SP Jain Global School of Management Sydney

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Sydney

Sydney jest stolicą stanu Nowej Południowej Walii i najbardziej zamieszkane miasto w Australii. Zbudowany jest na wzgórzach otaczających Port Jackson, który jest powszechnie znany jako Sydney Harbour, gdzie kultowego Sydney Opera House i Harbour Bridge zajmują poczesne miejsce.

Miasto jest wysoko w rankingu na całym świecie i jest gospodarzem wielu ważnych międzynarodowych imprez sportowych, w tym 1938 Commonwealth Games i Lato Olympics.The życie kulturalne 2000 to dynamiczny, zróżnicowany i wieloetnicznego.

Wiele z tych kultur, które tworzą składankę Sydney skupiają się na społeczności, kultury, sztuki, etnicznych, językowych i religijnych tworzonych przez wpływy imigracji. Sydney jest głównym światowym miastem z tętniącej życiem sceny muzycznych, teatralnych, plastycznych, literackich i innych działań artystycznych. Robi zaliczane są światowymi najlepsze miasto dla połączenia biznesu, kultury, sportu i żywności i rekreacji. To przyciąga ponad 150.000 studentów zagranicznych rocznie i jest domem dla 48% najlepszych Australia's 100 firm. Oferuje on zatem wyjątkową scenerię dla programu studiów za granicą. Doświadczenie może być życie zmienia się, tak jak większość ludzi, którzy studiowali tam wskazywałoby.

SYDNEY CAMPUS

Nowa Południowa Walia Premier, Honorowy Barry O'Farrell MP cięcia taśmy i otwarty SP Jain kampusu Szkoły Global Management Sydney w sobotę, 01 grudnia 2012. Kampus znajduje się w centrum miasta Sydney w zabytkowym Sydney Olympic Park. Ma wyjątkowe zaplecze do uprawiania sportów i rekreacji Poza tym jest nowo rozwijających dzielnicy biznesowej. Sam campus jest 75.000 mkw. ft. w 12 salach audytoryjnych stylu Breakout pokoje, kawiarni z własnej kuchni, salonów i innych obiektów na terenie kampusu oczekuje premii Business School. Obudowa jest w odległości 35-minutowego. Oraz programy prowadzone w Sydney kampusu są Globalny MBA, BBA, MGB i Executive MBA.

Studenci są własnej przestrzeni i spokoju do nauki, a jednocześnie mają możliwość wziąć udział w ekscytującej kultury Sydney doświadczyć prawdziwej istoty globalnej nauki.

Dostępne kursy

Bachelor of Business Administration (BBA) Master of Global Business (MGB) Globalny Master of Business Administration (GMBA) Wykonawczy Master of Business Administration (EMBA) Executive Education (CEE)

Ranking i uznanie

Forbes rankingu SP Jain Global MBA nr 10 na świecie: Najlepszy Międzynarodowy jednoroczną MBA 2015-2016.

The Economist zajmuje obecnie w pełnym wymiarze czasu MBA SP Jain jako # 95.

SP Jain Szkoła (SP Jain) globalny program MBA Global Management został zaliczana 20 najlepszych programów MBA na świecie w Forbes najlepszych szkół biznesu (International) ocenami 2013.

SP Jain został Nr 11 na świecie w kategorii "Best International 1 rok programów MBA 'i # 19 na świecie w kategorii" Najlepszy programów International MBA ", który plasuje obu programów MBA jednego roku i dwóch lat.

Nasz ranking w regionach działamy:

Asia nr 5 Indie # 1 (Jesteśmy jedyną szkołą pochodzenia indyjskiego, aby być na liście) ZEA # 1 (jesteśmy jedyną szkołą być na liście) Singapur nr 3 (INSEAD i National University of Singapore są przed nami) Australia # 1 (University of New South Wales, tylko inna szkoła australijski jest na # 24 na liście)

Ponadto, jesteśmy najmłodszym być umieszczone wśród najlepszych na świecie szkół biznesu 20 szkół biznesu, osiągnięcie przypisujemy wybitne sukcesy naszych absolwentów.

