SP Jain Global School of Management Sydney

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Sydney

Sydney jest stolicą stanu Nowej Południowej Walii i najbardziej zamieszkane miasto w Australii. Zbudowany jest na wzgórzach otaczających Port Jackson, który jest powszechnie znany jako Sydney Harbour, gdzie kultowego Sydney Opera House i Harbour Bridge zajmują poczesne miejsce.

Miasto jest wysoko w rankingu na całym świecie i jest gospodarzem wielu ważnych międzynarodowych imprez sportowych, w tym 1938 Commonwealth Games i Lato Olympics.The życie kulturalne 2000 to dynamiczny, zróżnicowany i wieloetnicznego.

.

Wiele z tych kultur, które tworzą składankę Sydney skupiają się na społeczności, kultury, sztuki, etnicznych, językowych i religijnych tworzonych przez wpływy imigracji. Sydney jest głównym światowym miastem z tętniącej życiem sceny muzycznych, teatralnych, plastycznych, literackich i innych działań artystycznych. Robi zaliczane są światowymi najlepsze miasto dla połączenia biznesu, kultury, sportu i żywności i rekreacji. To przyciąga ponad 150.000 studentów zagranicznych rocznie i jest domem dla 48% najlepszych Australia's 100 firm. Oferuje on zatem wyjątkową scenerię dla programu studiów za granicą. Doświadczenie może być życie zmienia się, tak jak większość ludzi, którzy studiowali tam wskazywałoby.

SYDNEY CAMPUS

.

Nowa Południowa Walia Premier, Honorowy Barry O'Farrell MP cięcia taśmy i otwarty SP Jain kampusu Szkoły Global Management Sydney w sobotę, 01 grudnia 2012. Kampus znajduje się w centrum miasta Sydney w zabytkowym Sydney Olympic Park. Ma wyjątkowe zaplecze do uprawiania sportów i rekreacji Poza tym jest nowo rozwijających dzielnicy biznesowej. Sam campus jest 75.000 mkw. ft. w 12 salach audytoryjnych stylu Breakout pokoje, kawiarni z własnej kuchni, salonów i innych obiektów na terenie kampusu oczekuje premii Business School. Obudowa jest w odległości 35-minutowego. Oraz programy prowadzone w Sydney kampusu są Globalny MBA, BBA, MGB i Executive MBA.

Studenci są własnej przestrzeni i spokoju do nauki, a jednocześnie mają możliwość wziąć udział w ekscytującej kultury Sydney doświadczyć prawdziwej istoty globalnej nauki.

Dostępne kursy

 • Bachelor of Business Administration (BBA)
 • Master of Global Business (MGB)
 • Globalny Master of Business Administration (GMBA)
 • Wykonawczy Master of Business Administration (EMBA)
 • Executive Education (CEE)

Ranking i uznanie

Forbes rankingu SP Jain Global MBA nr 10 na świecie: Najlepszy Międzynarodowy jednoroczną MBA 2015-2016.

The Economist zajmuje obecnie w pełnym wymiarze czasu MBA SP Jain jako # 95.

SP Jain Szkoła (SP Jain) globalny program MBA Global Management został zaliczana 20 najlepszych programów MBA na świecie w Forbes najlepszych szkół biznesu (International) ocenami 2013.

SP Jain został Nr 11 na świecie w kategorii "Best International 1 rok programów MBA 'i # 19 na świecie w kategorii" Najlepszy programów International MBA ", który plasuje obu programów MBA jednego roku i dwóch lat.

Nasz ranking w regionach działamy:

 • Asia nr 5
 • Indie # 1 (Jesteśmy jedyną szkołą pochodzenia indyjskiego, aby być na liście)
 • ZEA # 1 (jesteśmy jedyną szkołą być na liście)
 • Singapur nr 3 (INSEAD i National University of Singapore są przed nami)
 • Australia # 1 (University of New South Wales, tylko inna szkoła australijski jest na # 24 na liście)

Ponadto, jesteśmy najmłodszym być umieszczone wśród najlepszych na świecie szkół biznesu 20 szkół biznesu, osiągnięcie przypisujemy wybitne sukcesy naszych absolwentów.

