Kaplan Business School Australia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Dlaczego z nami

Jest powód, dlaczego 1 milion studentów zapisać z Kaplan rocznie.

Kaplan Business School

Kaplan Business School zapewnia w niepełnym wymiarze godzin i w pełnym wymiarze czasu kursy szkolnictwa wyższego w biznesie i księgowości, i posiada artykulacyjne i przelewu umów z wielu australijskich uniwersytetach.

Setki tysięcy specjalistów skorzystało kursy Kaplan jako wyrzutni do kariery. Kaplan Business School są specjalistami w biznesowych i księgowych kursy zarówno dla studentów krajowych i zagranicznych.

Wszystkie kursy są uznawane przez właściwe organy rządowe i instytucje edukacyjne w Australii.

Kto jest Kaplana?

Kapłan, jest jednym z wiodących światowych dostawców kształcenia przez całe życie, pomagając ponad milion osób na całym świecie w osiągnięciu ich celów edukacyjnych i zawodowych w każdym roku. Zaczynając od małej testowej firmy prep w 1938 roku, Kaplan jest pionierem nowego terytorium w Internecie szkolnictwa wyższego i szkolenia zawodowego z innowacji i wyobraźni.

Przez nowe technologie i spersonalizowane podejście do uczenia się, Kaplan jest otwarcie drzwi do możliwości edukacyjnych i inspirujących ludzi, dążyć do ich życiowy. Z ponad 600 miejscach w ponad 30 krajach, zatrudnia ponad Kaplana 31.000 osób na całym świecie.

Kaplan w Australii

W Australii, Kaplan umożliwić studentom z całego świata, aby:

uczyć się języka angielskiego w sposób zabawny i angażujący jeszcze naukowo wymagającym środowisku, umożliwiając im za ich wybrał drogę kariery akademickiej lub; oferta ścieżek edukacyjnych na uczelni wyższej wraz programów w biznesie, zarządzania i finansów, aby pomóc zarówno australijskich i międzynarodowych studentów i absolwentów osiągnąć swoje cele zawodowe; dostarczania programów, które zapewniają studentom zdobycie istotnych dla przemysłu, pracować gotowe umiejętności zawodowych w różnych sektorach z gościnności i obsługi klienta do zarządzania ochroną środowiska; dostarczenie korporacyjnych rozwiązań dostosowanych do małych i dużych organizacji, aby pomóc im rozwijać talent, wiedzę i umiejętności ich siły roboczej; i kształcić specjalistów w zakresie usług finansowych, aby wspierać je w ich drodze do budowania udanej kariery.
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MBA »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MBA

Master Of Business Administration

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 lat January 2018 Australia Adelajda Brisbane Melbourne Sydney + 4 więcej

MBA został zaprojektowany, aby zapewnić studentom cennych praktycznych umiejętności w zakresie zarządzania, które pozwolą im rozwijać ich zdolności do prowadzenia i inspirowania innych w globalnym środowisku biznesowym. [+]

Master of Business Administration Master of Business Administration (MBA) ma na celu przekazanie studentom cennych praktycznych umiejętności w zakresie zarządzania, które pozwolą im rozwijać ich zdolności do prowadzenia i inspirowania innych w globalnym środowisku biznesowym. Master of Business Administration Przegląd Nasz kurs MBA jest idealny dla studentów, którzy chcą dalszego ich kariery i zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie i potencjalne zyski w wielu dziedzinach zawodowych i przemysłu. Po zakończeniu Master of Business Administration, studenci są w stanie: Zastosowanie wiedzy w zakresie podstawowych procesów biznesowych, aby skuteczne i dobrze uzasadnionych decyzji biznesowych w kontekście globalnym Realizacji strategicznego myślenia w celu rozwiązania problemów biznesowych i szans w dynamicznym środowisku Wykazanie przywództwa niezbędnych do osiągnięcia celów biznesowych i zwiększyć wydajność organizacyjną Oceny etyczne i społeczne skutki decyzji biznesowych z perspektywy międzynarodowej Kluczowe fakty Wloty Marzec, lipiec, listopad CZAS TRWANIA 2 lata, Pełny czas (6 trymestr) lub niepełnym wymiarze czasu równoważne Struktura 15 przedmiotów obowiązkowych Wymagania kwalifikacyjne Wymagania wstępne Student międzynarodowy Wymagania akademickie Zakończenie powiązanego licencjat lub Graduate Diploma LUB Zakończenie niepowiązanym licencjat lub Graduate Diploma plus 2 lata doświadczenia w branży LUB Równoważne kwalifikacje akademickie i / lub zawodowe * Międzynarodowy Akademicki Wymagania ekwiwalentna Za granicą kwalifikacje uznane przez Narodowy Urząd Overseas Skills Recognition (NOOSR) jako porównywalne. Angielski Wymagania wstępne Musisz wykazać znajomości języka angielskiego poprzez jeden z następujących sposobów. 1) angielski wynik testu z minimalnymi wymaganiami: IELTS 6.0 Wymiary (z nie mniej niż 6,0 w mowie i piśmie, a 5,5 dla słuchanie i czytanie), OR PTE Academic Ocena od 50 - 57,... [-]

Filmy

This is Kaplan Business School