Przeczytaj oficjalny opis

James Cook University (JCU) jest drugim najstarszym uniwersytetem w Queensland i wiodącym australijskim uniwersytetem w tropikach. JCU jest doskonałym uniwersyteckim ośrodkiem edukacyjnym, którego główne miejsca znajdują się w tropikalnych miastach Queensland w Townsville i Cairns oraz w nowoczesnych kampusach miejskich w Singapurze i Brisbane.

JCU jest rozpoznawany na całym świecie dzięki swojemu doświadczeniu w biologii morskiej, badaniach środowiskowych, zdrowiu tropikalnym i turystyce. Nasze profesjonalne programy zajęć są akredytowane przez branżę i stowarzyszenia zawodowe, a wielu specjalistów jest gościnnymi wykładowcami naszych programów podyplomowych. W ciągu ostatnich pięciu lat naukowcy JCU zdobyli 31 krajowych nagród za osiągnięcia w nauczaniu doskonałości od Australian Teacher and Learning Council - więcej niż wiele większych uniwersytetów.

  • JCU jest liderem w nauczaniu i badaniach zajmujących się najważniejszymi wyzwaniami, przed którymi stoi tropik, na całym świecie.
  • JCU znajduje się w czołówce 2% uniwersytetów w znakomitym systemie globalnych rankingów, Academic Ranking Uniwersytetów Świata (ARWU, 2017).
  • Niedawno uhonorowany przez Times Higher Education (THE) w "Top 150 uniwersytetów poniżej 50" (2016).
  • Pierwsze na świecie cytaty z dziedziny ekologii raf koralowych i znajduje się w pierwszej trójce w swoich dziedzinach badań naukowych w zakresie ekologii i środowiska, nauk roślinnych i zwierzęcych oraz nauk o Ziemi.
  • JCU ma międzynarodowe uznanie dzięki swojej wiodącej roli w nauczaniu i badaniach w turystyce.
Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

MBA

James Cook University Brisbane Campus

James Cook University MBA (Leadership) koncentruje się na rozwijaniu umiejętności i wiedzy wymaganych przez dzisiejszych aspirujących i obecnych liderów w ciągle zmieniaj ... [+]

Przegląd

James Cook University MBA (Leadership) koncentruje się na rozwijaniu umiejętności i wiedzy wymaganych przez dzisiejszych aspirujących i obecnych liderów w ciągle zmieniającym się zglobalizowanym świecie.

Program przygotuje Cię do kierowania następną generacją nowo powstających firm i rozwinie Twój sposób zarządzania ludźmi, organizacjami i zmianami.

Struktura kursu

Program MBA (Leadership) składa się z 15 podstawowych przedmiotów i jednego (1) przedmiotu opcjonalnego, który można wybrać z listy podyplomowych przedmiotów biznesowych, informatycznych, hotelarskich lub rachunkowości oferowanych w JCU Brisbane. Więcej informacji na stronie internetowej.... [-]

Australia Brisbane City
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Campus Tour - Welcome to James Cook Universtiy Brisbane