Podobne wskaźniki akademickim i jakości sytuacji wzmocnienia szybki wzrost SP Jain jest wśród najlepszych na świecie szkół biznesu. Przez dwa kolejne lata w 2011 i 2012 roku, SP Jain odbyło się upragnioną miejsce w rankingu Financial Times Top 100 globalne MBA. programów biznesowych SP Jain są również akredytację ABEST21, Japonii, wskazując, że przestrzega standardów jakości światowej klasy.

Financial Times, Wielka Brytania zajmuje SP Jain w 100 najlepszych szkół biznesu na całym świecie - 2012 *

FT Rankingi globalne MBA na celu zapewnienie kompleksowej oceny programów MBA na całym świecie poprzez badania szkół biznesu i alumni.To udział w rankingu, szkoły muszą spełniać surowe kryteria. Większość szczególnie, szkoły muszą być akredytowani na arenie międzynarodowej i program musi działać przez co najmniej cztery kolejne lata. Uczestniczyło 150 szkół biznesu w Wielkiej Brytanii Financial Times, globalnych MBA 2012 ocenami.

SP Jain pozostaje najmłodszym szkoły biznesu mają być wg Financial Times za 2 rok z rzędu. SP Jain jest jednym z tylko dwóch szkół biznesu w Dubaju, trzy w Indiach, a cztery w Singapurze, aby być na tej prestiżowej liście.

* Ranking Financial Times UK Globalny MBA 2012

SP Jain wygrywa nagrodę dla najlepszego upragnionego Azji B-school w dniu 23 lipca 2010 o wspaniałej ceremonii w Suntec City, Singapur - Najlepsze nagrody w Azji B-szkolne zostały przedstawione. Nagrody te zostały przyznane przez CMO Azji pod przewodnictwem Andrew Kelly i gwiazd Industry Awards pod przewodnictwem Jonathana Petersa.

SP Jain wygrał najbardziej pożądane trofeum bycia Najlepszy B-Szkoła w Azji. Dr Bhatia, zwołujący, podkreślił, "multi-model SP Jain kampus jest najbardziej imponujący i to bogato zasługuje na tę nagrodę". SP Jain zdobył także nagrodę Najlepszy interfejsu Przemysł, kolejną prestiżową nagrodę ceremonii. Dodatkowo, Prof. John Davis, dziekan programu MBA SP Jain globalne, w nagrodę otrzymał prof Najlepszy Marketing.

Inni odbiorcy zawarte profesorów z Nanyang Technological University, Singapore Management University, Zamiast Australijska Szkoła Biznesu, Melbourne Business School, University, Zayed amerykańskiego University of Sharjah, British University w Dubaju, IIM Bangalore, IIM Kalkuty, IIT Bombay, Universiti Sains Malezji, Georgia State University i kilka innych szkół renomowanych.

Akredytacja

Szkolnictwo wyższe normy jakości i Agencja, Australia

SP Jain jest akredytowany przez wyższym wykształceniem jakość i standardy Agencji (TEQSA), Australia. Pod koniec programu, uczniowie są przyznane z australijskiego stopnia. To znacznie zwiększa międzynarodowej akceptacji stopnia, dając tym samym impuls do szkolnictwa wyższego i kariery, na całym świecie.

Ta szkoła oferuje programy z:
 • Język angielski

Widzieć EMBA » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

Executive MBA W Niepełnym Wymiarze Czasu

Łączone online i stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 18 miesięcy January 2018 Australia Sydney Indie Mumbai Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai + 4 więcej

Executive MBA (EMBA) jest w niepełnym wymiarze czasu zintegrowany kurs zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby profesjonalistów, którzy pragną realizować dyplom MBA bez przerywania ich kariery. Zajęć jest rygorystyczny i wymagający; Rezultatem jest doświadczenie edukacyjne, które zalicza się do najlepszych w regionie dostępne dziś. [+]

