej i zajmujemy miejsce w pierwszej setce uniwersytetów na świecie.

No1 - Pierwsza ogólna ocena zapotrzebowania i badań studentów

7 - Siedmiu z naszych podmiotów znajduje się w rankingu 50 najlepszych na świecie

Top 100 - 96 miejsce na 100 najlepszych uczelniach na całym świecie


Pięć powodów do studiowania w UWA

Dowiedz się, co inspiruje ludzi do realizowania swoich celów.


Wibrujące doświadczenie studentów

Przylegający do rzeki Swan, nasz kampus Perth jest jednym z najbardziej malowniczych w Australii z charakterystycznymi budynkami z piaskowca, które mieszczą się w zabytkowych ogrodach. Jesteśmy zaledwie 10 minut od głównej dzielnicy handlowej i biznesowej w Perth, w pobliżu wielu wspaniałych plaż w mieście.

Na terenie kampusu będziesz miał do dyspozycji szereg niezbędnych udogodnień, w tym kawiarnie, biblioteki, księgarnie, tętniące życiem dzielnice kulturalne i mnóstwo klubów i stowarzyszeń, aby w pełni doświadczyć życia studenckiego. Nasza wspierająca gildia studencka oznacza, że ​​możesz spróbować swoich sił w wolontariacie, uzyskać niezależną poradę w różnych sprawach lub uczestniczyć w jednym z wielu różnych wydarzeń na terenie kampusu i poza nim.


Innowacyjna struktura kursu

Niezależnie od tego, jakie masz cele, dyplom UWA tworzy świat możliwości. Około 40 procent dzisiejszych miejsc pracy nie będzie istnieć za 20 lat (CEDA, 2015), więc wierzymy w lepsze przygotowanie do kariery w przyszłości.

Nasza innowacyjna struktura kursów jest jedyna w swoim rodzaju w WA i opiera się na modelu globalnym. Oznacza to, że możesz realizować swoje zainteresowania i jednocześnie maksymalizować możliwości rozwoju zawodowego. Ta elastyczność odróżnia Cię od tłumu i jest kluczem do przyszłej ochrony Twojej kariery.


Rankingi i oceny

W Australii zajmujemy pierwsze miejsce w ogólnej liczbie studentów pod względem zapotrzebowania na studentów, początkowe zarobki absolwentów, intensywność badań i granty badawcze w oparciu o kluczowe środki zawarte w przewodniku Dobry uniwersytet 2016. Ranking światowy QS dał nam najwyższą możliwą ocenę - 5 gwiazdek - i zajmujemy pozycję w rankingu jeden jedyny procent uniwersytetów na świecie. Siedem z naszych obszarów tematycznych znajduje się w rankingu Top 50 na świecie według rankingu QS World University by Subject.


Absolwent

Twój stopień UWA to inwestycja w twoją przyszłość. Nasi absolwenci stale przekraczają średnie krajowe wynagrodzenia początkowe i wskaźniki zatrudnienia absolwentów państwowych. Świętujemy silne partnerstwo branżowe, oferując praktyczne, rzeczywiste doświadczenia oraz cenne możliwości nawiązywania kontaktów zawodowych. To praktyczne podejście do uczenia się jest wysoko cenione przez pracodawców i zapewnia przygotowanie do kariery. Nasi absolwenci nadal inspirują i przynoszą pozytywny wpływ na społeczeństwo.


Zmienianie świata poprzez badania

Jako uniwersytet intensywnie zajmujący się badaniami, należymy do grupy ośmiu (koalicja najlepszych uniwersytetów badawczych w kraju) i jednego z dwóch australijskich członków światowej sieci uniwersytetów. Jesteśmy również członkiem Fundacji Matariki Network wysokiej jakości, intensywnie zaangażowanych w badania uniwersytetów, ze szczególnym uwzględnieniem doświadczenia studentów.

Z biegiem lat nadal przyciągamy wysoko wykwalifikowanych, uznanych na całym świecie pracowników, naukowców i studentów, w tym naszego laureata nagrody Nobla, profesora Barry'ego Marshalla, i otrzymujemy około 80 procent wszystkich funduszy na badania na uniwersytety WA rocznie.


Połączenia branżowe

W UWA nie tylko będziesz uczyć się do pewnego stopnia, ale będziesz mieć możliwość zdobycia cennego doświadczenia w swojej przyszłej karierze.


Mentoring

Nawiąż kontakt z profesjonalistą z branży, aby uzyskać indywidualne porady i rozwijać swoje umiejętności.