Podobne wskaźniki akademickim i jakości sytuacji wzmocnienia szybki wzrost SP Jain jest wśród najlepszych na świecie szkół biznesu. Przez dwa kolejne lata w 2011 i 2012 roku, SP Jain odbyło się upragnioną miejsce w rankingu Financial Times Top 100 globalne MBA. programów biznesowych SP Jain są również akredytację ABEST21, Japonii, wskazując, że przestrzega standardów jakości światowej klasy.

Financial Times, Wielka Brytania zajmuje SP Jain w 100 najlepszych szkół biznesu na całym świecie - 2012 *

FT Rankingi globalne MBA na celu zapewnienie kompleksowej oceny programów MBA na całym świecie poprzez badania szkół biznesu i alumni.To udział w rankingu, szkoły muszą spełniać surowe kryteria. Większość szczególnie, szkoły muszą być akredytowani na arenie międzynarodowej i program musi działać przez co najmniej cztery kolejne lata. Uczestniczyło 150 szkół biznesu w Wielkiej Brytanii Financial Times, globalnych MBA 2012 ocenami.

SP Jain pozostaje najmłodszym szkoły biznesu mają być wg Financial Times za 2 rok z rzędu. SP Jain jest jednym z tylko dwóch szkół biznesu w Dubaju, trzy w Indiach, a cztery w Singapurze, aby być na tej prestiżowej liście.

  • Ranking Financial Times UK Globalny MBA 2012

SP Jain wygrywa nagrodę dla najlepszego upragnionego Azji B-school w dniu 23 lipca 2010 o wspaniałej ceremonii w Suntec City, Singapur - Najlepsze nagrody w Azji B-szkolne zostały przedstawione. Nagrody te zostały przyznane przez CMO Azji pod przewodnictwem Andrew Kelly i gwiazd Industry Awards pod przewodnictwem Jonathana Petersa.

SP Jain wygrał najbardziej pożądane trofeum bycia Najlepszy B-Szkoła w Azji. Dr Bhatia, zwołujący, podkreślił, "multi-model SP Jain kampus jest najbardziej imponujący i to bogato zasługuje na tę nagrodę". SP Jain zdobył także nagrodę Najlepszy interfejsu Przemysł, kolejną prestiżową nagrodę ceremonii. Dodatkowo, Prof. John Davis, dziekan programu MBA SP Jain globalne, w nagrodę otrzymał prof Najlepszy Marketing.

Inni odbiorcy zawarte profesorów z Nanyang Technological University, Singapore Management University, Zamiast Australijska Szkoła Biznesu, Melbourne Business School, University, Zayed amerykańskiego University of Sharjah, British University w Dubaju, IIM Bangalore, IIM Kalkuty, IIT Bombay, Universiti Sains Malezji, Georgia State University i kilka innych szkół renomowanych.

Akredytacja

Szkolnictwo wyższe normy jakości i Agencja, Australia

SP Jain jest akredytowany przez wyższym wykształceniem jakość i standardy Agencji (TEQSA), Australia. Pod koniec programu, uczniowie są przyznane z australijskiego stopnia. To znacznie zwiększa międzynarodowej akceptacji stopnia, dając tym samym impuls do szkolnictwa wyższego i kariery, na całym świecie.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć EMBA » Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

EMBA

Executive MBA W Niepełnym Wymiarze Czasu

Łączone online i stacjonarne W niepełnym wymiarze czasu 18 miesięcy January 2018 Australia Sydney Indie Mumbai Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai + 4 więcej

Executive MBA (EMBA) jest w niepełnym wymiarze czasu zintegrowany kurs zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby profesjonalistów, którzy pragną realizować dyplom MBA bez przerywania ich kariery. Zajęć jest rygorystyczny i wymagający; Rezultatem jest doświadczenie edukacyjne, które zalicza się do najlepszych w regionie dostępne dziś. [+]

