Najlepsze uniwersytety, uczelnie i szkoły biznesu w

Na tej stronie możesz sprawdzić uniwersytetów, kolegiów i szkół biznesu w . Będzie łatwo znaleźć wszystkie informacje na temat najlepszych uczelni w rankingu w . Kliknij na "Czytaj więcej " Szczegółowy opis uczelni oraz przegląd oferowanych programów studiów.

Znajdź uniwersytetów w i przeglądać swoje programy, aby znaleźć te, które odpowiadają Ci najbardziej. Pobierz wszystkie informacje na temat różnych możliwości studiowania w i porównać Czesne i długość studiów. Możesz zaoszczędzić czas i uczelni kontaktowe w bezpośrednio: wypełnić "Zadaj pytanie o " formularza, który będzie można umieścić w kontakcie z biurem rekrutacji.

Rozpocznij wyszukiwanie dla swojej przyszłej edukacji od razu!

1 Wyniki z Armenia

American University of Armenia

MBA Armenia Yerevan September 2018

o AUA American University of Armenia (AUA) jest prywatną uczelnią, oferując edukację globalną w Armenii. AUA jest związany z University of California i akredytowana przez WASC Senior College i University Komisji, 985 Atlantic Avenue, # 100, Alameda, CA 94501, 510.748.9001. Założona w 1991 roku, AUA zapewnia wysokiej jakości, absolwent i edukacji studiów, który zachęca zaangażowania obywatelskiego i propaguje wartości demokratyczne, wspieranie stypendium w otoczeniu, które ceni i … [+] rozwija doskonałości akademickiej, bezpłatne zapytanie, integralność, stypendium, przywództwa i usług dla społeczeństwa. Program Absolwent AUA oferuje magistra w ośmiu kierunkach: administracja firm, inżynieria przemysłowa i systemy zarządzania, informatyki i informacji, nauki polityczne i sprawy międzynarodowe, ekonomia, zdrowie publiczne, prawo i nauczanie języka angielskiego jako języka obcego. Programy te mają na celu opracowanie analizy krytycznej i głębię wiedzy poprzez zaawansowane zajęć, niezależnych badań i badań. Program licencjackich AUA oferuje tytuł licencjata w języku angielskim i Komunikacji, Computational Nauki i Biznesu. Poprzez swoje licencjackich, Uniwersytet oferuje studentom głęboka wiedza na studia przygotowania zawodowego i dalszych, a także zakres i podstawy ogólnej wiedzy i umiejętności w zakresie uczenia się przez całe życie. American University of Armenia jest zarejestrowany jako American University of Armenia Corporation, 501 (c) 3 non-profit, w stanie Kalifornia i jest zarejestrowany jako American University of Armenia Foundation- fundacja (Հիմնադրամ) w Republice Armenii. [-]