Bez doświadczenia

Nasza sieć placówek branżowych pozwala znaleźć niewymienione miejsca docelowe.


Miejsce docelowe na kredyt

Lokaty for-credit lub practicums są organizowane jako część twojego dyplomu.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:


University of Western Australia Business School

Nasze intensywne studia MBA w pełnym wymiarze godzin dają możliwość poszerzenia perspektyw zawodowych dzięki bardziej bezpośredniemu kontaktowi z liderami biznesowymi i s ... [+]

W ciągu zaledwie 12 miesięcy, UWA MBA w pełnym wymiarze godzin zwiększy swoje perspektywy kariery w dowolnym miejscu na świecie. Intensywny kurs UWA MBA zapewni ci najlepszą szansę na zostanie liderem w przyszłości, umożliwiając skoncentrowanie się na jednym z trzech obszarów specjalizacji: przywództwo, zasoby lub zarządzanie.

O kursie

Nasz program MBA Full Time Intensive zapewnia doskonałe przygotowanie do wykonywania pracy, którą chcesz. Kurs obejmuje:

Spersonalizowany Program Rozwoju Przywództwa opracowany dla Ciebie przez światowej klasy Wydział Przywództwa (dwóch Australijskich Pracowników Rady ds. Badań Naukowych i Przewodniczący Woodside w Przywództwie i Zarządzaniu)Jeden na jeden mentoring od starszego przedstawiciela branżySzkolenie zawodowe i warsztaty prowadzone przez MBA Career Services ManagerAnaliza strategiczna i projekt konsultingowy, praca nad prawdziwym projektem dla jednej z naszych organizacji partnerskich (poprzednie organizacje to ATCO Gas, Departament Rolnictwa i Żywności WA, APPEA)Kursy mistrzowskie z udziałem kierownictwa wyższego szczebla i kierowników wyższego szczebla z czołowych spółek ASX i departamentów rządowychBezpośredni kontakt z członkami Rady Szkoły BiznesuWybór specjalistycznych obszarów tematycznych w zakresie przywództwa w finansachStruktura kursu... [-]
Australia Pert
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 rok
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Western Australia Business School

Rozwijaj umiejętności przywódcze i zdobywaj głębokie zrozumienie międzynarodowego prawa handlowego. ... [+]

W ciągu zaledwie dwóch lat możesz ukończyć studia z dwoma tytułami magistra. Zdobądź międzynarodowy certyfikat MBA, a także tytuł magistra z międzynarodowego prawa handlowego.

O kursie

Nasz program MBA Full Time Intensive zapewnia doskonałe przygotowanie do wykonywania pracy, którą chcesz. Ponadto Master of International Commercial Law da ci bezcenną wiedzę w tej dziedzinie. Kurs obejmuje spersonalizowany Program Rozwoju Przywództwa opracowany przez światowej klasy Wydział Przywództwa i indywidualny mentoring od starszego przedstawiciela branży. Otrzymasz także coaching kariery i warsztaty oraz pracę nad projektem analizy strategicznej i doradztwa dla jednej z naszych organizacji partnerskich. Master of International Commercial Law zapewnia solidne podstawy w dziedzinach prawa związanych z handlem, sprzedażą, wysyłką i finansami. Następnie będziesz specjalizował się w takich dziedzinach, jak prawo WTO, arbitraż handlowy, prawo porównawcze i prawo i regulacje dotyczące transakcji finansowych w Australii.... [-]

Australia Pert
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Western Australia Business School

Naucz się prowadzić w każdej sytuacji - niezależnie od tego, czy budujesz komercyjne przedsiębiorstwo lub organizację non-profit od podstaw, czy prowadzisz dużą, międzyna ... [+]

UWA Master of Business Administration (MBA) koncentruje się mocno na bieżących trendach biznesowych i jest wysoce pożądane dla profesjonalistów, którzy chcą przejść na wyższy poziom zarządzania.

O kursie

MBA Flexible jest idealny dla doświadczonych profesjonalistów, którzy chcą zmienić swoją karierę i rozwinąć umiejętności przywódcze i zarządcze.

Jako student elastyczny MBA, ukończysz podstawowe studia we wszystkich głównych obszarach działalności - rachunkowości i finansów, podejmowaniu decyzji, ekonomii, zachowaniach organizacyjnych, marketingu i zarządzaniu strategicznym - zapewniając umiejętności i wiedzę niezbędną do podjęcia największej działalności wyzwania.... [-]

Australia Pert
Otwarta rekrutacja
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
1 - 5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Online
Ośrodek kształcenia i studia online
Czytaj więcej po polsku