Executive MBA (EMBA) jest w niepełnym wymiarze czasu zintegrowany kurs zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby profesjonalistów, którzy pragną realizować dyplom MBA bez przerywania ich kariery. Zajęć jest rygorystyczny i wymagający; Rezultatem jest doświadczenie edukacyjne, które zalicza się do najlepszych w regionie dostępne dziś. Nasz program Executive MBA jest stale sprawdzane na pobyt istotne, up-to-the-minute i bardzo zastosowanie w dzisiejszym dynamicznym i złożonym środowisku pracy. Nasza ekscytujący i innowacyjny EMBA pozwala na badanie w tempie, które pasuje do Twojej kariery, dostosować naukę do konkretnego obszaru zainteresowania, zdobyć unikalny przywództwa i atrybuty decyzyjne i przekształcić w silny decydenta po ukończeniu studiów. Inną unikalną cechą jest dodanie "Problemy w pracy" metodologii. W ten sposób można doprowadzić problemów związanych z pracą w klasie i zdobyć unikalne perspektywy, pracując u boku kolegów i mentorów z różnych branż. Najważniejsze EMBA 1. Program w niepełnym wymiarze czasu 2. Przemysł istotne Program 3. Globalnie wybitnych wykładowców 4. Empirycznej nauki 5. Dostęp do globalnej sieci Absolwentów 6. Kariera trenerska 7. Nacisk na efektywności osobistej i przywództwo Kandydaci muszą mieć ukończone Studia licencjackie lub świadectwo absolwent, dyplom absolwent lub odpowiednik od instytucji zatwierdzony przez SP Jain. Executive MBA jest przeznaczony dla uczestników, którzy mają co najmniej 5 lat odpowiedniego doświadczenia zawodowego. Kandydaci powinni także zapoznać się w dziale FAQ na stronie internetowej dla większej jasności. [-]

MBA

Globalny Master Of Business Administration

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy January 2018 Australia Sydney Indie Mumbai Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai + 4 więcej

Globalny Master of Business Administration (MBA lub GMBA globalnego jest) 12-miesięczny, oczywiście mieszkalny przeznaczony do rozwijania 21-ga liderów wieku biznesowych z dogłębnej wiedzy cross-funkcjonalnej i zrozumienie teorii i praktyk związanych z globalnym biznesie. Oprócz r solidne podstawy teoretyczne, oczywiście przywiązuje szczególną wagę do rozwoju globalnej inteligencji, kultury i zwinność ważnych rzeczywistych umiejętności biznesowych, takich jak skutecznej komunikacji, podejmowania decyzji, przywództwa, sieci i rozwiązywania problemów. [+]

Globalny Master of Business Administration (MBA lub GMBA globalnego jest) 12-miesięczny, oczywiście mieszkalny przeznaczony do rozwijania 21-ga liderów wieku biznesowych z dogłębnej wiedzy cross-funkcjonalnej i zrozumienie teorii i praktyk związanych z globalnym biznesie. Oprócz r solidne podstawy teoretyczne, oczywiście przywiązuje szczególną wagę do rozwoju globalnej inteligencji, kultury i zwinność ważnych rzeczywistych umiejętności biznesowych, takich jak skutecznej komunikacji, podejmowania decyzji, przywództwa, sieci i rozwiązywania problemów. Ponieważ jest to program, podyplomowe, magisterskie, kandydat musi być już absolwent uniwersytetu, aby zastosować. Korzystne są te z dodatkowych istotnych podyplomowego qualifications.The kandydat musi mieć co najmniej trzy lata doświadczenia zawodowego w pełnym czasie. Kandydaci muszą mieć ukończone szkoły średniej w języku angielskim. Jeśli to konieczne, kandydaci mogą potrzebować, aby zapewnić autoryzowanym oświadczenie potwierdzające to. Najważniejsze Programu GMBA Forbes rankingu SP Jain w nr 10 na świecie: Best International MBA jednoroczne 2015-2016 Edukacja Program Business 2.0 Gotowość Corporate Training Australijska stopnia Akredytację AMBA, Wielkiej Brytanii, Japonii i ABEST21 Biura Karier wielonarodowe w 4 krajach Rankingi 2012 Financial Times UK globalne MBA [-]

Filmy

Arun Jaitley speech on