Executive MBA (EMBA) jest w niepełnym wymiarze czasu zintegrowany kurs zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby profesjonalistów, którzy pragną realizować dyplom MBA bez przerywania ich kariery. Zajęć jest rygorystyczny i wymagający; Rezultatem jest doświadczenie edukacyjne, które zalicza się do najlepszych w regionie dostępne dziś. Nasz program Executive MBA jest stale sprawdzane na pobyt istotne, up-to-the-minute i bardzo zastosowanie w dzisiejszym dynamicznym i złożonym środowisku pracy. Nasza ekscytujący i innowacyjny EMBA pozwala na badanie w tempie, które pasuje do Twojej kariery, dostosować naukę do konkretnego obszaru zainteresowania, zdobyć unikalny przywództwa i atrybuty decyzyjne i przekształcić w silny decydenta po ukończeniu studiów. Inną unikalną cechą jest dodanie "Problemy w pracy" metodologii. W ten sposób można doprowadzić problemów związanych z pracą w klasie i zdobyć unikalne perspektywy, pracując u boku kolegów i mentorów z różnych branż. Najważniejsze EMBA 1. Program w niepełnym wymiarze czasu 2. Przemysł istotne Program 3. Globalnie wybitnych wykładowców 4. Empirycznej nauki 5. Dostęp do globalnej sieci Absolwentów 6. Kariera trenerska 7. Nacisk na efektywności osobistej i przywództwo Kandydaci muszą mieć ukończone Studia licencjackie lub świadectwo absolwent, dyplom absolwent lub odpowiednik od instytucji zatwierdzony przez SP Jain. Executive MBA jest przeznaczony dla uczestników, którzy mają co najmniej 5 lat odpowiedniego doświadczenia zawodowego. Kandydaci powinni także zapoznać się w dziale FAQ na stronie internetowej dla większej jasności. [-]

MBA

Globalny Master Of Business Administration

Łączone online i stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 12 miesięcy January 2018 Australia Sydney Indie Mumbai Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubai + 4 więcej

Globalny Master of Business Administration (MBA lub GMBA globalnego jest) 12-miesięczny, oczywiście mieszkalny przeznaczony do rozwijania 21-ga liderów wieku biznesowych z dogłębnej wiedzy cross-funkcjonalnej i zrozumienie teorii i praktyk związanych z globalnym biznesie. Oprócz r solidne podstawy teoretyczne, oczywiście przywiązuje szczególną wagę do rozwoju globalnej inteligencji, kultury i zwinność ważnych rzeczywistych umiejętności biznesowych, takich jak skutecznej komunikacji, podejmowania decyzji, przywództwa, sieci i rozwiązywania problemów. [+]

Globalny Master of Business Administration (MBA lub GMBA globalnego jest) 12-miesięczny, oczywiście mieszkalny przeznaczony do rozwijania 21-ga liderów wieku biznesowych z dogłębnej wiedzy cross-funkcjonalnej i zrozumienie teorii i praktyk związanych z globalnym biznesie. Oprócz r solidne podstawy teoretyczne, oczywiście przywiązuje szczególną wagę do rozwoju globalnej inteligencji, kultury i zwinność ważnych rzeczywistych umiejętności biznesowych, takich jak skutecznej komunikacji, podejmowania decyzji, przywództwa, sieci i rozwiązywania problemów. Ponieważ jest to program, podyplomowe, magisterskie, kandydat musi być już absolwent uniwersytetu, aby zastosować. Korzystne są te z dodatkowych istotnych podyplomowego qualifications.The kandydat musi mieć co najmniej trzy lata doświadczenia zawodowego w pełnym czasie. Kandydaci muszą mieć ukończone szkoły średniej w języku angielskim. Jeśli to konieczne, kandydaci mogą potrzebować, aby zapewnić autoryzowanym oświadczenie potwierdzające to. Najważniejsze Programu GMBA Forbes rankingu SP Jain w nr 10 na świecie: Best International MBA jednoroczne 2015-2016 Edukacja Program Business 2.0 Gotowość Corporate Training Australijska stopnia Akredytację AMBA, Wielkiej Brytanii, Japonii i ABEST21 Biura Karier wielonarodowe w 4 krajach Rankingi 2012 Financial Times UK globalne MBA [-]

Filmy

Arun Jaitley speech on